Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

svažte ji pořádně!!!
Autor: r2chid
Rubriky: Bondage,
1-KDO (hlavní hrdin(k)a): Muž v nejlepších letech, 2-S KÝM: S Teenagerkou, 3-KDE: V cele, 4-JAK: Znásilnění,
Hodnocení: 2.9 | Přečteno: 32067x | Perverz rating: 4 - Perverz | Komentářů: 2 | Napsáno: 25.06.2011

Cena povídky: 17,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...) dili do kobky.
Osaměla ve slámou vystlané cele. Jedinou společnost j celou následující noc dělali jen přítulní potkánci hledající ve slámě zapomenuté obilné klasy. K ránu už v dívence hlodal strach z mučidel, jenomže ona nic neví, není nic čím by mohla uspokojit vyslýchatele.
K poledni pro ni přišli dva silní drábové a ač se bránila sebevíc, snadno ji odvlekli. Strčili ji do místnosti a zamkli za sebou.
Rozhlédla se, místnost byla kruhová do skály vytesaná, osvětlená záplavou svící ve stojanech, ve prostřed místnosti stál nízký dubový stůl s množstvím madel a řemenů, za stolem stál zády blonďatý muž ve zdobené rudé róbě.
„dobré poledne“ pronesl stále zády „Posaď se“ pokynul na židli které si čarodějka dříve nevšimla. Těžká sesle s vysokými opěrkami a koženými řemeny.
„řekl jsem: posaď se!“ něco v jeho hlase ji přinutilo poslechnout.
Okamžitě jak dosedla pocítila záchvěv magie a kouzelné řemeny na židli ji nekompromisně připoutali. Na to se otočil i blonďák. Propálil vyděšenou čarodějku svýma planoucíma očima, všimla si ostrého obočí. Záchvěv vzrušení projel celým jejím tělem. Vzrušení však opět vystřídal dech beroucí strach, protože vyslí (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora

Komentáře

#1

pidalka | 16.07.2011 10:11:55

Nádhera.Jen jsem vše hltala.Jen tak dál.

#2

Will36 | 26.08.2012 14:51:49

tak pokračuj :)