Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

svažte ji pořádně!!!
Autor: r2chid
Rubriky: Bondage,
1-KDO (hlavní hrdin(k)a): Muž v nejlepších letech, 2-S KÝM: S Teenagerkou, 3-KDE: V cele, 4-JAK: Znásilnění,
Hodnocení: 2.9 | Přečteno: 37242x | Perverz rating: 4 - Perverz | Komentářů: 2 | Napsáno: 25.06.2011

Cena povídky: 17,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) , čeká tě poprava“
to už ji vlekli na hrad, přes šuškající si vesnici, kamennou bránou na nádvoří a dubovými dvířky kolem strážnice k vězení. Sundali jí okavy a Surově mladičkou čarodějku pohodili do kobky.
Osaměla ve slámou vystlané cele. Jedinou společnost j celou následující noc dělali jen přítulní potkánci hledající ve slámě zapomenuté obilné klasy. K ránu už v dívence hlodal strach z mučidel, jenomže ona nic neví, není nic čím by mohla uspokojit vyslýchatele.
K poledni pro ni přišli dva silní drábové a ač se bránila sebevíc, snadno ji odvlekli. Strčili ji do místnosti a zamkli za sebou.
Rozhlédla se, místnost byla kruhová do skály vytesaná, osvětlená záplavou svící ve stojanech, ve prostřed místnosti stál nízký dubový stůl s množstvím madel a řemenů, za stolem stál zády blonďatý muž ve zdobené rudé róbě.
„dobré poledne“ pronesl stále zády „Posaď se“ pokynul na židli které si čarodějka dříve nevšimla. Těžká sesle s vysokými opěrkami a kožen (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora

Komentáře

#1

pidalka | 16.07.2011 10:11:55

Nádhera.Jen jsem vše hltala.Jen tak dál.

#2

Will36 | 26.08.2012 14:51:49

tak pokračuj :)