Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Mlsná Editka III.
Autor: Pistecky
Rubriky: Teen, Lesbické,

Hodnocení: 1.6 | Přečteno: 4022x | Perverz rating: 0 | Komentářů: 0 | Napsáno: 29.10.2000

Cena povídky: 20,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) do rukou mýdlo a pomalými pohyby mne umývala. Poklekla, nadzvedla mi nožku a pořádně mi namydlila čičinu. Potom vzala sprchu do rukou a důkladně mne opláchla..Když jsme se prohodily, viděla jsem jak přivřela oči a vychutnávala mé pomalé tahy. Měla jsem ráda její špičaté kozičky zakončené obrovskými bradavkami. Lehce sebou škubla ve chvíli, kdy jsem mydlila holou kundičku. Vzala jsem do rukou sprchu a oplachovala jí mydliny z ňader. Nedalo mi to, a vzala jsem jednu do úst. Pak jsme se osušily.

Vrátily jsme se do pokoje a Zita mi ukázala na pohovku, kde byla nachystaná podložka. Lehla jsem si na ni zadkem. Mezitím Zita donesla potřeby k holení a položila je vedle mne. Pomohla mi roztáhnout co nejvíc nohy, aby se jí pohodlně holilo i v těsných skulinkách. Zavřela jsem oči a vnímala její doteky. Ze snění mě probrala rychle blížící se slast. Její jazyk mi kroužil po štěrbince a po poštěváku. Začala jsem se chvět, ve slabinách jsem cítila hromadící se napětí, které se najed (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další díly tohoto seriálu:

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora