Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Bigbítový autobus
Autor: Luki007
Rubriky: Dvojice,

Hodnocení: 1.5 | Přečteno: 7015x | Perverz rating: 0 | Komentářů: 0 | Napsáno: 01.12.1999

Cena povídky: 19,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) silnice. Chodilo sem ale hodně lidí a byl to vyhlášený sál.

Onoho večera jsme postavili aparát jako vždy a těsně před začátkem jsem šli do hospody trošku naladit formu. Sedělo tam i mnoho bigbíťáků a mezi nima i ta moje. Párkrát jsme na sebe pokoukli a vyměnili si pár úsměvů. Po jednom pivu jsme se museli zvednout a jít do sálu kde právě začínala kapela hrát. Pomáhal jsem osvětlovačovi s prací a obsluhoval jsem bodový refelktor, kterým jsem svítíl chvilku na muzikaty a chvilku do lidí. Po chvilce se tam objevila i ona - ta z hospody.

Měla upnuté rifle, které zakrývaly pěkně tvarovaný zadeček, volné tričko a džísku. Jakmile jsem ji zpozoroval nedal jsem ji šanci, pořád jsem na ni svítil boďákem. Skončila sada a ona přišla za mnou. "Už mě z toho světla bolí oči" tak toho nech. Jo když už jem tady tak já jsem Naďa, a podávala mi ruku a špulila pusu. Jo Já jsem Petr. Sklonil jsem se a chtěl jí dát pusu na seznámenou ale ona se nadala odbít a hned jsem dostal francouzáka.

" Seš tady novej ne?" , Jo jezdím s klukama asi 2 týdny. Pak jsme proho (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další díly tohoto seriálu:

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora