Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Bigbítový autobus
Autor: Luki007
Rubriky: Dvojice,

Hodnocení: 1.5 | Přečteno: 6783x | Perverz rating: 0 | Komentářů: 0 | Napsáno: 01.12.1999

Cena povídky: 19,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) dy a těsně před začátkem jsem šli do hospody trošku naladit formu. Sedělo tam i mnoho bigbíťáků a mezi nima i ta moje. Párkrát jsme na sebe pokoukli a vyměnili si pár úsměvů. Po jednom pivu jsme se museli zvednout a jít do sálu kde právě začínala kapela hrát. Pomáhal jsem osvětlovačovi s prací a obsluhoval jsem bodový refelktor, kterým jsem svítíl chvilku na muzikaty a chvilku do lidí. Po chvilce se tam objevila i ona - ta z hospody.

Měla upnuté rifle, které zakrývaly pěkně tvarovaný zadeček, volné tričko a džísku. Jakmile jsem ji zpozoroval nedal jsem ji šanci, pořád jsem na ni svítil boďákem. Skončila sada a ona přišla za mnou. "Už mě z toho světla bolí oči" tak toho nech. Jo když už jem tady tak já jsem Naďa, a podávala mi ruku a špulila pusu. Jo Já jsem Petr. Sklonil jsem se a chtěl jí dát pusu na seznámenou ale ona se nadala odbít a hned jsem dostal francouzáka.

" Seš tady novej ne?" , Jo jezdím s klukama asi 2 týdny. Pak jsme prohodili ještě pár slov a rozešli se. Ona na parket a já zase do práce.

Kluci odehráli ještě dvě sady rychlých písniček a když už jsem věděl že budou pomalé, hned jsem se ohlížel po Nadě. Ještě před tím jse (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další díly tohoto seriálu:

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora