Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Nečekaný sex s matkou
Autor: menfia
Rubriky: Incest,
1-KDO (hlavní hrdin(k)a): Panic, 2-S KÝM: S Matkou, 3-KDE: Doma, 4-JAK: Poprvé s ženou,
Hodnocení: 2.9 | Přečteno: 67155x | Perverz rating: 3 - Hardcore | Komentářů: 2 | Napsáno: 01.01.2012

Cena povídky: 19,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) e domů atd). Já se s otcem vídám téměř každý den.
„Bohužel“ hlavní postava příběhu/události je má matka, takže ji trochu popíši. Matce je 42 let a pracuje jako účetní. Nedělá pro žádnou velkou firmu, ale spíše dělá účetnictví pro menší podniky v okolí a různé menší a osobní zakázky, takže je pánem svého času. Pracuje doma a má i svoji pronajatou kancelář ve městě, kam téměř každý den jezdí. Je to bruneta s delšími vlasy po ramena a byť jsem její syn a ne úchyl, tak musím objektivně říct, že na svůj věk vypadá skvěle. Má štíhlou postavu (kolem 50kg) s dobře tvarovanými prsami velikost 2 a měří cca 170 cm (já měřím 180 a matka je o něco menší, takže toto je můj odhad).
Vše začalo před necelými 3 měsíci v pátek kolem 19.00h, kdy šla matka na „akcičku“ se svými kamarádkami. Touto „akcičkou“ nemyslím divoké řádění na discotéce nebo podobném klubu, ale jednou za čas se máma schází se svými kamarádkami z dětství, práce a tak podobně a jdou domů popíjet právě k jedné z těchto osob (často se to koná i u nás doma). Jelikož byl pátek a (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora

Komentáře

#1

MOONLY | 31.01.2012 09:59:03

A druhý den ráno to dopadlo jak?

#2

Will36 | 19.08.2012 09:47:10

taky by mě to zajímalo :) pěkná povídka..