Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Divoký sex s tchýní
Autor: Lucinka
Rubriky: Dvojice, Incest, Masturbace, Petting, Teen, Necking, Orál,
1-KDO (hlavní hrdin(k)a): Teenager, 2-S KÝM: S Tchýní, 3-KDE: Doma, 4-JAK: První nevěra,
Hodnocení: 1.7 | Přečteno: 13851x | Perverz rating: 4 - Perverz | Komentářů: 0 | Napsáno: 02.05.2006

Cena povídky: 5,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

Aneb jak jeden mladíček neodolal pokušení rozdat si to se svou budoucí tchýní...

(...) ž to byla docela dlouhá doba, tak jsem si prohlížel cd, které ležely vedle na nočním stolku.

Pak se otevřely dveře a v nich tchýně. „Jana přijde později, teď mi volala.“ Pak si sedla naproti mně na židli, a ptala se co je nového, a jestli plánujeme svatbu, a takové ty věci. Všimnul jsem si až teď, jak byla vedle mě tak blízko, že je to docela pěkná ženská v nejlepších letech. Měla na sobě těsné triko, které podtrhovalo její ženské tvary.

Díval jsem se na její rty, a v tom se to stalo, zničehonic jsem ji políbil. Ona zaraženě seděla a nic neříkala, využil jsem situace, a ještě několikrát jsem ji políbil.

Nebránila se, tak jsem pronikl jazykem do jejích úst, a líbal ji. Po chvilce jsem cítil jak její jazyk začíná spolupracovat, a na mém stehně se objevila její ruka.

Vsunul jsem svou ruku na její zadek a přitáhnul si jí k sobě. Sundala mi triko a dotýkala se mého hrudníku, chytil jsem ji a přesunul na postel, pak si na ni lehnul a dále jsme se (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora