Dvanáctka na jednu noc

Líbila se mi od první chvíle, co jsem jí spatřil. Modré oči, dlouhé blond vlasy, které jí sahaly až na překrásný zadeček. Krásně plná pevná prsa, která se klenula odvážně pod poloprůsvitným tričkem – co jiného by si mohl chlap přát! Navíc byla Milenka ještě pořádně namazaná, takže už nic nebránilo tomu bezvadně si zašukat.

Pomalu jsme mířili k domovu – tedy jak se ona naivně domnívala. Neznala totiž ty moje osvědčené fígle. Na diskárně pořádně nalejt a potom odvést někam, kde nás nikdo nebude rušit a udělat si dobře – jo to bylo moje…

Jen, co jsme zašli za roh, spatřil jsem nedaleko cesty bezva místo. A tak zatímco jsem Milenku vášnivě líbal a řádně jí při tom prohrabával, táhnul jsem jí pomalu k lesu. Opřel jsem jí o strom a mé polibky začaly pomalu sklouzávat níž a níž po její mladistvé šíji. Něžně klesaly k vzrušením postaveným bradavkám, které polaskaly jen přes tenoulinkou látku trička a už už nezbedně bloudily ke klínu, aby její vlhnoucí kundičku připravily na vysvobození z těsných kalhot. Lehce vzdychala a k mé velké radosti se nezmohla na žádný odpor.

To víte panny ještě nevědí o co jde, a tak s tím často dělají ciráty! Až jsem se divil, jak tahle dvanáctiletá žába pěkně drží! Tedy popravdě řečeno, nejdřív jsem jí to nechtěl věřit, že je jí jen dvanáct, protože její kozy by jí mohla kdejaká sedmnáctka pouze závidět, ale kámoš – rovněž orientovaný na podobně mladičké krásky mě o tom snadno přesvědčil – byl totiž toho času na civilce ve škole kam Milenka chodila.

Vrátil jsem se bez ustání jí líbajíc a hladíc k jejím hladovým roztouženým rtům a odměnou mi byl její nezbedný jazýček, který se začal proplétat s mým. Konečně se jí to zalíbilo, kvitoval jsem s povděkem, protože se před tím na diskárně mohutně bránila, když jsem svůj jazyk vsouval do její teploučké tlamičky. Mé ruce pomalu zajely pod tričko a jen tak ledabyle přejížděly po stojících anténkách, které se pod každičkým, byť jen letmým dotekem za sladkého hlesnutí jejich majitelky, vždy o trošku víc napřímily. Má rozkoš stoupala a můj ocas už z riflí vytvořil stan a tak sundajíc z ní tričko položil jsem jí do mechu.

Opět jsem jí vášnivě líbal do vlasů na oušku, když má ruka tiskla a hnětla její kozičky a můj podbřišek se vzrušeně třel o její nožku. Konečně mé rty skončily na jejích anténkách. Lehce jsem je okousával zatímco se má sladká dvanáctiletá Milenka prvně za mohutného řevu udělala. „Aaaach, aaaaaaaaaachch! Dělej mi to dál. Ooooooouuu! Ááááááááááá!“ sténala rozkoší jako posedlá. Hnětl jsem její překrásné kozy a mé rty pomalu sklouzávaly k jejímu pupíku. Pohrával jsem si s ní jazykem, zatímco se její něžné prstíky natahovaly po mých kalhotech. Natočil jsem se tak, aby na ně bez problémů dosáhla a vychutnával si přitom, jak jemně přejížděla po bouli na nich.

Mile se na mě usmála, když viděla, že jsem jaksi ztratil koncentraci a bez dalších zbytečných řečí mi rozepla poklopec a stáhla slipy. Můj nalitý kůl na ní ihned vyskočil, až se ho Milenka lekla. Chvíli ho jen tak hladila svými jemnými prstíky a já jí vždy, když už mé vystříknutí bylo na krajíčku mírnil v jejím roztoužení. Bylo to nádherné cítit ruce dvanáctileté žáby, jak mi ho hladí. „Vykuř mi ho kotě,“ poručil jsem, když už z lesku jejích očí bylo zřejmé, že se chce něco dalšího naučit. Dříve než to udělala mi ho ještě chvilku jen tak válela mezi dlaněmi, ale potom poslušně přiklekla a můj kůl zmizel v její teploučké tlamičce. Zasténal jsem blahem, když jsem ucítil její heboučký jazýček nezbedně objíždějící celé mé mužství. Přidala se k tomu ještě její šikovná ručka, která nejdříve jen nesměle převažovala moje koule, ale brzičko už za ně pěkně rajcovně tahala a tak jsem na nic nedbal a začal jí naprosto bez okolků šukat do její tlamičky. Nejdříve se tomu bránila, ale nebylo jí to nic platné, protože jsem si jí pěkně přitáhnul za její rozkošné blonďaté vlásky. Brzy se jí to začalo líbit a tak rozepla své rifle a její ruka začala rytmicky laskat pod kalhotkami schovanou urousanou jeskyňku.

Když mi v něm konečně zaškubalo nezaváhal jsem ani chvíli a zarval jí ho pěkně hluboko do krku. Udělala tu začátečnickou chybu, že nezačala hned polykat, což se jí brzy vymstilo, protože se začala mým horkým semenem dávit. Ale poté, co ho konečně ochutnala, pečlivě rukou sesbírala i zbytky, které jí pomalu stékaly kolem pusinky přes krk dolů. Mile se na mě usmála a řekla:“Chceš vidět jak si to dělám, když jsem sama doma?“ „Ukaž kotě,“ pobídl jsem jí.

Nezaváhala ani chvilku a sundala si rifle. Její promáčené kalhotky jí musely pěkně studět, ale zatím si je pro dokreslení atmosféry nechala. Stoupla si ke stromu a doširoka roztáhla nohy, abych si jí mohl pěkně důkladně prohlížet. Zavřela oči a její prstíky rozehrály tu báječnou hru rozkoše, kterou si malé princezny nahrazují bušení mužského kladiva. Prsty lehounce jak vánek kroužily po jejích bradavkách, které se brzy opět postavily. Hlazení nabývalo na intenzitě a stále vášnivěji zarývaly se její nehtíky do pevných koziček. Teď už slyšitelně sténala. Najednou se jedna z rukou přemístila do rozpáleného klína a počala pomalu ale jistě odhrnovat výhled na její dosud rozkošně neochlupenou prcinku, která už byla důkladně rozevřená a promazaná jejími šťavami. To už můj ocas opět stál. Ale vychutnával jsem si tu rozkošnou podívanou, aniž bych ho honil, abych tento jedinečný požitek prožil až do konce.

Konečně první prstík zmizel v její lasturce. Jen sladce vzdychla, když do ní vnikl. Hnětouc si stále jednu kozičku, vrážela si prstík stále větší rychlostí do sladkého dvanáctiletého neochlupeného klína. Chcal jsem rozkoší, když jsem jí viděl a představoval jsem si jak do ní můj kůl bez přestání buší a ona sladce sténá a sténá…

Brzy jí jeden prstík přestal stačit a tak do jejího lůna postupně pronikaly dva, tři. Roztřásla se a prohnula se slastně jako kočka. Sladké šťávy z ní přímo vystříkly a já jen poklekl a slízával je, zatímco se vzpamatovávala ze svého nádherného poblouznění. Ale to ještě neměl být konec!

Rozhlédla se kolem a hledala něco co by jí nahradilo jejího oblíbeného robertka. Konečně spatřila kousek pěkně velké kulatiny. Až se jí zalesklo v očích, když se na ní podívala…

Vrážela si ten kus dřeva do své pannenské kundičky s takovou rozkoší, že jsem se bál, aby si neublížila. Přeci jenom dvanáctiletá žába… Ale zvládala to bez problémů. Poslouchajíc její roztoužené vzdechy už i já jsem pocítil ten chtíč a odsunouc jí od stromu nahradil jsem svým nahým tělem její dřívější pevnou oporu. Jak bušila vší silou do své pičky kulatinou, její prdelka narážela na můj ocas, který stál jak kostelní svíce, a tak jsem dostal bezvadný nápad jak toho využít. Aby se ke mě ještě více přitiskla hnětl jsem jí její kozy, na které už teď jaksi nezbývalo, protože se šoustala dřevem obouruč. Když jsem docílil svého ruce jsem přemístil na její překrásný zadeček a důkladně roztáhnouc půlky vrznul jsem jí ho tam. Kulatina se v jejím lůně potkávala s mým klackem a tak nebylo divu, že se mi brzy za mohutného řevu zhroutila do náručí a já se jí do její překrásně teploučké a těsné prdelky s chutí vystříkal.

Když jsme se oba vzpamatovali poručil jsem jí ať se postaví na všechny čtyři a vzal si jí pěkně zezadu. Prudce jsem do ní vnikl a už jí můj buchar svými přírazy přiváděl do rajské rozkoše, protože se znovu mohutně rozsténala a její šťávy se v lůnu počaly mísit s mým spermatem, který pod velkým tlakem pořádně propláchl její prcinku.

Ještě mi ho na rozloučenou očistila. A já ji se sladkým polibkem a slovy: „Byla jsi sladká Milenko,“ opustil. Možná, že někdo z vás šel kolem a ještě tomu mláděti nějakou tu rozkoš přidal. Ale proč vlastně ne. Až jí potkám znovu bude to s ní zas o něco lepší. Tak doufám, že jste se činili!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *