Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Divoký sex s tchýní
Autor: Lucinka
Rubriky: Dvojice, Incest, Masturbace, Petting, Teen, Necking, Orál,
1-KDO (hlavní hrdin(k)a): Teenager, 2-S KÝM: S Tchýní, 3-KDE: Doma, 4-JAK: První nevěra,
Hodnocení: 2 | Přečteno: 8879x | Perverz rating: 4 - Perverz | Komentářů: 0 | Napsáno: 02.05.2006

Cena povídky: 5,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

Aneb jak jeden mladíček neodolal pokušení rozdat si to se svou budoucí tchýní...

(...) osteli, pak už to byla docela dlouhá doba, tak jsem si prohlížel cd, které ležely vedle na nočním stolku.

Pak se otevřely dveře a v nich tchýně. „Jana přijde později, teď mi volala.“ Pak si sedla naproti mně na židli, a ptala se co je nového, a jestli plánujeme svatbu, a takové ty věci. Všimnul jsem si až teď, jak byla vedle mě tak blízko, že je to docela pěkná ženská v nejlepších letech. Měla na sobě těsné triko, které podtrhovalo její ženské tvary.

Díval jsem se na její rty, a v tom se to stalo, zničehonic jsem ji políbil. Ona zaraženě seděla a nic neříkala, využil jsem situace, a ještě několikrát jsem ji políbil.

Nebránila se, tak jsem pronikl jazykem do jejích úst, a líbal ji. Po chvilce jsem cítil jak její jazyk začíná spolupracovat, a na mém stehně se objevila její ruka.

Vsunul jsem svou ruku na její zadek a přitáhnul si jí k sobě. Sundala mi triko a dotýkala se mého hrudníku, chytil jsem ji a přesunul na postel, pak si na (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora