Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Sesterské líbání
Autor: Grase
Rubriky: Incest, Dvojice,

Hodnocení: 1.7 | Přečteno: 7428x | Perverz rating: 0 | Komentářů: 0 | Napsáno: 11.01.2000

Cena povídky: 16,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) a kluky a líbání. Obě jsme odhadovaly, jaké to asi je, cítit cizí horké rty na svých a jazykem přitom rejdit v cizí puse. Nakonec jsem skončila nahoře na Lenčině posteli s obličejem deset centimetrů od jejího. Za okamžik už se naše chvějící se rty dotkly. Z tohoto prvního polibku si toho moc nepamatuji, protože v hlavě jsem měla spíš strach, aby nás nepřistihli rodiče a taky jsem se styděla, protože Lenka byla přeci jenom má sestra. Možná ještě honění a lízání kundiček bylo přípustné mezi sestrami, ale líbání už jsem cítila jak něco zvrhlého. Zvrhlého, ale velmi krásného, jak si zpětně uvědomuji.

Cítila jsem, že i Lenka se ostýchala. Proto jsem si zase lehla zpátky do své postele a dál už jsme nic neříkaly. Druhý den ve škole jsem o tom našem líbání pořád přemýšlela a uvědomila jsem si s hrůzou, že bych to chtěla znovu zkusit. To mě opravdu vyděsilo, protože jsem to pořád brala jako zvrhlost. Jenomže to byla právě ta zvrholost, co mě na tom nejvíc vzrušovalo. A mé představy nekončily jen u dlouhého polibku, chtěla jsem přitom Lenku i hladit a objímat. Tak jak to dělají muž se ženou, kteří se velmi milují. Těchto inc (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora