Rodiče a děti

Vzpomněl jsem si při tom jak píši o mé letošní dovolené na velmi rajcovní příhodu, kterou mi vyprávěl jeden můj přítel. Tady je:

Vyjeli jsme si s manželkou a dětmi jako každý rok na dovolenou do Jugoslávie. Jezdili jsme tam společně z našimi dobrými známými již řadu let, mohli jsme se tam totiž bez problémů věnovat naší oblíbené aktivitě – nudismu. Přesto naše letošní dovolená měla být trošku jiná než ty předchozí – měli jsme totiž poprvé s sebou děti. Michalce tehdy bylo už 14 a Kájovi 15 roků, takže už byli dost staří na to, aby to pochopili. No a protože naši známí měli stejně staré děti Kamila a Janičku byly tu předpoklady k tomu, aby to dobře klapalo.

Konečně jsme byli na místě. Let byl pohodový – naštěstí ho snáším dobře, dokonce i děti do zvládly na jedničku. Autobus nás zavezl do našeho oblíbeného letoviska a spokojená dovolenka plná sluníčka mohla začít.

První den jsme děti nechali, ať se vzájemně otrkají a věnovali jsme se jenom a jenom sobě. Ještě jsem vám totiž neprozradil, že s Michalákovými společně také provozujeme čas od času gruppen-sex. Moc nás oba rajcuje, když si to můžeme rozdat pěkně na střídačku já s Michalákovou a Pepa s mojí starou. Dokonce jednou jsme přizvali i chlapce z personálu, to potom bylo vzrůšo! A tak mě ani neudivilo, když protentokrát Pepa přišel z návrhem, že bychom do našich hrátek mohli zasvětit i děti. „Přeci jenom věk už na to mají a vybavení taky,“ neodpustil si Pepa narážku na dnešní odpolední první návštěvu nudistické pláže s dětmi. „No, co tobě se taky napoprvé postavil,“ snažila se Anita zmírnit slova svého muže. „No jo, ale já si ho nezačal před celou pláží honit, jako ty dva parchanti,“ oponoval Pepa. Abyste dobře rozumněli, kluci byli z celé té podívané na nahá ženská těla – a opravdu i já jsem se neovládnul a postavil se mi a to už jsem na ledacos zvyklý – jak se říká úplně auf. Jejich mladé ocasy narostly do docela slušných rozměrů a přítomné slečny jen zálibně při té podívané oblizovaly rty či prstíky, jak se jim naši urostlí chlapci líbili. Chlapi zase pro změnu slintali, když se Janička s Michalkou uložily pěkně na zádíčka a ukázaly jim své sladké jehlánky s jahůdkami a houštinky chloupků v jejich rozkrocích. Musím přiznat, že i já jsem neodolal a pěkně jsem si malou Michalákovou zmapoval, zrovna tak i Pepa. Proto tedy ten nápad zapojit je do hry.

Dalo nám sice trochu práce naše drahé polovičky dostatečně namazat, aby byly povolné k hrátkám s dětmi, ale rozhodně to stálo za to. Nechaly jsme chvilku naše ženušky o samotě a ejhle, když jsme se vrátili společně s Janičkou a Michalkou našli jsme naše roztoužené samičky jak se vášnivě líbají a hladí si svá, teď už naprosto nahá těla. Když to holčičky spatřily začaly se rdít studem a tak abychom je trošku rozparádily nalili jsme jim nějaké to víno a zatímco jsme čekali až začne působit, začali jsme je ohrabávat. Pepa mojí Michalku a já jeho Janičku.

Obě holčičky byly na svých čtrnáct dostatečně poučené a tak se našim zkušeným dotekům ani příliš nebránily, ba naopak ochotně roztahovaly své nožky a vyhrnovaly sukýnky, aby se naše prstíky dostaly do jejich sladkých dorek. Po pokoji se rozléhalo zuřivé sténání našich roztoužených manželek, které teď už značně přitvrdily a ležíc v poloze 69 laskaly svými jazyky naběhlé poštěváky, tu a tam je pohoníc šikovnými prstíky. No vida, co dokáže pár sklenek vína! Konečně jsem se dostal pod Janiččiny květované kalhotky, lehkým tlakem jsem rozevřel její závojíčky a zatímco jsem lehce přejížděl po její rýze hledal jsem sladký poštěváček. Sladce přitom oddechovala, sténajíc:“Strýčku, dělej mi to. Je to strašně fajn.“ Ani moje Michalka nepřicházela zkrátka, dokonce byl Pepa o něco rychlejší než já, protože už jí laskal její sladké anténky svým mlsným jazykem, zatímco směroval její ručky k bouli na svých kalhotech. Vidouc svou krásnou dceru pod palbou zkušených doteků toho kance Pepy, zbavil jsem Janičku trička a začal sát její bradavky. Já jsem se obsloužil sám a nechal svůj pořádně tvrdý ohon, aby se otíral Janičce o nožky. To víte, že jsem se snažil, aby tu a tam zabloudil i na okraj sladké houštinky chloupků – poslední překážce před mlaďoulinkou prcinkou, která dokáže dát o tolik krásnější rozkoš než každá jiná! Konečně byla Janička dostatečně zvlčená a tak při jednom dalším otření vniknul můj penis do její prcinky. Protože jsem chtěl dostatečně využít okamžiku a deflorovat jí než si toho vůbec stačí všimnout hladil jsem jí prsíčka prsty, které jsem předtím namočil do šťav, které teď už zkrápěly celý její klín. Moc se jí to líbilo a s velkou rozkoší očišťovala své jehlánky od své milostné rosy. Využil jsem toho a napral svůj kůl naplno do její prcinky. Vykřikla bolestí, ale zvládala to statečně a za malou chvilku, kdy krůpěj její krve stekla po stehnech na zem, jsem se dal opět do díla. Mrdal jsem to mládě jako dospělou ženskou a s velkým zadostiučiněním jsem slyšel, že i Pepa nezahálí a udělal z mé Michalky též dospělou ženu. Tak úzkou pičku jsem ještě nezažil, jak se blížil její vrchol stahovala mě víc a víc jako by jí měla z oceli. A v okamžiku, kdy první kapky mého spermatu pleskaly na její bříško se poprvé ve svém životě udělala. Bylo sladké ji pozorovat jak je úplně mimo svět a jak si schoulíc se do ranečku vychutnává tu rozkoš, zatímco mé sperma jí stéká po bříšku přes prcinku na prostěradlo. Za chvilku po mě dodělal svou práci i Pepa a nechajíc těžce oddechující ženy svému osudu zašli jsme si ven zakouřit. „Však mi se za chvíli vrátíme,“ řekli jsme jim ještě a dveře od pokoje za námi zaklaply.

Venku jsme se domluvili, že i naši chlapci by si měli přijít na své, je přece nedůstojné, aby si je potají v posteli honili, a tak jsme se pro ně vydali. Rozhodně nás nezklamali, protože jsme je našli natažené celé nahé v posteli a s velkou vervou sledovali nějaké velmi tvrdé porno. Na obrazovce to právě dvě děvky dělaly se psem až z toho naši dva mladíci s velkým uspokojením stříkali na prostěradlo. „Rozhodně je vidět, že máte dobrý vkus, jen co je pravda,“ okomentoval jsem jejich zábavu. Udiveně na mě zírali, a tak jsem pokračoval: „Oblečte se, máme pro vás něco o hodně lepšího, než si ho tu potají honit.“ „No jen se nestyďte, vaše matky už čekají!“

Konečně zareagovali a vydali se společně s námi k pokoji plnému žen, jehož vzduch prosycený vůní šťav a spermatu by i slepému prozradil, co se tady dělo. Kluci byli trošku rozpačití, když spatřili své sestřičky postříkané od hlavy k patě, a i já jsem trochu znejistěl, protože jsem věděl, že to rozhodně není moje ani Pepova práce, ale teď nebyl ten pravý čas na to hledat toho, kdo je tak pěkně vyzdobil. Snad nějaký poslíček zabloudil do tohoto bezva pokoje a ukojil své chtíče, vždyť na tom houby záleží, alespoň se holky poučí!

„Tak kluci a teď se do toho dejte. Ukažte svým matkám, co proto! Pořádně jim vypláchněte jejich špinavé kundy svým spermatem a pohrajte si s jejich kozama. Však vy už si poradíte“ a nechali jsme je napospas těm roztouženým samicím. Jak Anita, tak i moje stará vzrušeně přitáhly své synáčky k sobě a přistrčily jim k laskání své obrovité kozy. Kluci, nasbírajíc spoustu zkušeností z porna, byli velmi šikovní a jejich matky to kvitovaly se vzrušeným oddechováním. My s Pepou jsme se zatím přesunuli k oběma dívenkám. Přistrčil jsem své Michalce můj kolík a poručil:“Vykuř mi mojí kládo, ty moje sladká děvko!“ I Pepa přistrčil svůj ztopořený kolík své dceři a pozorujíc vzrušující hrátky našich matek se syny, oddávali jsme se společně báječné kuřbě nezletilých dcerušek.

Podívaná se stávala stále víc a víc rajcovnější, teď už si obě zkušené samice nechali lízat své kundy a honit své naběhlé poštěváky a Kamil už dokonce prcal mámu do zadečku. „Uf, to je rajc jako řemen,“ byly má poslední slova předtím než jsem za vzrušeného sténání obou matek vypláchnul Michalce pusinku. Nejdříve to nezvládala, ale brzy se přizpůsobila a prstíky si všechnu smetanu, která snad stačila uniknout jejímu mlsnému jazýčku setřela pěkně do pusinky a prstíky svůdně oblízla. „Tvoje smetana je fajn, tatínku. Budeš mě stříkat častěji?“ zeptalo se to doposud nevinné stvoření. „To víš, že budu ty má sladká prcinko,“ slíbil jsem jí z radostí a vášnivě jí líbajíc pohonil jsem jí ještě jednou poštěváka, až jí z toho všeho začal bolet.

I kluci zvládli svou první soulož na jedničku a jejich mámy na ně po celý týden naší dovolené nedaly dopustit. Takže jsme celou dovolenou promrdali, pěkně rodiče a děti. Uf, ještě teď mi stojí, když si na ty rajcovní večery vzpomenu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *