Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Hraní s mámou I.
Autor: Stařec
Rubriky: Incest, Teen, Dvojice, Exhibicionisté, Voayeři, Necking, Petting, Panici (poprvé),
1-KDO (hlavní hrdin(k)a): Panic, 2-S KÝM: S Matkou, 3-KDE: Ve vaně, 4-JAK: Necking,
Hodnocení: 1.7 | Přečteno: 14113x | Perverz rating: 4 - Perverz | Komentářů: 1 | Napsáno: 12.11.2007

Cena povídky: 5,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

Aneb úvodní díl nové série o jednom teenagerovi a jeho matce...

(...) dý dospívající chlapec nemohl pochopit proč musí jít tak brzo spát kvůli nějaké stupidní škole, ale pomyšlení na večerní koupel s jeho rozvedenou matkou jej přiměla ke spěchu. Koupal se svojí maminkou co si pamatoval a bylo to stále nádherné. Zvlášť od doby, co si začali spolu hrát.

Vítek poskočil a spěchal za svojí matkou, která se otočila a vedla synka po schodišti. Vešli do koupelny, velké, bíle obložené místnosti s velkou, oválnou vanou v rohu. Anna se naklonila a otočila kohoutkem, z něhož začala se šuměním proudit teplá voda do vany.

Vítek se nedočkavě svlékl. Byl to tichý, obyčejný chlapec, mírný a ostýchavý, ale nikdy se neostýchal před svojí matkou. Být před ní nahý mu připadalo zcela samozřejmé. Byli před sebou zcela bezprostřední, a jemu to připadalo zcela normální.

Anna šťastně sledovala jak Vítek odkládá pyžamo a odhaluje svoje útlé, bílé tělo. Pečlivě si pyžamo složil, položil do rohu koupelny a zůstal stát zcela nahý před ní. Jeho malý penis byl, jak jinak, zcela holý, malý ale perfektní penis se houpal mezi jeho hubenými stehny a jeho varlata byla malá, j (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další díly tohoto seriálu:

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora

Komentáře

#1

remus1 | 28.05.2012 15:39:38

remus1