Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Krásy mládí IV.
Autor: Nikforestr
Rubriky: Teen, Grupáč,

Hodnocení: 1.7 | Přečteno: 10028x | Perverz rating: 0 | Komentářů: 0 | Napsáno: 15.11.1999

Cena povídky: 33,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) e jsi sama doma?, "navazoval jsem rozhovor. "No rodiče teď moc pracujou a nemají čas, "odpověděla smutně. "Jo to je špatný, tak co kdybychom si hráli spolu?"navrhl jsem jí. Radostně zatleskala ručičkama a chtěla vědět na co. Dělal jsem, že přemýšlím a pak jí navrhl, že na obíranou. Zamyslila se, a že takovou hru nezná. Tentokrát jsem se zasmál já, že pravidla jsou moc jednoduchá. Vezme se kostka a hází se, kdo má větší číslo, bere věc tomu, kdo prohrál. Vzali jsme kompot a na horu jsem ji uchopil do náruče, s tím, že jí vynesu. To se jí líbilo a mě taky, protože se mě držela kolem krku, nohy okolo pasu a rukou jsem si jí přidržoval na píče.

Vešli jsme k nim a ona mi ukázala byt, celkem to šlo, zeptal jsem se, kdy se vrací rodiče, ale mávla rukou, že až po sedmé. Já otvíral kompot a Jituška, jak se jmenovala, našla kostku. Nakrmil jsem jí a sedli si na koberec a já začínal. Padla mi 3 a Jitce 5, sundala mi mikinu, mě padla 6 a jí 4, tak jsem jí sundal ty červené šatičky. Pod nimi měla růžové punčošky a pod nimi kalhotky. Zase jsem házel a měl jsem 2 a Jitce 3. Musel jsem se postavit, rozepnout si pásek a ona mi rozepla knoflík a zip a stáhla mi je ke kotníkům. Házela Jitka a měla 1, mě padla 5. Teď se postavila Jitka a já jí sundal punčošky. Dětské poloprůhledné kalhotky se mnou udělaly své a čůrák mi rostl a rostl, čehož si Jitka všimla a zeptala se, co se to se mnou děje. Nejdřív jsem hodil s tím, že to je součást druhých pravidel.

Padla mi pětka a Jitce 4. Byla celá smutná, že prohrála, tak když jsem jí stáhl kalhotky a v (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další díly tohoto seriálu:

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora