Povídka : Užitečné děti II.

Užitečné děti II.
Autor: Stařec
Rubriky: Incest, Teen, Grupáč, Necking, Lesbické, Orál, Petting, Masturbace, Anální sex, Sendvič, Trojky,
1-KDO (hlavní hrdin(k)a): Matka, 2-S KÝM: S dětmi, 3-KDE: V posteli, 4-JAK: Pořádná šukačka,
Hodnocení: 2.4 | Přečteno: 11599x | Perverz rating: 5 - Extrém | Komentářů: 0 | Napsáno: 11.05.2007

Aneb rajcovní dokončení povídky o tom, kterak mě mé dětičky zvrhly... :-)

Padla jsem znaveně na postel jako by mě přepadl spánek a zdálo se mi o tom jak Erik a Ríša cucají moje bradavky a hrají si s mými bolestivě nateklými prsy až jsem opět začala být zase až nepříčetně vzrušená.

V tom jsem zaslechla lehký smích a překvapením otevřela oči abych zjistila, že se nejedná o žádný sen ale o skutečnost! Nebyl to však Erik kdo společně s Ríšou laskal moje prsy, ale byla to Bára, která klečela na posteli společně se svým bratrem po mých bocích a pohrávali si s mými prsy. Erik stál přímo před mou postelí a když uviděl jak jsem otevřela oči začal mě uklidňovat.

„Klídek mami, nelekej se. My víme jak jsi na tom byla v posledních letech a chceme ti nějak pomoc. Tak klidně lež a nech nás ať se o tebe trochu postaráme.“

Nevěděla jsem v tu chvíli co mám dělat, jediné co jsem věděla, že jsem znovu strašně vzrušená a na nic jiného jsem nebyla schopna myslet. Něco se začalo a já jsem věděla, že to musím nějak dokončit.

Pohlédla jsem na Erika a usmála se rovněž na něj. Natáhla jsem se trochu abych dosáhla na jeho polotuhý penis a přitáhla jsem za něj Erika k sobě na postel tak, abych na jeho penis dosáhla svými ústy.

Erik se vesele zasmál a ochotně vsunul svůj tuhnoucí penis do mých chtivých úst. Nedočkavě jsem objala svými rty heboučký a teplý žalud penisu svého syna a začala jej jemně sát.

Ve stejném okamžiku jsem ucítila něco hebkého, teplého a vlhkého mezi zduřenými pysky mojí pochvy a jak jsem pohledem zjistila, byla to moje dcera která mě začala svým hbitým jazýčkem laskat v mojí hladové pochvě. Usmívala se přitom na mě a já poprvé v životě poznala jak umí laskat ženu jiná žena.

Nikdy předtím bych to nepovažovala za možné abych se k něčemu takovému propůjčila, ale tohle bylo něco jiného. Vůbec jsem to nepovažovala za něco špatného a jen jsem se divila, kde se to ta moje holčička mohla naučit!

Ríša se opět začal věnovat střídavě jednomu a pak druhému mému prsu, vypadalo to, že se jich nemůže nabažit a já musím přiznat, že se mi jeho laskání velice líbilo a šíleně mě vzrušovalo, jako to vše ostatní. Ze všech sil jsem se držela abych nekřičela nahlas slastí a navíc jsem se snažila co nejlépe kouřit penis mého druhého syna Erika, kterému se moje počínání rovněž velice líbilo soudě podle jeho sténání.

Netrvalo dlouho a cítila jsem jak na mě přichází další orgasmus, Bára se snažila skutečně výborně a rovněž Erik si na mých prsech dával záležet. A tak mě společně dohnali k nádhernému vyvrcholení, při němž jsem myslela, že snad omdlím slastí. Přitom jsem přestala kouřit Erikův ocas, neboť jsem nebyla schopna žádného činu, jen se svíjet a sténat pod náporem milostné křeče.

Jak můj orgasmus odezníval cítila jsem nějaký pohyb mezi mými stehny, to Bára opustila svoje místo a místo ní se mezi moje široce rozevřená stehna se svým ztopořeným čurákem v ruce skláněl Erik. Díval se s úsměvem na mě a řekl: „Mami, klidně lež a jen si užívej. Teď je řada na mně!“

Ležela jsem bez sebe úžasem a překvapením když Erik zasunul svůj velký jinošský penis do mojí ještě těsné, předtím jen málo používané pochvy.

Nemohla jsem tomu uvěřit když zasunul ten velký kus svalu do mojí již tekoucí kundy. Zvedla jsem hlavu a uviděla Ríšu jak divoce masturbuje vedle mne na posteli. Měla jsem jeho ztopořený, na špičce již mokrý penis přímo před obličejem, takže stačilo jen otevřít ústa a on ochotně vrazil svého čuráka dovnitř současně s tím, jak začal Erik jezdit svým čurákem sem a tam v mojí pochvě.

Během několika chvil jsem začala téci opět. Nikdy předtím jsem neměla tak silné orgasmy a tolik za sebou jako během tohoto krátkého času. Ještě než můj orgasmus odezněl, přetočil se Erik i se mnou v náručí tak, že on ležel na zádech a já jsem nyní ležela na něm. Přitom pokračoval v mrdání mé pochvy a vzápětí jsem ucítila nějaké ruce a dotyky na mém zadku. To Bára připravovala svými ochotnými prstíky cestu pro čuráka mého druhého syna do mého análu.

´Och Bože, oni chtějí se mnou udělat sendvič!´ problesklo mi hlavou a marně jsem se chtěla bránit tomuto pro mě ještě neznámému způsobu. Ale než jsem stačila vykřiknout, že jsem ještě nikdy v životě neměla anální sex, Bára pevně přidržela Ríšův penis u vchodu do mého konečníku a již se začal do mého těla tlačit druhý ohromný sval.

Než jsem se vzpamatovala, překonal Ríša odpor mého svěrače a jeho čurák se začal v mém těle třít o čuráka jeho bratra, odděleni od sebe jen tenkou přepážkou mého střeva a stěny pochvy.

Trvalo několik vteřin než jsem přišla k sobě a zvykla si na ty dva ohromné kusy v sobě. Hoši na rozdíl ode mne již byli na podobnou soulož zvyklí s jejich sestrou, jak jsem pochopila a počínali si velice zkušeně. Měli své pohyby dobře zkoordinované a mrdali mě současně způsobem, který jsem ještě nezažila. Zkušeně se pohybovali v mém těle a já cítila jak na mě přichází další orgasmus, již jsem ani nebyla schopna uvážit, kolikátý.

Ale i hoši začali zvyšovat svoje tempo jak narůstalo i jejich vzrušení. Cítila jsem jak jejich penisy zajíždějí do mého těla stále hlouběji a větším tempem. Nemohla jsem si pomoc, ale i já jsem chtěla abych je cítila ještě hlouběji v sobě a v divočejším rytmu, úplně jsem těm jejich orgiím propadla.

Přirážela jsem co nejvíce to šlo a ještě se ke mně přitiskla Bára a vsála do svých úst levou bradavku mého prsu, houpajícího se jako zvon pod mými pohyby. Druhou bradavku tiskla svými prsty a takto mě dráždila až k nepříčetnosti. Nemohla jsem to již vydržet a začala jsem ze všech sil vřískat.

„Mrdejte mě, jen dělejte! Naplňte mě svým horkým semenem! Chci abyste do mě stříkali! Stříkejte do své matky, kterou tak nádherně mrdáte!“

Ani nebyli překvapeni mojí hrubostí, v tuto chvíli se to tak nebere. Naopak, ještě více je to vzrušilo a během malé chvilky začali oba mí synové sténat a svíjet se a současně plnit mojí pochvu i střeva svým horkým, mladickým semenem.

Můj další orgasmus na sebe nedal čekat a moje šťáva se mísila se semenem mých synů aniž bych si v tom okamžiku byla schopna uvědomit možné následky. Vzhledem k mým řídkým sexuálním stykům s jejich otcem jsem nepoužívala žádnou antikoncepci! Ale to mě v tuto nádhernou chvíli s mými dětmi ani nenapadlo.

Cítila jsem jak sebou penisy mých synů škubou hluboko v mém těle a plní moje rodidla a konečník jejich sladkým semenem. Ještě několikrát sebou naše těla škubla a zhroutili jsme se na sebe zcela bez vlády, přemoženi mučivou slastí rozmnožování. Nádherné penisy mých synů vyklouzly z mého zmučeného těla a já se propadla do spánku.

Okolo druhé odpoledne mě probudila Bára. Přinesla mi kávu a lehkou svačinu. Podívala jsem se na sebe a viděla stopy semene mých chlapců na svých stehnech a prostěradle. Pochopila jsem, že se mi to nezdálo ale bylo to skutečné. Bára se při pohledu na můj trochu udivený i rozpačitý pohled rozesmála.

„Ano mami, skutečně se ti to nezdálo! A doufám, že to bylo lepší než sen! A teď půjdeme hezky do koupelny kde si tě umyji pro večerní pokračování!“ dodala šibalsky.

Musela jsem dceři po pravdě potvrdit, že to byl nejkrásnější sex mého života a slíbit jí, že tomu tak určitě nebylo naposledy.

Pomohla mi vstát a odvedla mě do koupelny, kde mi ochotně umyla celé tělo a znova ukázala, jak hbitý jazýček a prsty má. Při vzpomínce na stejně hbité a velké penisy mých synů jsem musela uznat, že mám skutečně ochotné a užitečné děti…

Další díly tohoto seriálu:

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora