Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Krásy mládí IV.
Autor: Nikforestr
Rubriky: Teen, Grupáč,

Hodnocení: 2 | Přečteno: 5348x | Perverz rating: 0 | Komentářů: 0 | Napsáno: 15.11.1999

Cena povídky: 28,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) dět na co. Dělal jsem, že přemýšlím a pak jí navrhl, že na obíranou. Zamyslila se, a že takovou hru nezná. Tentokrát jsem se zasmál já, že pravidla jsou moc jednoduchá. Vezme se kostka a hází se, kdo má větší číslo, bere věc tomu, kdo prohrál. Vzali jsme kompot a na horu jsem ji uchopil do náruče, s tím, že jí vynesu. To se jí líbilo a mě taky, protože se mě držela kolem krku, nohy okolo pasu a rukou jsem si jí přidržoval na píče.

Vešli jsme k nim a ona mi ukázala byt, celkem to šlo, zeptal jsem se, kdy se vrací rodiče, ale mávla rukou, že až po sedmé. Já otvíral kompot a Jituška, jak se jmenovala, našla kostku. Nakrmil jsem jí a sedli si na koberec a já začínal. Padla mi 3 a Jitce 5, sundala mi mikinu, mě padla 6 a jí 4, tak jsem jí sundal ty červené šatičky. Pod nimi měla růžové punčošky a pod nimi kalhotky. Zase jsem házel a měl jsem 2 a Jitce 3. Musel jsem se postavit, rozepnout si pásek a ona mi rozepla knoflík a zip a stáhla mi je ke kotníkům. Házela Jitka a měla 1, mě padla 5. Teď se postavila Jitka a já jí sundal punčošky. Dětské poloprůhledné kalhotky se mnou udělaly své a čůrák mi rostl a rostl, čehož si Jitka všimla a zeptala se, co se to se mnou děje. Nejdřív jsem hodil s tím, že to je součást druhých pravidel.

Padla mi pětka a Jitce 4. Byla celá smutná, že prohrála, tak když jsem jí stáhl kalhotky a vynadíval se dost na tu sladkou malou píču, řekl jsem, že hra pokračuje, ale trochu jinak, že ten kdo vyhraje, může poraženému strčit jakýkoliv kousek svého těla, kamkoliv do jeho těla po dobu pěti minut. Zatleskala ručičkama a hned hodila 6 a já 2. Sundala mi ponožky a já házel a prohrál. Jitka vstala, přišla ke mě a vzala do ručky mýho čuráka, podívala se na mě a zeptala se, na co to mám. "To když se mi někdo líbí, (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další díly tohoto seriálu:

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora