Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Ve vlaku
Autor: Vacir
Rubriky: Dvojice,

Hodnocení: 1.5 | Přečteno: 8862x | Perverz rating: 0 | Komentářů: 0 | Napsáno: 14.09.1999

Cena povídky: 12,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

(...)
Jel jsem po dlouhé době vlakem na služební cestu a jako vždycky jsem koukal po vagónech, kde sedí nějaký ženský objekt, který bych mohl pozorovat. Asi půl hodiny nebylo ve vlaku nic mimořádného, co by stálo za to. Pak přistoupila ONA. Pro moje sklony přímo stvořená. Byla to brunetka, tak kolem devatenácti let. Na sobě měla krátké růžové šaty, celé průhledné. Přes šaty bylo vidět, že má pod nimi jen maličké bílé kalhotky. Světe zboř se, sedla si přímo proti mně.

Nevěděl jsem co s očima. Obdivoval jsem matku přírodu co dokáže stvořit za krásu. Když zjistila, že se na ní upřeně dívám, malinko se usmála, zřejmě si vědoma své krásy. Osmělil jsem se a oslovil ji. Bavili jsme se tak nějak všeobecně o počasí, o cílech naší cesty a tak podobně. V tu chvíli někdo otevřel ve voze okno a kolem nás proběhl závan studeného vzduchu (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora