Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

svažte ji pořádně!!!
Autor: r2chid
Rubriky: Bondage,
1-KDO (hlavní hrdin(k)a): Muž v nejlepších letech, 2-S KÝM: S Teenagerkou, 3-KDE: V cele, 4-JAK: Znásilnění,
Hodnocení: 2.9 | Přečteno: 33484x | Perverz rating: 4 - Perverz | Komentářů: 2 | Napsáno: 25.06.2011

Cena povídky: 17,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) dla se, místnost byla kruhová do skály vytesaná, osvětlená záplavou svící ve stojanech, ve prostřed místnosti stál nízký dubový stůl s množstvím madel a řemenů, za stolem stál zády blonďatý muž ve zdobené rudé róbě.
„dobré poledne“ pronesl stále zády „Posaď se“ pokynul na židli které si čarodějka dříve nevšimla. Těžká sesle s vysokými opěrkami a koženými řemeny.
„řekl jsem: posaď se!“ něco v jeho hlase ji přinutilo poslechnout.
Okamžitě jak dosedla pocítila záchvěv magie a kouzelné řemeny na židli ji nekompromisně připoutali. Na to se otočil i blonďák. Propálil vyděšenou čarodějku svýma planoucíma očima, všimla si ostrého obočí. Záchvěv vzrušení projel celým jejím tělem. Vzrušení však opět vystřídal dech beroucí strach, protože vyslíchatel vzal do ruky nůž a pomalým krokem zamířil k vězenkyni.
V pravé ruce si pohrával s nožem, zvolna ji obešel a pohladil po tváři, jak obcházel dokola sjela ruka níž na krk a na hruď. Obešel ji jednou dokola a pak zůstal stát za ní. Hladil vystrašenou čarodějku po krku a ramenou až levice prudce sjela níž do výstřihu hnědých hedvábných šatů. Nenechavá dlaň našla prso a silně stiskla. Studená ruka zábla na holé kůži a způsobila husinu po celém těle. Téměř cítila pohled na svých zádech.
Vyslíchatel přešel před vězeňkyni a začal jí jistým pohybem pravé ruky párat drahé hedvábné šaty, od rukávů až ke krku, vždy když dopáral rukáv odhalila látka nahou ruku chvějící se dívky.
Pak otočil nůž čepelí dolů a rozpáral šaty ve výstřihu až k rozkroku. Prudkým trhnutím zbavil čarodějku oděvu na hrudi.
Nestoud (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora

Komentáře

#1

pidalka | 16.07.2011 10:11:55

Nádhera.Jen jsem vše hltala.Jen tak dál.

#2

Will36 | 26.08.2012 14:51:49

tak pokračuj :)