Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Luisa v harému
Autor: Faisal Khan
Rubriky: Fetish, Klinik, Lesbické, Masturbace, Sado Maso, Teen, Trojky,
1-KDO (hlavní hrdin(k)a): Teenagerka, 2-S KÝM: Se 2 ženami, 3-KDE: V ordinaci, 4-JAK: Ponižování,
Hodnocení: 1.4 | Přečteno: 15362x | Perverz rating: 3 - Hardcore | Komentářů: 1 | Napsáno: 04.12.2005

Cena povídky: 51,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

Příběh o jedné necudné mladé dívce z harému, potrestané za její necudnosti pěkně divokou doktorkou a její asistentkou...

(...) uniknout. Luisa byla po třetí přistižena při masturbaci od té doby co byla zakoupena pro harém a zde platilo jednoduché pravidlo. Třikrát a dost.

Byla to celkem hrozná představa pro vzdělanou dívku, která ještě před půl rokem navštěvovala Oxfordskou universitu.

Přesto všechno však Luisu představa tohoto hrozného trestu tajně fascinovala a přes všechno včera v noci divoce masturbovala s představou skalpelu mezi stehny, jak řeže a řeže.

V předcházejících měsících se již smířila s myšlenkou, že z harému není úniku. Již se nevzpírala osudu, a její vzdor se vybíjel v nočních masturbacích. Protestovala tím proti přísným nařízením samotného Sultána, která zakazovala jakákoliv potěšení vedle těch, která sloužila k jeho požitkům. Jelik (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora

Komentáře

#1

jalaz | 03.02.2012 14:29:17

goood