Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Mlsná Editka I.
Autor: Pistecky
Rubriky: Lesbické,

Hodnocení: 1.6 | Přečteno: 11345x | Perverz rating: 0 | Komentářů: 0 | Napsáno: 22.10.2000

Cena povídky: 16,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) ličku a přemýšlím co by se dalo ještě udělat. V úterý jsem měla noční s doktorkou Aberlovou a vůbec jsme se nenudily. Táhne ji na 40-tý rok, ale je velice zachovalá. Má drobnou sportovní postavu s malými špičatými a velmi pevnými kozičkami. Brzy jsem zjistila, že se jí líbí mladé holky a tady je nás dost sestřiček. Nepohrdne ani medičkami a několika svými kolegyněmi. Je to lesba jak hrom. S některými holkami taky blbneme, ale líbí se nám i kluci. Když se pomazlíme tak z nás všechen ten stres z té náročné práce odpadne.

Ve čtvrtek jsme přijali asi 30.ti letou paničku. Stále na ni musím myslet, protože z ní vyzařuje něco zvláštního. Když se potkáváme a naše pohledy se setkají, cítím, jak mě pička začíná svrbět. Je štíhlá a hodně vysoká, jako nějaké bidlo, ale nejvíc mě zaujaly její velké a určitě tvrdé prsa.

Blíží se půl (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další díly tohoto seriálu:

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora