Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Sourozenci v Londýně
Autor: Marteens_klub
Rubriky: Teen,

Hodnocení: 1.7 | Přečteno: 19234x | Perverz rating: 0 | Komentářů: 0 | Napsáno: 17.12.1999

Cena povídky: 15,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) atů se vyhouply obrovské ňadra s velikými bradavkami a když si sundala kalhotky, tak zůstal hledět na obrovské pysky trčící z ochlupení.

Když uviděla jeho pohled, tak se trochu začervenala, ale hned ho začala svlékat. Cítil, že přesto, že nechtěl tak se mu staví pyj. Vyrvala ho ze slipů a začala se o něj třít a protože se ženou, kromě jedné spolužačky, ještě nesouložil tak jí začal mohutnými cákanci stříkat na naběhlou vulvu.

Když to uviděla zklamaně povzdechla a donutila ho strčit tam ruku. Pomalu jí projížděl pochvou a ona se za malého ucvrkávání udělala a vyhodila ho na chodbu.

Druhý den šel vyřizovat nějaké potvrzení a jeho sestra na něj čekala v pokoji hotelu, když někdo zaklepal. Nic netuše šla otevřít a za dveřmi stál obrovský černoch. Zatlačil ji do místnosti, hodil na postel a řval na ni kde má bratra, že mu včera zneužil ženu. Malá se krčila v koutku postele a říkala, že nic neví. Najednou se černochovi zablesklo v očích, vytáhl nůž a povídá jí, že se teda zatím pobaví a počkají spolu na bráchu.
(...)





Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora