Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Krásy mládí I.
Autor: Nikforestr
Rubriky: Teen, Grupáč,

Hodnocení: 1.4 | Přečteno: 5167x | Perverz rating: 0 | Komentářů: 0 | Napsáno: 03.11.1999

Cena povídky: 26,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) drogu. Přesvědčovali mě, že je to v pořádku, že se příjemně uvolním a budu all-ready. V mým stavu jsem s nimi souhlasil, protože jsem byl na dně. Po páté lahvi šampaňského u jednoho z nich na baru, jsem byl naprosto uvolněný. Seděli jsme tam a kecali o sexu, když v tom přišla dvě mladá kůzlátka. Bylo jim sotva třináct let. V alkoholovém opojení jsem sotva postřehl, že mají sotva jedničky kůzlátka.

Franta, jeden z mých kamarádů, do mě šťouchl a povída:"To jsou pindy zrovna pro nás, co s nimi uděláme?"A já opilý a silně najetý povídám:"Vezmem je ke mě a ukážem jim, co dokážou zkušení pedofilové!".

Franta jenom kývl, dal znamení třetímu kámošovi, který je orientován jako my a jak jsem viděl, tak hned pochopil. Objednali jsme hned tři šampaňský a společně vypili. Děvčata byla dost podnapilá a když jsem navrhl, abychom jeli ke mě pokračovat, neměly žádné námitky. Ve svém věku si myslely, že se jim nemůže nic stát. Zaplatili jsme útrat (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další díly tohoto seriálu:

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora