Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Mlsná Editka III.
Autor: Pistecky
Rubriky: Teen, Lesbické,

Hodnocení: 1.6 | Přečteno: 3621x | Perverz rating: 0 | Komentářů: 0 | Napsáno: 29.10.2000

Cena povídky: 20,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) kou a důkladně mne opláchla..Když jsme se prohodily, viděla jsem jak přivřela oči a vychutnávala mé pomalé tahy. Měla jsem ráda její špičaté kozičky zakončené obrovskými bradavkami. Lehce sebou škubla ve chvíli, kdy jsem mydlila holou kundičku. Vzala jsem do rukou sprchu a oplachovala jí mydliny z ňader. Nedalo mi to, a vzala jsem jednu do úst. Pak jsme se osušily.

Vrátily jsme se do pokoje a Zita mi ukázala na pohovku, kde byla nachystaná podložka. Lehla jsem si na ni zadkem. Mezitím Zita donesla potřeby k holení a položila je vedle mne. Pomohla mi roztáhnout co nejvíc nohy, aby se jí pohodlně holilo i v těsných skulinkách. Zavřela jsem oči a vnímala její doteky. Ze snění mě probrala rychle blížící se slast. Její jazyk mi kroužil po štěrbince a po poštěváku. Začala jsem se chvět, ve slabinách jsem cítila hromadící se napětí, které se najednou spustilo a mým tělem procházela obrovská rozkoš.

Když jsem otevřela oči uviděla jsem nad sebou její velké pysky a naběhlý poštěvák. Nelenila jsem, přisunula pod hlavu polštářek, a zabořila jsem se do její zvlhlé studánky. Jazykem jsem se snažila d (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další díly tohoto seriálu:

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora