Rodina Novotných VII.

Když se tatínek s Jarmilou vrátili domů, nikde nebyly stopy po šoustání jeho manželky a syna. Nemuseli nic říkat a všem bylo jasné co se odehrávalo u nich v kuchyni a v lese. Jarmila byla samý úsměv a na Petře byla jasně patrná spokojenost z předchozího milování se synem. Jarmila se šla převléknout a pak se vrátila do kuchyně. Mezitím se tatínek se synem přesunuli do obývacího pokoje.

„Tak jak jaký je brácha?“ zeptala se rovnou Jarmila maminky. „Výborný! Jak se ti šoustalo s tatím?“ zeptala se maminka na oplátku. „Skvěle. Oba mají takové moc šikovné čuráky a moc to s nima umí.“ „To máš pravdu, dceruško. Musím řict, že to s jazýčky a prsty také docela umí.“ „To máš pravdu. Lízání mám moc ráda.“ „Já také.“ Na obou ženách bylo patrné rostoucí vzrušení. „Mě tatínek skvěle vylízal.“ „Já jsem Martinovi ani nedala příležitost. Prostě jsem chtěla co nejdříve mít v sobě jeho čuráka. Moc jsem se na něj těšila. Synáček mi zato skvěle vylízal prdelku. Potom ji ještě lépe ošoustal.“ „On to v prdelce moc dobře umí. “ „Ty už jsi do ní šoustala?“ „A jéjé. Šoustám do ní stejně pravidelně jako do kundičky. Je to pěkně rajcovní. Taky se do ní ráda sama šoustám robertkem. Důkladně si ho nakrémuji a pak mi v prdelce klouže jako nic.“

Jarmile se pod tričkem rýsovaly tvrdé bradavky a přímo maminku vybízely, aby se s nimi pomazlila. Petřiny kozičky byly také viditelné a Jarmilu to velmi dráždilo. „Jsem strašně vzrušená, dceruško.“ „Vidím, maminko. Co kdyby jsme si zašly do mého pokojíku? Mám několik šikovných robertků.“ „A co oběd?“ „Ten počká. Přece nebudeme tak nadržené a neuspokojíme se.“

Jarmila pustila maminku do schodů. Nebylo to jen ze slušnosti. Sotva maminka ušla pár schodů, zajela jí rukou na kundičku. Maminka slastně vykřikla. Zastavila se mezi dvěma schody a nechala se od dcerušky dráždit. Od šoustání se synem si kalhotky nevzala. Nemělo to ani smysl, byly by ihned promáčené. Teď se to osvědčilo. Jarmila měla její kundičku dokonale přístupnou a mohla jí skvěle dráždit. Ani Jarmila nezahálela. Důkladně projížděla maminky kundičku a přitom si druhou rukou honila svojí promáčenou kundičku.

Dráždění žen na schodech bylo pro ně vzrušující, ale ne moc pohodlné. Maminka ho ukončila přáním: „Ošukej mi obě díry!“ Jako poslušná dcera, Jarmila přerušila maminčino dráždění a nechala ji jít dále po schodech do jejího pokoje. Jen co za nimi zapadly dveře, vášnivě se objaly. Ústa se spojila do dráždivého francouzského polibku. Jazýčky zkoumaly ústa milenky s divokostí horské řeky. Ani ruce jim nezahálely. Během chvilky byly obě nahé. Kdo by je takto viděl, tak mu nemohla uniknout velká podobnost těl. Jarmila měla jen tělo mladší, ale jinak společné rysy byly velmi patrné.

Maminka byla více rozdrážděná a nadržená. Dotáhla dceru do postele a nechala se od ní laskat. Jarmilka se toho s velkou chutí ujala. Jazyk jí objížděl temné dvorce maminky bradavek a divoce dráždila samotné bradavky. Prsty jí zamířily do maminky promáčené kundičky. Netrvalo dlouho a maminka se prohla první křečí orgasmu. Jarmila jí ještě chvilku šoustala prsty a pak je pomalounku vytáhla ven. Maminka mezitím prožívala neskvělejší orgasmus svého života. „Ty jsi šikulka, dceruško! Pokusím se tě podobným způsobem uspokojit! Tak skvělý orgasmus jsem ještě nikdy nezažila!“

Jarmila se pohodlně uložila a nedočkavě očekávala první vzrušující doteky. Ta nelenila a rychle se snažila jí vrátit rozkoš, kterou od ní před chvilkou dostala. Přeci jen lesbické zkušenosti neměla žádné. Snažila se dceru potešit, tak jak si myslela, že jí to půjde nejlépe. Podobně jako před chvilkou jí to dělala dcera, tak teď ona ji na oplátku dráždila. Začala kozičkami, ale na nich byla jen malou chvilku. Doslova magicky jí přitahovala dceřina kundička. Nevydržela to dlouho a rychle zamířila mezi dceřino rozevřené nohy. Pohodlně se mezi ně položila a začala jazýčkový koncert. Střídavě prolizovala dceřino kundičku od análu až po poštěváček, pak chvilku řádila na poštěváčku a ještě zajížděla do dceřino voňavounké kundičky. Jarmila si při vylizování kundičky mačkala kozičky a prsty si dráždila bradavky. Rozkoš jí tak ještě více stoupala a stoupala. V okamžiku orgasmu, přitlačila maminky hlavu do kundičky a tělem jí projížděly slastné záchvěvy orgasmu. „Božínku! Maminko! Lízej mi kundičku ještě dálllll….“ a Jarmily tělem projel další orgasmus.

Maminka se pomalu zvedla od dceřina mokrého klína a lehla si vedle ní. Přitulila se k dceři a vášnivě se políbily. „S ženou jsem to ještě nikdy nedělala.“ „Líbilo?“ „Ani se neptej. Bylo to skvělé. S mužem jsem takovou rozkoš nikdy nezažila.“ „Máš chuť na vyzkoušení robertků?“ Maminka se podívala na hodiny. „Někdy jindy. Teď půjdeme dodělat oběd. Po obědě bychom mohly pokračovat.

Jak to pokračovalo po obědě, to už je jiný příběh.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *