Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Nečekaný sex s matkou
Autor: menfia
Rubriky: Incest,
1-KDO (hlavní hrdin(k)a): Panic, 2-S KÝM: S Matkou, 3-KDE: Doma, 4-JAK: Poprvé s ženou,
Hodnocení: 2.9 | Přečteno: 57368x | Perverz rating: 3 - Hardcore | Komentářů: 2 | Napsáno: 01.01.2012

Cena povídky: 19,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) oji pronajatou kancelář ve městě, kam téměř každý den jezdí. Je to bruneta s delšími vlasy po ramena a byť jsem její syn a ne úchyl, tak musím objektivně říct, že na svůj věk vypadá skvěle. Má štíhlou postavu (kolem 50kg) s dobře tvarovanými prsami velikost 2 a měří cca 170 cm (já měřím 180 a matka je o něco menší, takže toto je můj odhad).
Vše začalo před necelými 3 měsíci v pátek kolem 19.00h, kdy šla matka na „akcičku“ se svými kamarádkami. Touto „akcičkou“ nemyslím divoké řádění na discotéce nebo podobném klubu, ale jednou za čas se máma schází se svými kamarádkami z dětství, práce a tak podobně a jdou domů popíjet právě k jedné z těchto osob (často se to koná i u nás doma). Jelikož byl pátek a já nemusel ráno vstávat do školy, tak jsem dlouho do noci (což je mým dobrý zvykem) seděl u počítače v pyžamu a brouzdal po internetu, díval se na filmy a hrál hry. Zhruba v 1 hodinu ráno slyším, jak cvaká zámek a máma se vrací domů. Vyjdu ze svého pokojíčku jí pozdravit do předsíně. Jakmile jsem jí uviděl, bylo mi jasné, že zábava byla podařená a dost se pilo. Máma měla velmi veselou náladu a trošku narudlé tváře, což ze zkušenosti vím, že znamená že je dost opilá, takže když jsem jí pozdravil, dostal jsem úsměvnou odpověď: „Čáááuuu Míšo, ty ještě nespíš?“ při které matka pletla jedno písmeno s druhým. Jen jsem jí odpověděl, že samozřejmě nespim…Máma se jen uchechtla a začla (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora

Komentáře

#1

MOONLY | 31.01.2012 09:59:03

A druhý den ráno to dopadlo jak?

#2

Will36 | 19.08.2012 09:47:10

taky by mě to zajímalo :) pěkná povídka..