Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Mlsná Editka II.
Autor: Pistecky
Rubriky: Teen, Lesbické,

Hodnocení: 1.7 | Přečteno: 4911x | Perverz rating: 0 | Komentářů: 0 | Napsáno: 25.10.2000

Cena povídky: 12,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) e, že bych mohla Irenu předhodit Pavlovi, aby si ukrátil čekání. Hned jak končím s předáváním valím za Irenou. Potkávám ji na chodbě, jak se vrací ze sprchy. Je na ní vidět, že určitě ještě nespala. "Co se ti stalo, spala jsi vůbec," ptám se jí. "Ne. Až ti to budu vyprávět tak mi to neuvěříš. Ale až v pondělí, teď musím jít spát". Ještě ji zastavuji a říkám ji o Pavlovi. Zarazí se. "Ale já jsem to z vozíčkářem ještě nedělala." "Já taky ne. Alespoň mě potom poradíš. Je to něco nového a může to být zajímavé." "Uvidím," odpovídá a odchází spát.

Rychle jdu do sprchy, ať co nejdřív vypadnu. Pod proudem horké vody si promítám právě ukončenou noční, když v tom na zádech ucítím čísi ztvrdlé bradavky. Otáčím se a spatřím Lucku z ortopedie. "Proč ses nestavila?" povídám. "Večer jsme měli dva příjmy, pak jsem jen nakoukla jak si to tam rozdáváš s tou pacientkou na ošetřovně. N (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další díly tohoto seriálu:

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora