Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Story VII
Autor: aaa666
Rubriky: Incest,
1-KDO (hlavní hrdin(k)a): Teenager, 2-S KÝM: Se sestrou, 3-KDE: V posteli, 4-JAK: Klasika,
Hodnocení: 3 | Přečteno: 23414x | Perverz rating: 4 - Perverz | Komentářů: 1 | Napsáno: 15.12.2011

Cena povídky: 16,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) hladili. Při každém dotyku mi penis tvrdnul a za chvíli byl jako kámen.
„Můžu si šáhnout na tvoje péro, bráško?“
Mlčky jsem přikývnul. Denisa se natáhla a přejela špičkami prstů od kořene mého čuráka až ke krví nalitému žaludu. Když cítila, jak v něm tepe krev, jemně zasténala. Natáhl jsem ruku a přejel jsem dlaní přes její rozkrok. Její pička vypustila krémovou loužičku na moji ruku. Hladil jsem ji a mačkal, cítil jsem, jak se lístečky její kundičky rozevírají a její poštěváček se nalévá krví. Leželi jsme tam v posteli, bratr a sestra, a navzájem se uspokojovali. Denisa vzala můj penis do ruky a pomalu po něm přejížděla a žalud mi začal růst a zvětšovat ještě víc. Moje prsty mezitím cestovaly po její vlhké kundičce, aby nakonec promnuly její růžový poštěváček.
„Můžeme se navzájem vyhonit, co ty na to?“
navrhla Denisa. Jakmile jsem jen přikývl hlavou, že souhlasím, přitiskla se ke mně a přimáčkla si můj horký penis ke svému plochému bříšku. Moje koule se tlačily proti její hladké kundičce. Denisa pomalu sjížděla dolů, takže můj ocelově tvrdý čurák pomalu přejel přes její hladké bříško, až nakonec skončil přesně mezi sestřinými oblými ňadry. Vytáhnul jsem ruku z její kundičky a sednul jsem si na kraj postele, zatímco Denisa si klekla mezi moje nohy. Její prsty prozkoumávaly moje péro a koule, vypadalo to, že úplně zapomněla na svoji vlastní kundičku, a jediné co chtěla, bylo moje horké sperma.
„Ud (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora

Komentáře

#1

Will36 | 19.08.2012 15:16:00

Úžasný.. každej příběh skvělej.. pokračuj a přidávej koření.. :))