Povídka : Panic

Panic
Autor: Ezechiel
Rubriky: Anální sex, Dvojice, Masturbace, Orál, Petting, Teen, Panici (poprvé),
1-KDO (hlavní hrdin(k)a): Panic, 2-S KÝM: S Teenagerkou, 3-KDE: V přírodě, 4-JAK: Poprvé do vagíny,
Hodnocení: 3 | Přečteno: 4991x | Perverz rating: 2 - Soft+ | Komentářů: 0 | Napsáno: 24.11.2005

Pěkné první milování jednoho pořádně nadrženého panice. A užíval si opravdu dosytosti - hned ochutnal jak kundičku, tak prdelku...

Byl teplý prázdninový den, nebyl jako každý jiný. Já byl zamilovaný, chodil jsem s Katkou teprve týden. Bylo mi, ani ne šestnáct a veškerá sexuální zkušenost nulová. Jediné čeho jsem zatím dokázal, bylo honění bambána. A věřte, že minimálně dvakrát denně jsem si to musel udělat, protože bych jinak zešílel.

„Nezajdeme si večer na procházku?“ zeptala se mě Kačka.
Samozřejmě, že jsem souhlasil. Po zbytek dne jsem si přál, aby už byl večer.

Po setmění jsme se už procházeli nočním městem. Prohlíželi si výlohy a jemně se drželi za ruce. Proplétali jsme si prsty a hřála nás zamilovanost. Po chvíli jsme se vydali cestou z města. Jít dál, došli bychom po čtyřech kilometrech na hranici s Polskem. My však zamířili odbočkou k bunkru. O tomto místě jsme věděli. V jediném možném místě jsme vyšplhali nahoru a ulehli uprostřed do trávy. Položili jsme se na záda a pozorovali hvězdy.

„Miluji tě,“ řekla mi znenadání Kačka a dlouze mě políbila. Opětoval jsem ji polibek na tvář a rukama hladil její malé, tvrdé rozinky. Svými prsty mi výskala ve vlasech. Zásobila mě francouzskými polibky. Na nic nečekala a začala mi rozepínat kalhoty. Byla tak nadržená, že mi je stáhla jen pod kolena a vrhla se na slipy. Ty mi jen přehrnula a zajistila pod kulkami. Bezvadně mě to tlačilo na prostatu a dodávalo ještě silnější pocit vzrušení.

Přál jsem si, aby mi ho konečně vzala do pusy. Už jsem se nemohl dočkat. Prsty obemkla mého stále naběhlého žaluda a pomalými kmity jej začala honit. Současně jazykem rejdila po hraně žaludu. To mě přivádělo do absolutní euforie. Hlavu jsem zaklonil a v blaženém výrazu pozoroval hvězdy. Ty se mi rozmazaly v okamžiku, když mnou projel záchvěv orgasmu. Kačka mě překvapila, když všechnu mou šťávu do poslední kapičky vysála.

Nechala mě chviličku vydechnout, pak si nade mnou klekla do polohy 69. Poprvé jsem měl tak blízko nádhernou, vzrušenou pičku. Obejmul jsem její stehna a zabořil jazyk do Katčiny štěrbinky. Lízal jsem tak zběsile, že to na Kačku přišlo. Nohama mě sevřela tak silně, že jsem nemohl pár sekund dýchat. Když povolilo její silné sevření, vylízal jsem všecinku šťávičku. Polykal jsem plnými doušky.

Zároveň s pičkou jsem Kačence začal olizovat zadeček i s otvůrkem. Prsty jsem smočil v mokré jeskyňce a jedním se protlačil do análu. Slaboučko sykla, ale na prst nasedala s ještě větší vervou. Zkusil jsem tam vrazit druhý i třetí prst. To už ryčela bolestí a blahem zároveň. Napichovala se stále dál a dál, až na doraz. Její kundičce to bylo líto a tak jsem ji tam vrazil druhou ruku. Střídavě jsem přitláčel ruce do prdelky a do pičky. Okolím se rozléhal zvuk lahodných vzdechů a čvachtání.

Už jsem déle nevydržel čekat: „Chci tě Káťo!!!“
„Tak si mě vezmi, neotálej!“ odpověděla a lehla si na záda, do teď už proležené trávy. Byl opravdu hodně teplý večer, já si v nastalém vzrušení připadal jako hořící muž. Z čela mi teklo jako z vodopádu. Věděl jsem, že s ocasu to bude brzy následovat.

Před její jeskyňkou jsem se na okamžik zastavil, abych si uvědomil, že tohle je poprvé. Už nikdy se to nebude opakovat. Poprvé je to jenom jednou. Zasunul jsem a do očí se mi draly slzy radosti. Zrychloval jsem své tempo a Kačka tomu dodávala větší razanci.

Dlouho jsem nevydržel. Hlavou jsem se zabořil na její prsa a rukama je surově zmáčkl. Zaúpěla bolestí a já stříkal a stříkal. Ztěžka jsem oddechoval jako při zápalu plic. Byl jsem nesmírně šťastný, stal jsem se konečně mužem.

Ještě chvíli jsme leželi v sobě, do doby než vyprchali naše společné orgasmy. Položili jsme se zády do trávy a pohrávali si se svými mazlíčky. Ani mě nepřekvapilo, že mi neklesl. Byl téměř okamžitě schopen služby.

„Nechceš mě pomilovat do prdelky?“ zeptala se mě moje učitelka sexu. „Annooóóó!“ byl to další z mých snů.

Klekla si na všechny čtyři. Prohla se jako kočka, která přede. Naslinil jsem její prdelku. Prsty jsem znovu vyzkoušel její roztaživost. Vzal jsem svého nabíječe a pomalými pohyby se dostával, milimetr po milimetru, stále hlouběji. Kačenka předla jako Koťátko a já se ocital v sedmém nebi. Přišlo to na mě velice brzo a tak jsem stříkal o sto šest. Bylo to poprvé, co jsem byl unavený sexem.

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora