Povídka :

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Zasvěcení nezkušeného
Autor: Redakce
Rubriky: Dvojice, Teen, Panici (poprvé), Exhibicionisté, Voayeři, Necking, Petting, Masturbace, Orál,
1-KDO (hlavní hrdin(k)a): Teenagerka, 2-S KÝM: S Panicem, 3-KDE: Doma, 4-JAK: Poprvé s ženou,
Hodnocení: 1.8 | Přečteno: 1839x | Perverz rating: 1 - Soft | Komentářů: 0 | Napsáno: 10.09.2008

Cena povídky: 10,- Kč | Dobít kredit pomocí SMS

Aneb vyprávění jedné zkušenější teenagerky o tom, kterak zaučovala svého přítele - panice... ;-)

(...) la zdalipak do toho mám jít. Nicméně, jak už to osud zaonačil, rozhodla jsem se pro něho, protože měl spoustu jiných předností.

Jednoho krásného dne odjeli rodiče na chalupu a já měla byteček pro sebe. Napsala jsem mu SMSku, zda nechce přijít ke mně na návštěvu a jestli nechce zůstat i na noc, že mu možná splním jeho sen. Jak jsem totiž věděla ještě s žádnou holkou doposud nespal.

Před jeho příchodem jsem vše připravila, uvařila chutnou večeři, oblékla si krátkou sukénku, pod ní červená tanga a k tomu přiléhavé tričko, kde vynikala má velká prsa.

Vašek zazvonil přesně v šest, otevřela jsem celá nedočkavá a on na mě mohl oči nechat. Přímo mě svlékal pohledem. Dala jsem mu nejprve najíst a schválně pohupovala kolem něho svou prdelkou.

Když dojedl, přesunuli jsme se n (...)

Toto je ukázka povídky, která je dostupná zdarma. Celou povídku si mùžete přečíst pouze jako přihlášený/zaregistrovaný uživatel.

Další články tohoto autora:

Všechny články tohoto autora