Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Luisa v harému
Autor: Faisal Khan
Rubriky: Fetish, Klinik, Lesbické, Masturbace, Sado Maso, Teen, Trojky,
1-KDO (hlavní hrdin(k)a): Teenagerka, 2-S KÝM: Se 2 ženami, 3-KDE: V ordinaci, 4-JAK: Ponižování,
Hodnocení: 1.4 | Přečteno: 14652x | Perverz rating: 3 - Hardcore | Komentářů: 1 | Napsáno: 04.12.2005

Cena povídky: 51,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

Příběh o jedné necudné mladé dívce z harému, potrestané za její necudnosti pěkně divokou doktorkou a její asistentkou...

(...) akovémto provinění šla dívka na operaci, neboť Sultán byl v těchto věcech velice žárlivý a nesmlouvavý. Tři provinění a Doktorka Leonardová byla povolána do paláce.

Tato lékařka byla Angličanka, gynekoložka, která musela odejít z Anglie a nyní pracovala pro různé harémy Středního Východu. Doktorka Leonardová sloužila jako porodní lékařka pro Evropské ženy zavřené v harémech. Její služby zahrnovaly i gynekologické úkony a hlavně byla volána aby zajistila sexuální zdraví a cudnost u dívek Sultánova harému. Toto zahrnovalo testování na různé pohlavní choroby, zkoušky panenství a vynucená cudnost.

Ženská obřízka se stala nejúčinnější a nejžádanější metodou dodržování cudnosti. Doktorka Leonardová se v tomto oboru velice zdokonalila a její technika se kterou dívky obřezávala aniž jakkoliv zmenšila jejich sexuální hodnotu byla po celém kraji známa a velice ceněna. Její vřelý vztah k mladým dívkám a následné skandály jí donutily opustit rodnou Anglii, ale její dominantní vztah k mladým dívčím tělům jí poskytoval mnoho osobního potěšení při její práci pro různé harémy.

Zvuk otevíraných dvěří zdvihl Luisu ze židle. Do dveří vstoupila Mafu, jedna z harémových matron. Černá tvář Nigérijské matrony vypadal velice znuděně, i když v jejích očích mohla Luisa pozorovat určité záblesky vítězství. Tlustá Nigerijka nenáviděla západní bílé ženy pro jejich necudný životní styl.

„Pojď za mnou“ zazněl tvrdý rozkaz.

„Ach můj Bože“ zašeptala Luisa.

„Nerouhej se“ zasyčela Mafu, „jsi v muslimské zemi a mohla by jsi za toto být zbičována. Nebo ještě něco hůř“

„Já se ale bojím. Prosím, nechte mě jít domů“ prosi (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora

Komentáře

#1

jalaz | 03.02.2012 14:29:17

goood