Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Sesterské líbání
Autor: Grase
Rubriky: Incest, Dvojice,

Hodnocení: 1.7 | Přečteno: 7312x | Perverz rating: 0 | Komentářů: 0 | Napsáno: 11.01.2000

Cena povídky: 16,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) aly několik dní po našich patnáctých narozeninách. To před spaním přišla řeč na kluky a líbání. Obě jsme odhadovaly, jaké to asi je, cítit cizí horké rty na svých a jazykem přitom rejdit v cizí puse. Nakonec jsem skončila nahoře na Lenčině posteli s obličejem deset centimetrů od jejího. Za okamžik už se naše chvějící se rty dotkly. Z tohoto prvního polibku si toho moc nepamatuji, protože v hlavě jsem měla spíš strach, aby nás nepřistihli rodiče a taky jsem se styděla, protože Lenka byla přeci jenom má sestra. Možná ještě honění a lízání kundiček bylo přípustné mezi sestrami, ale líbání už jsem cítila jak něco zvrhlého. Zvrhlého, ale velmi krásného, jak si zpětně uvědomuji.

Cítila jsem, že i Lenka se ostýchala. Proto jsem si zase lehla zpátky do své postele a dál už jsme nic neříkaly. Druhý den ve škole jsem o tom našem líbání pořád přemýšlela a uvědomila jsem si s hrůzou, že bych to chtěla znovu zkusit. To mě opravdu vyděsilo, protože jsem to pořád brala jako zvrhlost. Jenomže to byla právě ta zvrholost, co mě na tom nejvíc vzrušo (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora