Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Narozeniny
Autor: Lopan
Rubriky: Dvojice, Grupáč,

Hodnocení: 1.7 | Přečteno: 8849x | Perverz rating: 0 | Komentářů: 0 | Napsáno: 12.11.2000

Cena povídky: 39,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) ! Všechno nejlepší a… mmm.. Mlask!" Dostala ode mě pusu.

Krásně se na mě usmála a zároveň se trochu začervenala. Já jsem se hned chopil příležitosti: "Co na dnešek plánuješ…, co bys řekla takové menší oslavě?" "No…, víš, já nevím… Teta něco plánuje… Ale bude to zase nuda. No…, zítra bych ale určitě…" "Paráda! Tak, že kde," zajásal jsem. "U nás to nejde," řekla otráveně. "U nás taky ne," řekl jsem, "ale bába z dědkem odjeli na měsíc do Izraele a vrátí se až za čtrnáct dní…" "Do Izraele? To si děláš srandu!" "Ale ne. Hradí jim to nějakej farář z Německa, tak proč by nejeli." "Hm, tak fajn. Zítra… V kolik?" "Co takhle… v pět?" "Jo, bezva! Přivedu kámošky.

Seznamte se! Tohle je Dana a tohle je Marie." "Těší mě, Petr." potřásal jsem si s nimi rukou a pokračoval: "Ehm, v tom případě… Mám pozvat já nějaký kámoše?" Pavla přikývla a dodala: "Maximálně jednoho nebo dva, ať je to tak, akorát." "Výborně, dohodnuto! Něco si vemte sebou! Víte, kde to je?" "No, nevíme." "Tak se pro vás stavíme. Kde se sejdeme?"

Marie řekla: "No, víte… Já zítra asi nebudu moct." "Próč," zeptala se Dana. "Sem si vzpomněla, že jedeme zítra na křtiny." "Vykašli se na to a pojď s náma," ukecávala ji Pavla. "Bohužel, to nejde, no," ře (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora