Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Krásy mládí IV.
Autor: Nikforestr
Rubriky: Teen, Grupáč,

Hodnocení: 2 | Přečteno: 5418x | Perverz rating: 0 | Komentářů: 0 | Napsáno: 15.11.1999

Cena povídky: 28,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) kl rozkošnej asi pětiletej andílek. Kudrnatý dlouhý blond vlasy a modrý oči. Prostě k zulíbání. Zastavil jsem se:"Ahoj, kam jdeš?". Chvíli na mě koukala, pak se usmála a řekla:"Já musím do sklepa pro kompot, není tady nic k jídlu a nikdo není doma". "Tak já tě půjdu doprovodit, ať se nebojíš, "usmál jsem se a podal jí ruku. Chytla se jí a šli jsme. "Jak to, že jsi sama doma?, "navazoval jsem rozhovor. "No rodiče teď moc pracujou a nemají čas, "odpověděla smutně. "Jo to je špatný, tak co kdybychom si hráli spolu?"navrhl jsem jí. Radostně zatleskala ručičkama a chtěla vědět na co. Dělal jsem, že přemýšlím a pak jí navrhl, že na obíranou. Zamyslila se, a že takovou hru nezná. Tentokrát jsem se zasmál já, že pravidla jsou moc jednoduchá. Vezme se kostka a hází se, kdo má větší číslo, bere věc tomu, kdo prohrál. Vzali jsme kompot a na horu jsem ji uchopil do náruče, s tím, že jí vynesu. To se jí líbilo a mě taky, protože se mě držela kolem krku, nohy okolo pasu a rukou jsem si jí přidržoval na píče.

Vešli jsme k nim a ona mi ukázala byt, celkem to šlo, zeptal jsem se, kdy se vrací rodiče, ale mávla rukou, že až po sedmé. Já otvíral kompot a Jituška, jak se jmenovala, našla kost (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další díly tohoto seriálu:

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora