Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Rodinná výpomoc V.
Autor: Stařec
Rubriky: Incest, Trojky, Teen, Necking, Petting, Masturbace, Orál, Exhibicionisté, Voayeři, Dvojice, Fetish,
1-KDO (hlavní hrdin(k)a): Syn, 2-S KÝM: S matkou a dcerou, 3-KDE: Doma, 4-JAK: Pořádná šukačka,
Hodnocení: 1.2 | Přečteno: 8951x | Perverz rating: 4 - Perverz | Komentářů: 0 | Napsáno: 03.02.2009

Cena povídky: 11,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

To byla pánové jízda... :-P

(...) mi prožil nebyl sen ale skutečnost! Držel v ruce matčin prs, který předtím viděl pouze ve svých divokých snech a matčina pochva byla ještě plná jeho horkého semene. Bože kolik nocí nespal divokou touhou bujnými představami o matčině těle, které nyní leží vedle něho! Netušil, že podobné myšlenky probíhají hlavou i jeho matky...

Uplynulo několik minut po jejich společném nádherném orgasmu a oni cítili, jak se jich opět zmocňuje vzrušení. „Mami, to je to po čem jsem toužila, po pořádném čuráku ve své pochvě, Bože jak já jsem zase vzrušená!“ zvolala Jitka s rukou přitisknutou na svojí roztouženou pochvu. „Taky jsi tak vzrušená jako já?“ zeptala se matky a pohlédla na ní.

Ta zrovna držela v sevřené dlani Tomův ohromný penis a pomalu po něm jezdila sem a tam, zatímco on měl svoje ústa přisátá k jejímu velkému prsu jak (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další díly tohoto seriálu:

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora