Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Krásy mládí I.
Autor: Nikforestr
Rubriky: Teen, Grupáč,

Hodnocení: 1.4 | Přečteno: 5385x | Perverz rating: 0 | Komentářů: 0 | Napsáno: 03.11.1999

Cena povídky: 26,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) e mě kluci ožrali nechutným způsobem.

Dali mi vypít tři láhve šampaňského a ještě mi dali nějakou drogu. Přesvědčovali mě, že je to v pořádku, že se příjemně uvolním a budu all-ready. V mým stavu jsem s nimi souhlasil, protože jsem byl na dně. Po páté lahvi šampaňského u jednoho z nich na baru, jsem byl naprosto uvolněný. Seděli jsme tam a kecali o sexu, když v tom přišla dvě mladá kůzlátka. Bylo jim sotva třináct let. V alkoholovém opojení jsem sotva postřehl, že mají sotva jedničky kůzlátka.

Franta, jeden z mých kamarádů, do mě šťouchl a povída:"To jsou pindy zrovna pro nás, co s nimi uděláme?"A já opilý a silně najetý povídám:"Vezmem je ke mě a ukážem jim, co dokážou zkušení pedofilové!".

Franta jenom kývl, dal znamení třetímu kámošovi, který je orientován jako my a jak jsem viděl, tak hned pochopil. Objednali js (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další díly tohoto seriálu:

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora