Nevybouřený

Všechno to začalo, jednoho odpoledne. Scházel jsem se tehdy už nějakou dobu s Martinou – mojí profesorkou němčiny – a toho památného dne se mi konečně podařilo přesvědčit jí k tomu, aby se mnou šla k nám domů. Martina byla vskutku moc sexy, musím se smát, když si vzpomenu na to, jak mi vždy při němčině celou hodinu stál… Byla to prostě kočka. Božská vysoká blondýnka s krásně opáleným tělem a pořádnýma kozičkama – prostě typ holky po které touží snad každej chlap. A navíc si se mnou tak ráda hrála!

Určitě jí to netrvalo dlouho než si všimla, že se můj klacek při pohledu na ní pořádně nalívá a tak si dávala záležet a čas od času mě pořádně roztoužila. Tak třeba jednou – sedla si na mojí lavici a celou dobu jen tak přehazovala nožku přes nožku a ukazovala mi svou překrásnou vyholenou prcinku – neměla totiž kalhotky, mrška jedna. Měl jsem sto chutí se na tu její překrásnou broskvičku přisát a laskat jí jazykem, ale neudělal jsem to… Ona se jen stále smála a poočku sledovala, stav mého náčiní…

Udělala mi to ještě mockrát, až jsem to jednou nevydržel a pozdě odpoledne, když jsme byli ve škole téměř sami, jsem jí na schodech vášnivě ojel. Moc se jí to tenkrát líbilo a při každé volné chvilce jsme to opakovali, ale na mé naléhání, aby se mnou šla k nám domů, dlouho nedala. Až dnes…

Sliboval jsem si od toho hodně – a tak samozřejmě, že jsem vše pořádně připravil. V lednici dostatek vína, postýlka pěkně rozestlaná, ale i další pomůcky byly na svém místě… Konečně jsme byli uvnitř. Už jsme spolu laškovali celou cestu, ale jakmile za námi zapadly dveře bytu, už jsme to nevydrželi a pustili se do toho.

Nejdříve jsme se jen dravě líbali. Zatímco si naše jazyky pohrávaly, ruce odstraňovaly poslední překážky k tomu nádhernému spojení… Já jí vyhrnul krátkou sukýnku a opatrně – tedy pěkně tak abych se co nejvíc otíral o její roztouženou prcinku – je stáhnul, hladíc přitom její překrásně opálené stehna. Ani Martina nezůstávala pozadu a poté, co rozepnula poklopec, stáhla ze mě kalhoty, tak šikovně jak to umí jen ona. Se slipama si dala záležet ještě víc! Nejdříve její ručka jen chvilku převalovala mým náčiním, bezpečně skrytým pod vlhoucí látkou a pak zajela dovnitř a pěti šesti rychlými stahy, způsobila, že jsem se vystříkal na zeď.

Ani její ručka však nezůstala ochráněna a tak mě na chvilku přestala líbat a pečlivě si je s výrazem pravé labužnice olízala. To byla ta pravá chvíle zbavit se posledních zbytků oblečení a odhalit celé její krásně opálené tělo s velkýma dudama. Bradavky už pěkně stály – tak jak to má být – a tak s velkým zadostiučiněním jsem je začal laskat jazykem. Martina jen tiše sténala a instinktivně narážela svojí kočičkou na mého klacka… Mě to značně dráždilo a tak jsem si řekl:“Chce, to? Má to mít!“ a nadzvednul jsem jí a současně narazil na mé kopí.

Ihned se na mě pověsila a obepnula mě nohama a tak zatímco jsem stále žmoulal její krásná prsa opřel jsem jí o zeď a začal jí pěkně divoce šukat… Teď už se zpočátku tak nesmělé sténání změnilo v řev. Ano, ten orgasmický, divoký, zvířecí řev. Můj kůl do ní pronikal a bušil do její jeskyňky, té tak teplé a úzké dírky, která ho tiskla víc a víc až…

…Martině to právě přicházelo a i já začal do ní stříkat svojí bílou smetanu, když se otevřely dveře. Ano stále jsme byli v předsíni, tak moc nás naše touha rozpalovala, že jsme se prostě do ložnice ani nedostali. Ve dveřích stály moje matka s tetou. Celé ztuhlé sledovaly jak jejich hodný synáček divoce stříká do lůna krásné opálené blondýnky… Zpočátku si nebyly jisté, jak by se měli zachovat, ale protože je ten pohled nadmíru příjemně vzrušoval, jen zavřely dveře a odložily nákupní tašky a pozorovaly, co se bude dít dál…

Dobře jsem o nich věděl, ale dělal jsem jakoby nic a stejně tak i Martina. Chvilku jsme jen tak leželi vedle sebe na zemi a vzpamatovávali se z prvního čísla a pak jsme se dali do pokračování…

Viděl jsem matku, jak se při té podívané nervózně kouše do rtů a její ruka, už hezkou chvíli projíždí otevřenou kačenou na kundičku, viděl jsem i tetu, jak si sundala halenku a začala si laskat bradavky…prostě matka i teta si nedaly tuhle příležitost, jak si udělat dobře ujít! Ale já také ne! Přistrčil jsem svého, teď už trochu povadlého oře Martině. Mile se na mě usmála a mlsně se oblíznouc nasála ho do sebe a začala ho náležitě zpracovávat. Byla pěkně mlsná samička a vypadala přitom tak rozkošně, že jsem brzy cítil jak mi v něm škube. Martina vždy zkušeně na chvilku přestala a jen bylo nebezpečí zažehnáno už tu byl její hbitý jazýček zas a pohrával si s mojí kůžičkou, takovým způsobem že si to matka s tetou začaly dělat navzájem – tak je to rozpálilo!

Ležely tam celé nahé na zemi s nohama doširoka roztaženýma a s velkou chutí se vpíjely do klína té druhé. Ano teď už i ony vzrušeně oddechovaly a sténaly blahem hladíc si své naběhlé bradavky a vychutnávaly si to naplno. Konečně už Martina dostala chuť na mé sperma a dodělala mě. Její tlamička se rázem začala plnit, teplým a chutným spermatem. Polykala ho s rozkoší a velmi poctivě ani jsem jí nemusel přitáhnout za vlasy, jak to obvykle dělávám, když to holky flákají… Teď ale byla řada na mě.

Poručil jsem Martině ať roztáhne nohy – ani jsem to nemusel, protože každá nadržená děvka je má roztažené permanentně – holt síla zvyku… Nejdříve jsem si jen tak jazykem pohrával s jejím pupíčkem, ale potom jak mé vzrušení narůstalo klesal jsem níž a níž na její stehna, jejichž vnitřní stranu jsem důkladně oblízal, a když už její skučení přerůstalo ve vzrušený řev, konečně jsem jen tak hravě objel její rozdrážděnou prcinku a na mou tvář počaly proudit její sladké šťávy. Oblizoval jsem je s velkou chutí a ani jsem si nevšiml, že rozdrážděná matka s tetou se přesunuly k nám.

Teta Jana, dokonce zcela bez ostychu roztáhla nohy a přitáhla si Martinu do svého klína – a světe div se ona neodmítla. Naopak s velkou chutí se přisála ne její pořádně zmáčenou kundu a lízala její kundí mlíko, co jí jazýček stačil. Ani máma nezahálela a zpracovávala Martiny pěkná prsa svým jazykem zatímco do své díry vytrvale narážela rukou.

Tolik vzrušivých vjemů nemohla samozřejmě Martina dlouho vydržet a tak netrvalo ani minutu a roztřásla se v obrovitém orgasmu. Najednou z ní vyteklo tolik šťáv, že jsem je nestačil lízat a tak jsem opustil své stanoviště a na mé místo se přemístila teta Jana. Máma se uvelebila na mladé dívčí pusince a zatáhnutím za vlasy Martinu probudila ze sladkého poblouznění. Ta se jen poslušně přisála a svou pilnou prací dovedla mou matku k dalšímu orgasmu.

Když jsem tak viděl vyšpulenou prdelku Jany, která se tak překrásně třpytila od šťav, které se řinuly z její kundičky už jsem to nevydržel a teta neteta jsem ho do ní vrazil. Jen přidušeně vykřikla, ale potom už přijímala bušení mého kolíku se stoickým klidem. Její kunda sice nebyla tak úzká jako Martiny, ale i přesto mi v ní bylo fajn a brzy jsem se udělal. Vyprázdnil jsem do ní svoje rezervoáry ještě o hodně divočeji než předtím s Martinou a přemístil se k matce. U ní jsem dostal chuť prozkoumat její zadní dírku.

Otočil jsem jí čelem ke zdi a začal jí oblizovat. Pomalu mé vzrušení narůstalo a tak jsem se nestyděl do ní vložit nejdříve jeden prstík a potom dva, tři… Nakonec, když už jsem měl za to, že už je dostatečně promazaná, vzal jsem svého utahováka a pěkně divoce jsem ho do ní narval, až jsem se první moment leknul, že ho zadřu. Prdelka byla krásně úzká a mé koule překrásně o ní pleskaly – bylo to, prostě jedna báseň.

To už se i Martina s Janou přemístily k nám a počaly svými jazýčky lízat mého ptáka, který stále ještě končil v kakaovém domečku mé matky. Konečně to na mě přicházelo a tak když jsem pohlédl na jejich hladové rtíky vyndal jsem ho z matky, která také rychle přiklekla a stříkal jsem těm třema bezvadným samičkám svou odměnu na tváře.

Předháněly jedna druhou, jen aby mohly slíznout co nejvíc mé sladké smetany a snažily se seč mohly, aby jí ze mě vyteklo co nejvíc. Ještě dlouho na to budu vzpomínat, jak mě tenkrát vysály, ale bylo to moc moc fajn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *