Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Luisa v harému
Autor: Faisal Khan
Rubriky: Fetish, Klinik, Lesbické, Masturbace, Sado Maso, Teen, Trojky,
1-KDO (hlavní hrdin(k)a): Teenagerka, 2-S KÝM: Se 2 ženami, 3-KDE: V ordinaci, 4-JAK: Ponižování,
Hodnocení: 1.4 | Přečteno: 15379x | Perverz rating: 3 - Hardcore | Komentářů: 1 | Napsáno: 04.12.2005

Cena povídky: 51,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

Příběh o jedné necudné mladé dívce z harému, potrestané za její necudnosti pěkně divokou doktorkou a její asistentkou...

(...) ultánova harému. Toto zahrnovalo testování na různé pohlavní choroby, zkoušky panenství a vynucená cudnost.

Ženská obřízka se stala nejúčinnější a nejžádanější metodou dodržování cudnosti. Doktorka Leonardová se v tomto oboru velice zdokonalila a její technika se kterou dívky obřezávala aniž jakkoliv zmenšila jejich sexuální hodnotu byla po celém kraji známa a velice ceněna. Její vřelý vztah k mladým dívkám a následné skandály jí donutily opustit rodnou Anglii, ale její dominantní vztah k mladým dívčím tělům jí poskytoval mnoho osobního potěšení při její práci pro různé harémy.

Zvuk otevíraných dvěří zdvihl Luisu ze židle. Do dveří vstoupila Mafu, jedna z harémových matron. Černá tvář Nigérijské matrony vypadal velice znuděně, i když v jejích očích mohla Luisa pozorovat určité záblesky vítězství. Tlustá Nigerijka nenáviděla západní bílé ženy pro jejich necudný životní styl.

„Pojď za mnou“ zazněl tvrdý rozkaz.

„Ach můj Bože“ zašeptala Luisa.

„Nerouhej se“ zasyčela Mafu, „jsi v muslimské zemi a mohla by jsi za toto být zbičována. Nebo ještě něco hůř“

„Já se ale bojím. Prosím, nechte mě jít domů“ prosila Luisa.

„Tohle je tvůj domov, moje dítě“ odvětila černoška.

„Ne, ale já nechci být řezána tam dole“ kvílela Luisa.

„Řekli jsme ti pravidla tohoto harému! Ale ne, ta špinavá děvka to nemohla vydržet. Proč vás, bílé holky nenechaly matky jako školačky hned obřezat? Všechny ty nemanželské děti a všechny ty ohavné nemoci by byly tímto vyřešeny. Tak jdeme!“

Mafu chytla Luisu za zápěstí a táhla jí ven z místnosti.

„Pojď, brzo budeš očištěna“

Lusia kapitulovala nechala se vést silnou černoškou směrem k lékařskému křídlu paláce. Ostatně odolat stisku a tahu tělnaté matrony nebylo dost dobře možné.

Když došly k bílým dveřím ošetřovny, Mafu zazvonila na zvonek a kdosi vevnitř dálkově otevřel dveře. Mafu dívku dál pevně vedla a ta se teď ocitla v typickém prostředí kliniky. Po chvíli se otevřely další dveře a obě ženy se octly v předpokoji lékařské ordinace. Luisa začala pociťovat jisté vzrušení. Již od doby, co byla malá holčička, prostředí ord (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora

Komentáře

#1

jalaz | 03.02.2012 14:29:17

goood