Rodina Novotných VI.

Maminku a syna Novotných jsem opustili v okamžiku, kdy si maminka vzala do práce synova tvrdnoucího čuráka. Maminka se ho už nemohla dočkat. Mladého čuráka neměla už dlouho. Ještě k tomu byl syna a to ji nepopsatelně vzrušovalo a dráždilo k nepříčetnosti. Martin se nechal maminkou kouřit aniž by cokoliv namítl. Měl na maminku pěknou chuť a jenom nevěděl jak jí to naznačit. Nakonec to za něj maminka vyřešila sama k jejich oboustranné spokojenosti.

Mamince kouření k úplnému uspokojení nestačilo. Když byla spokojena s tvrdostí synova čuráka, prostě se zvedla z podlahy a chtěla se na něj napíchnout. „Kdepak. Nejdříve si na tobě trochu pochutnám!“ začal protestovat syn. Maminka byla opačného názoru. Nedbala jeho připomínek. Jednou rukou si zavedla jeho tvrdého čuráka na okraj roztoužené kundičky a pomalounku se na něj napichovala. Syn si tedy vzal k ochutnávce její rozkošné kozičky. To její vzrušení ještě více zvyšovalo. Myslela snad, že exploduje vzrušením ještě než nějaké šoustání vůbec začne. Tak rychle exploze nepřišla. Ještě si dosytosti mohla na synáčkovo tvrdém čurákovi zajezdit. Nohama se zapřela o jeho stehna a jezdila na něm jako divoká. Kozičky se jí házely a Martin je nebyl schopen dráždit aniž by je mohl nějak zranit. Měl co dělat udržet maminku v této poloze. Té bylo úplně jedno, že by mohla bez jeho pomoci upadnout. Prostě se plně oddala skvělému šoustání a vychutnávala si ho.

Jak byl Martin zaujat udržením maminky, jeho vzrušení bylo v nedohlednu. Zato maminčino se přihnalo jak japonská zničující vlna tsunami. Zalilo jí celé tělo a ona blaženě sténala rozkoší. Vrcholu dosáhla když byl téměř celý čurák venku. Jak si na něj pomalounku sedala, vzrušení bylo ještě silnější a silnější. V okamžiku úplného dosednutí přišel další orgasmus. „Ty jsi hrozný samec, synáčku!“ „Já to vím, maminko. Sestra se mnou také byla moc spokojená.“ „Nechej mě chvilku si odpočinout. Pak mě budeš moci důkladně ošoustat, jak budeš chtít ty. Prostě jsem se musela co nejdříve uspokojit. Jinak bych se snad z toho musela zbláznit. Byla to prostě skvělá šoustačka!“ „Co kdyby jsme šli do ložnice?“ „Samozřejmě, že do naší! Zkus ve mě zůstat, když mě poneseš.“ „Budu se moc snažit.“

Martinovi se podařilo maminku odnést, aniž by jeho čurák opustil její velmi přítulnou kundičku. Opatrně jí položil do jejich postele. Ta byla ještě rozestalná od jejich ranní šoustačky. Všude bylo cítit semeno. „Ráno jste pěkně řádili!“ „To máš pravdu. Tvůj otec se doslova překonává. Určitě si ho dceruška nemůže vynachválit.

A jak mě teď ošoustáš?“ zeptala se opětovně nadržená maminka. Přitom si hladila kozičky a prstíky podráždila poštěváček. Martin měl chuť na její prdelku a tak to také tímto směrem navrhl. Přímo mamince neřekl, že jí chce šukat do prdelky. Nějak prostě vycítil, že to asi moc nedělala nebo možná nikdy. Jak se později ukázalo, udělal velmi dobře.

Maminka zaujala smyslnou polohu na všech čtyřech a špulila prdelku na synova stále tvrdého čuráka. Místo něj se, ale dočkala synova šikovného jazýčka a prstíků. Oboje v jiné dírce než byla zvyklá. Samozřejmě v prdelce.

Martin nejdřívě důkladně olízal vchod do prdelky. Půlky rozevíral a důkladně masíroval. Jazyk mu kmital na prdelce jako splašený. Maminka zažívala novou a velmi nečekanou rozkoš. Šoustání do prdelky viděla jednou v pornu, ale nijak jí to nezaujalo. Teď byla ze synova dráždění náležitě vzrušená a nedočkavá co bude dále s ní provádět.

Martin stále olizoval vchod maminky prdelky. K jazýčku nenápadně připojil jeden prst. Ten pomalounku obkroužil vchod do prdelky a na kousek v ní zmizel. Maminka blaženě zavzdychala. Martin si dodal odvahy. Namočil prst v maminčino roztoužené kundičce a pomalounku ho zasouval do prdelky. Jak už to věděl z jiných prdelek, zpočátku to šlo docela ztuha. Postupně se prdelka krásně poddala a prst v ní klouzal jako nic. Mamince se to moc líbilo. Tedy pokud mohl posoudit podle jejího blaženého oddychování. Přidal tedy k prstu ještě druhý a takto jí šukal. Maminčino sténání bylo ještě více hlasitější a divočejší.

Zatím se Martin do maminky prdelky s čurákem nechystal. Přistoupil k ní, ale čurákem zajel do její mokroučké kundičky. Krásně si v ní namazal čuráka. Přitom maminku stále šukal prsty v prdelce. Když byl spokojen s navlhčením svého nástroje rozkoše, přesunul ho do prdelky.

V okamžiku kdy opustily prsty její prdelku, maminka ztuhla v očekávání. Věděla co bude následovat. Na jednu stranu se na to těšila, na druhou stranu se i bála. Přeci jenom synovo čurák není žádný drobeček. Utěšila se tím, že to určitě nedělá poprvé.

Jak byla maminka rozdělaná od prstů tak si téměř ani neuvědomila, že do ní Martin vstupuje. Necítila žádnou bolest. Právě naopak. Tělem jí projížděly zcela neznámé vzruchy rozkoše jak jí synovo čurák postupně zaplňoval prdelku. Maminka se pohodlně zapřela a vychutnávala si první anální šoustání. Bylo rozhodně lepší a příjemnější než když to dělala poprvé do kundičky. Martin už byl silně vzrušný a také maminčino prdelka je přeci jenom těsnější než kundička. Jeho uspokojení přišlo dřívěji než sám očekával. Maminka, ale nijak neprotestovala. Sama se při synovo análním šoustání dráždila na kundičce. Její orgasmus měl zcela nový rozměr. Jednak v ní explodovalo vzrušení z kundičky a také z prdelky. Z ní šlo zcela neznámé a velmi silné vzrušení, zesílené o synovo explozi semene. Skvěle si tento nový orgasmus vychutnala do posledního záchvěvu.

Ostatně i Martin byl velmi spokojen. Maminky prdelka byla velmi přítulná a jemu se v ní krásně a příjemně šoustalo. Opatrně z maminky vyjel ven a položil se vedle ní. Maminka si jen lehla na bříško. „Ani jsem se tě nezeptal zda jsem mohl do prdelky.“ „To jsi udělal moc dobře. Anální sex mě nijak nelákal. Když jsi mě dráždil jazykem a pak prsty, tak jsem prostě ztratila nad sebou kontrolu. Chtěla jsem to vyzkoušet!“ „A líbilo?“ „Že se ptáš! To byla prostě skvostná šoustačka! Doufám, že maminka bude takto častěji obšťastňována?!“ „O tom nepochybuj.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *