Povídka : Sourozenci v Londýně

Sourozenci v Londýně
Autor: Marteens_klub
Rubriky: Teen,

Hodnocení: 1.7 | Přečteno: 21073x | Perverz rating: 0 | Komentářů: 0 | Napsáno: 17.12.1999

Starší bratr doprovázel třináctiletou sestru do Londýna na speciální vyšetření. Ubytovali se v hotelu na předměstí, kde bylo nejlevněji. Už když se ubytovávali tak ho obdivně okukovala jedna černoška z personálu. Večer ji potkal na chodbě a ona ho porosila, aby jí pomohl s košem na prádlo. Vzal jej a šel za ní, až do pokoje, zavřela za ním a zamkla.

S údivem se díval co dělá, ale to už se svlékala a při tom mu říkala, že se spolu musí milovat, protože ještě takového bělocha neměla. Z jejích šatů se vyhouply obrovské ňadra s velikými bradavkami a když si sundala kalhotky, tak zůstal hledět na obrovské pysky trčící z ochlupení.

Když uviděla jeho pohled, tak se trochu začervenala, ale hned ho začala svlékat. Cítil, že přesto, že nechtěl tak se mu staví pyj. Vyrvala ho ze slipů a začala se o něj třít a protože se ženou, kromě jedné spolužačky, ještě nesouložil tak jí začal mohutnými cákanci stříkat na naběhlou vulvu.

Když to uviděla zklamaně povzdechla a donutila ho strčit tam ruku. Pomalu jí projížděl pochvou a ona se za malého ucvrkávání udělala a vyhodila ho na chodbu.

Druhý den šel vyřizovat nějaké potvrzení a jeho sestra na něj čekala v pokoji hotelu, když někdo zaklepal. Nic netuše šla otevřít a za dveřmi stál obrovský černoch. Zatlačil ji do místnosti, hodil na postel a řval na ni kde má bratra, že mu včera zneužil ženu. Malá se krčila v koutku postele a říkala, že nic neví. Najednou se černochovi zablesklo v očích, vytáhl nůž a povídá jí, že se teda zatím pobaví a počkají spolu na bráchu.

Když viděla, že se k ní hrne chtěla volat o pomoc. On to uviděla a rychle jí dal na krk nůž. Vytřeštila oči a začala se klepat hrůzou, začal se smát a říkat, že se jí to určitě bude líbit a strhnul z ní tričko.

Pod ním měla už jen své malé vyvíjející se prsy, které ještě vypadali dětsky, ale jejich bradavky se už začínali nalévat do dívčího tvaru a tím vznikali takové dva malé krásné kopečky, když si je chtěla zakrýt uviděl, že už má ochlupení pod pažemi.

Rozepnul kalhoty a dívka vytřeštila oči, protože i když se s bratrem občas koupali anebo hráli na doktora, tak i když věděla, že se mu občas zvětší, tak něco tak obrovského ještě neviděla. Trhnutím ji otočil zády k sobě, zvednul jí paži, zatahal za chloupky v podpaždí a přiložil tam svůj úd a nařídil jí ať dá ruku k tělu a pořádně sevře. Začal se jí třít o chlupy a přitom jí drtit její nevyvinutá prsíčka. Při pohledu na její slzy stékající na jeho ruce a proplétající se s ňadry začal mohutně ejakulovat a cákance jeho spermatu dopadali přes její prsíčka na rozkrok sevřený zatím v riflích.

Když dostříkal, tak se nesměle podívala a zjistila, že jeho sperma má po celém těle, hrubě jí zvedl ruku a utřel si penis částečně do jejího ochlupení a z větší části do vlasů. Začala zase plakat.

Najednou uslyšel odemykat dveře, pohrozil jí ať se schová pod peřinu a je potichu a stoupnul za ně. Vešel její bratr. Hned měl nůž na krku a černoch mu říkal do ucha, že jestli chce přežít on i jeho sestra, tak teď budou dělat co řekne a ať se nediví, když mu včera znásilnil manželku. Nezbylo jim než pokyvovat.

Nařídil mu ať se vysvleče, když se svlékal uviděl v jakém hrozném stavu leze jeho mladičká sestra z pod peřiny, ale s úlevou si všimnul, že má ještě rifle i když je celá zalepená od spermatu.

Když byl nahý nařídil mu černoch ať jde k sestře a svlékne jí z riflí, udělal to. Řekl ať si v kalhotkách lehne a začne bratrovi sát úd. Oba se strašně styděli, ale když viděli černochův nůž, tak poslechli. Viděl, že ho tělo zrazuje a úd se mu začal stavět, černoch se jen usmíval a začal jezdit nožem po jejích kalhotkách, strašně se bála, ale nemohla ani křičet, protože měla v puse bratrův úd a tak jen tiše skučela. Najednou jí nadzvedl kalhotky a zajel pod ně nožem a přeřízl je, zbytek strhnul.

Uviděl krásné panenské přirození, které se zrovna začalo jemně ochlupovat na venušině pahorku tmavšími chloupky a na pyscích měla jen jemné světlounké chloupky, které svědčili o její zatím nedokonané přeměně z dítěte v ženu. Jemně jí odhrnul pysky od sebe a špičkou nože jí přejel po poštěváčku až k pochvě a tam ji trochu říznul. Začala brečet a bratr nevěděl kam má dát oči, jak se styděl.

Černoch ho odtrhnul od její pusinky, do které se sotva vešel jeho malý úd a začal tam rvát svůj. Natrhnul jí koutek, začala z něj krvácet a ještě ji nutil olizovat špičku žaludu jazykem, protože dál se nemohl dostat. Když začal zase stříkat málem se udusila, protože semeno nemělo kudy odtékat a polykat ho nestačila.

Když svůj úd vytáhl, tak se jí z pusinky vyhrnulo ohromné množství spermatu, které se mísilo s krví z koutku a stékalo jí to až k pohlaví. Pak řekl bratrovi a teď ji odpaníš a já se budu dívat, pak mám pro vás překvapení. Když bratr řekl, že to neudělá, tak černoch řekl, že jí tam teda vrazí tu kudlu. Tak on tady zaklekl mezi její stehna a za nářku nebohé dívky jí ho tam začal pomalu zasouvat, najednou ho černoch zezadu přirazil a dívka vykřikla a spustila se jí krav z protržené panenské blány do ložního prádla. To už se to zalíbilo i bráškovi a začal přirážet, zatím co setra se svíjela v bolestech, když se blížil k vyvrcholení najednou cítil jak mu černoch rve úd do zadnice, chtěl uhnout, ale nemohl, protože byl pevně v naříkající sestře.

Cítil jak povoluje jeho svěrač a za strašné bolesti cítil, že stříká semeno do své sestry, ale to už nevydržel ani černoch a za řevu ejakuloval do jeho natržené zadnice. Když od nich odstoupil, tak se zalíbením sledoval, jak leží sourozenci na sobě a oboum stéká z otvorů sperma smíšené krví, viděl že oba omdleli, tak tiše odešel.

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora