Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Mlsná Editka I.
Autor: Pistecky
Rubriky: Lesbické,

Hodnocení: 1.6 | Přečteno: 11008x | Perverz rating: 0 | Komentářů: 0 | Napsáno: 22.10.2000

Cena povídky: 16,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) avu s malými špičatými a velmi pevnými kozičkami. Brzy jsem zjistila, že se jí líbí mladé holky a tady je nás dost sestřiček. Nepohrdne ani medičkami a několika svými kolegyněmi. Je to lesba jak hrom. S některými holkami taky blbneme, ale líbí se nám i kluci. Když se pomazlíme tak z nás všechen ten stres z té náročné práce odpadne.

Ve čtvrtek jsme přijali asi 30.ti letou paničku. Stále na ni musím myslet, protože z ní vyzařuje něco zvláštního. Když se potkáváme a naše pohledy se setkají, cítím, jak mě pička začíná svrbět. Je štíhlá a hodně vysoká, jako nějaké bidlo, ale nejvíc mě zaujaly její velké a určitě tvrdé prsa.

Blíží se půlnoc a já se zvedám, protože musím roznést antibiotika a obrátit dva vozíčkáře, aby se jim neudělaly žádné proleženiny. Jsou po operaci, a ještě si nesmějí sedat, tak jim musíme pomáhat. Jeden je takový děda, ale ten druhý je pěkný raubíř, toho je škoda. Kdyby mohl, určitě by nám je roztrhal na cucky. Ale jak on říká, zůstaly mu jenom prsty a jazyk, a ten ho, když nás vidí, pořád (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další díly tohoto seriálu:

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora