Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Martina a Eva
Autor: Grase
Rubriky: Lesbické, Grupáč,

Hodnocení: 1.6 | Přečteno: 5313x | Perverz rating: 0 | Komentářů: 0 | Napsáno: 06.07.2000

Cena povídky: 12,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) ervené barvě a ještě kratší s větším výstřihem. Na pozdrav se políbily a šly do jídelny. Tam už byla přichystána večeře. Eva byla romanticky naladěna, a tak byla celá jídelna intimně osvětlena, na stole byla váza s růžemi a hořící svíčky ve stříbrném stojanu. Obě usedly ke stolu, naproti sobě a mlčky se pustily do vynikajícího jídla. Když dojedly, začaly se bavit o práci, o domově a tak různě. Eva přinesla na stůl dvě láhve vína a čtyři krabice džusu. Nemusela nic vysvětlovat a Martina hned pochopila. Dnes bude všechno téct proudem.

Neváhala a nalila si sklenku vína a sklenku džusu. Povídaly si ještě dlouho, vypily téměř vše a ještě nepadla ani zmínka o dalším plánu na večer.

Martina se omluvila, se slovy, že si potřebuje odskočit. Tušila, co bude následovat. Eva ji poprosila, ať ještě chvilku vydrží a vleze si na stůl. Martina posle (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora