Cyklistka

Rád bych vám dnes vyprávěl o jedné naší příhodě, která se nám společně s Markem a Milanem přihodila, když jsme se jednou v létě vydali na výlet na horských kolech.

Začátek našeho výletu v ničem nenasvědčoval tomu, že by v programu dne mohla být nějaká ta erotika – spíše naopak, byli jsme po ujetých 30 km v těžkém terénu dost utahaní, a tak jsme se rozhodli zastavit v jedné z horských chat a dát nějaké to pivko na posilněnou. Dohodnuto – uděláno, a tak jsme přijali pohostinství chaty. Trošku se to zvrhlo, protože místo slíbených 2 jsme dali asi 5 piv a dostali tu pravou náladu. Je sice pravda, že 5 piv dokáže leckoho odrovnat, ale protože přes týden poctivě trénujeme po různých podnicích naší stověžaté matičky byli jsme O.K.

Právě jsme projížděli poměrně málo frekventovanou stezkou hluboko v lese, když vtom se proti nám ze zatáčky vyřítila mladá holka. Mohlo jí být tak devatenáct. Krátké černé vlasy, zelené oči a pořádné kozy vzbudily ihned náš zájem. A tak jsme jí zastavili a dali se do řeči. Zatímco jsme zahájili konverzaci o krásách přírody, prohlíželi jsme si pečlivě její koziska, která odvážně vykukovala velmi velikým výstřihem. Ani její zadeček nebyl k zahození a skýtal jistě velmi příjemné místo, kam je možno zabořit neukojený ocas… Zjistili jsme, že se jmenuje Evička a že je z nedaleké vesnice.

Již předem nám bylo jasné, že když už jsme vnadnou cyklistku zastavili, rozhodně nám nějakou tu chvíli bude muset být po vůli a tak jsme jen čekali na moment, kdy Milan dá znamení a dáme se do díla. Abyste rozumněli, rádi jsme píchali v přírodě a ještě radši jsme byli, když se vybraná kočička bránila zuby nehty. Ženský vůbec kolikrát dokážou být pěkně nevděčný. Co by za to leckterá dala mít v sobě tři pěkně naběhlé obrovité ocasy, které se nezadržitelným tempem derou do všech vhodných otvorů a přináší tu neutuchající rozkoš…

Vtom Milan dal smluvené znamení a akce začala. Zatímco Milan kočičce držel pusu, aby snad nezkoušela křičet jinak než rozkoší, chytli jsme jí s Markem a vyhlédnouc si velmi malebný palouček, který zůstane skryt očím nepovolaných, odtáhli jsme naši sladkou kozatku na místo činu. Protože sebou stále zuřivě zmýtala na nic jsme nečekali a hned poté co jí Marek zalepil pusu izolepou uvolnili jsme své ocasy na pořádnou mrdačku. Stále ještě nebyly dostatečně připraveny na nadcházející akci, s výjimkou Milana, kterého už zmítající se dívka pořádně rozpálila a který zatímco se rukama zuřivě bránila ohmatával jí přes tričko její krásné baculaté kozičky. Po chvilce už ho odrážení jejích neustálých pokusů o útěk přestalo bavit a tak ji pár pohlavky umoudřil. Když viděl, že se dala do breku, svléknul jí tričko a začal její obrovitá vemena s krásnými růžovými bradavkami jazykem laskat a sát. Pohled na ty dvě překrásná kůzlata mne i Marka pořádně rozpálil a tak jsme se konečně přidali k Milanovi. Zatímco se naše naběhlé ocasy otíraly o její obnažené tělo, laskali jsme svými jazyky každičké místečko jejích vemínek. Brzy se jí to začalo líbit, protože vzlikot ustal a začala zrychleně oddechovat. To bylo dobré znamení a tak jsem jí odlepil pusu – mám totiž rád, ty slovíčka které rozdělané buchty žvatlají.

„No to vám to trvalo, vy samci nevystříkaný!“ spustila hned. „Copak vám nebylo jasný od první chvíle, že jí chci pořádně propláchnout vaším horkým semenem, že chci cítit vaše obrovitá kladiva jak buší do mých půlek, jak ty tvrdé ocasy stříkají obrovité přívaly spermatu do mého krku a jak vaše ruce drtí moje kozy, které se pohupují v tempu šukání.“ Práce našich hbitých jazyků a penisy, které se otíraly o její břicho jí začaly dost rozpalovat takže začala sténat: „Aaaach. Drťte mi mé kozy. Postříkejte mi je vaší hustou kaší. Dělejte!“

Dali jsme se konečně stroprocentně do díla. Zatímco já jsem masturboval o její levou kozu. Přistrčil jí Milan svůj ocas k vykouření a Marek se začal probíjet k její, teď už jistě pořádně urousané číče. Její pořádně ztopořená bradavka dělala mému ocasu velmi dobře. Třel jsem ho pořádně, až mě začal pálet – v tu chvíli mi v něm zaškubalo a začal jsem zdobit její krásné čtyřky svou hustou kaší. Milanův ocas mezitím mizel až po kořen v její nenasytné pusince, která mu ochotně vycházela vstříc v očekávání sladké odměny – toho tolik žádaného mlíčí. Protože zpozorovala, že jsem jí pořádně ozdobil kozičky začala si je znovu rukama masírovat, vtírajíc s velkým zápalem každičkou kapičku. Marek se zatím propracoval pod její sukýnku, kde hladově objížděl jazykem okraj jejích uzoulinkých kalhotek, které už tou dobou byly pořádně zmáčené, vychutnávajíc si s velkým zadostiučiněním nedočkavé přistrkování její majitelky k jeho mlsnému jazyku. Připojil jsem se k němu a společnými silami jsme naší kočku přivedli k prvnímu orgasmu. Prohnula se v zádech a skousnouc lehce Milanův ocas vychutnávala si to blaho, které navíc ještě umocnil kousnutím dodělaný Milan, který do ní začal chrlit svojí první dávku.

Konečně jsme jí osvobodili od mokrých kalhotek – mohla by nám kočička jedna nastydnout! Moc se nám líbilo, když jsme spatřili, že její pička je úplně vyholená. A i když nám bylo jasné, že tak krásná holka si to určitě rozdává, kde s kým, byla pro nás stejná jako neposkvrněná třináctka. Marek se přesunul na kuřbu, aby její hbitá pusinka nezlenivěla a jeho místo nahradil Milan. Tomu se zalíbila zadní dírka a věnoval veškeré své úsilí tomu, aby jí připravil na píchání. Já zatím, prohlížejíc si její kundičku, do posledního detailu, dostal jsem zvrhlý nápad. Co jí takhle udělat prstem. Nejdříve jsem její kočičku párkrát obkroužil jazýčkem a potom přišli na řadu mé hbité prsty. Začal jsem se dvěma, ale protože byla dost vlhká, musel jsem do ní narvat celou ruku, aby z toho měla nějaký požitek. Dobře jsme se s Milanem sehráli, takže brzy naše ruce vytvořily dokonalou iluzi šoustání do obou direk a Evička se opět udělala. Vylízajíc důkladně její kundičku, došli jsme k názoru, že už bychom konečně mohli začít šoustat. Chvilku jsme se ještě dohadovali nad tím, kdo kde začne, ale brzy už na nás Evička špulila svůj zadeček a nenasytnou pusinku a orgie mohly začít.

Nejdříve ale přišel náš zaběhlý rituál. Máme totiž takový zvyk, že každá kurvička, která má tu čest dostat do sebe naše sperma musí být od nás „pokřtěná“. To teď čekalo i naší Evičku. „Otevři pusu a pij,“ přikázali jsme jí a přistrčíc své ocasy k její pusince začali jsme chcát. Nejdříve se jí to příliš nelíbilo, ale když přívaly chcanek neustávaly začala je poctivě polykat. Vychutnávali jsme si tu rozkoš ženského ponížení, pozorujíc to kotě, jak zuřivě poliká naší moč, jejíž tři proudy též zkrápí vlasy a celičké její obdarované tělo. Oklepali jsme si ocasy jeden po druhém o její nosánek a šli jsme na věc.

Zatímco já jsem mrdal její rozkošnou pusinku. Milan jí bral do análu a Marek do kundičky. Prostě mrdačka jako z časopisu. Tři nadržení samci, buší obrovitými ocasy do každičké její dírky. Náš zvířecí řev muselo být slyšet na hony daleko, ale naštěstí touhle nepříliš frekventovanou trasou nikdo neprojížděl, a my se i nadále mohli oddávat těm báječným dotekům horkých těl. Evička musela být v sedmém nebi, protože z jejích vzdechů bylo vidět, že za chvíli opět exploduje v dalším orgasmu. Bez ohledu na ní pumpovali jsme i nadále své ocasy do jejích útrob, což jí úplně odrovnalo. Konečně explodovaly i naše ohony. Naše žhavé sperma se začalo rozlévat do její kundičky, zadečku, ale i do nenasytné pusinky. Vykoupali jsme se bo báječné souloži v nedalekém jezírku, zatímco Evička se stále vzpamatovávala z té nádherné série orgasmů.

Jaké však bylo naše překvapení, když poté co jsme se vrátili na palouček spatřili jsme Evičku s nějakým novým cyklistou, který i přesto že z ní ještě kapalo naše sperma neodolal a pustil se do naší ochotné samičky s novou vervou. No řekněte sami, najít někde v lese rozdělanou krásnou ženskou neskočili byste na ní – já tedy jo!

Takže zas příště…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *