Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Bigbítový autobus II.
Autor: Luki007
Rubriky: Dvojice,

Hodnocení: 1.5 | Přečteno: 4737x | Perverz rating: 0 | Komentářů: 0 | Napsáno: 01.12.1999

Cena povídky: 20,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) místě a začali tahat bedny do sálu a stavět aparát. Pak rychle na pivčo a jde se hrát. Tenkrát jsem nebyl už jen bedňák ale osvětlovač.

Po deváté večer se sál pomalu zaplnil a já tam potkal svou kámošku. Jmenovala se Pavla. Znali jsme se z hospůdky kam jsem často chodíval. Ona tam chodila s partou ve které měla taky svýho miláčka, ale ten zrovinka musel do zelenýho. A tak Pavla zůstala sama.

Tehdy jí bylo asi 15 a vypadala tak nevinně a přitom byla tak svůdná. "Nu což," říkal jsem si: "zaútočím." Věděl jsem totiž že když má Pavla vypito tak je nadržená. Hned co jsme se potkali a prohodili pár zdvořilostních slov pozval jsem ji k výčepu na kalíšek. Ale to už končila přestávka a jelo se dál. Já musel ke světlům a Pavla se někde ztratila v davu. Celou sérii jsem přemýšlel jak jí dostat.

"Už to mám !!" Světla nechám tomu novýmu bedňákovi, bude celej šťastnej a já budu mít čas na Pavlu. O další pauze jsem si jí našel, stihla už pár dalších štamprlí a byla celkem vláčná. Při dalším přípitku jsem navrhnul pusu. Našpulila tlamičku a já se nestačil (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další díly tohoto seriálu:

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora