Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Luisa v harému
Autor: Faisal Khan
Rubriky: Fetish, Klinik, Lesbické, Masturbace, Sado Maso, Teen, Trojky,
1-KDO (hlavní hrdin(k)a): Teenagerka, 2-S KÝM: Se 2 ženami, 3-KDE: V ordinaci, 4-JAK: Ponižování,
Hodnocení: 1.4 | Přečteno: 15827x | Perverz rating: 3 - Hardcore | Komentářů: 1 | Napsáno: 04.12.2005

Cena povídky: 51,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

Příběh o jedné necudné mladé dívce z harému, potrestané za její necudnosti pěkně divokou doktorkou a její asistentkou...

(...) e již smířila s myšlenkou, že z harému není úniku. Již se nevzpírala osudu, a její vzdor se vybíjel v nočních masturbacích. Protestovala tím proti přísným nařízením samotného Sultána, která zakazovala jakákoliv potěšení vedle těch, která sloužila k jeho požitkům. Jelikož nebyla ještě nikdy povolána do Sultánovy ložnice, tak se hrozně nudila.

Luisa byla přistižena ne jednou, ale teď už 3x a to znamenalo jenom jednu věc. Při třetím takovémto provinění šla dívka na operaci, neboť Sultán byl v těchto věcech velice žárlivý a nesmlouvavý. Tři provinění a Doktorka Leonardová byla povolána do paláce.

Tato lékařka byla Angličanka, gynekoložka, která musela odejít z Anglie a nyní pracovala pro různé harémy Středního Východu. Doktorka Leonardová sloužila jako porodní lékařka pro Evropské ženy zavřené v harémech. Její služby zahrnovaly i gynekologické úkony a hlavně byla volána aby zajistila sexuální zdraví a cudnost u dívek Sultánova harému. Toto zahrnovalo testování na různé pohlavní choroby, zkoušky panenství a vynucená cudnost.

Ženská obřízka se stala nejúčinnější a nejžádanější metodou dodržování cudnosti. Doktorka Leonardová se v tomto oboru velice zdokonalila a její technika se kterou d (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora

Komentáře

#1

jalaz | 03.02.2012 14:29:17

goood