Příběh vánoční I.

Bydleli jsme na kraji malého městečka ve velké rodinné vilce. Otec pracoval jako zástupce velké pojišťovny a byl skoro pořád na cestách. Matka byla doktorkou v okresní nemocnici a práce měla až nad hlavu. Se sestrou jsme zůstávali často sami doma. K údivu rodičů byl mezi námi přátelský vztah. Ještě nikdy jsme se neporvali a jen zřídkakdy jsme se hádali. Ve škole, ale i v domácnosti jsme si ochotně pomáhali, protože když jsem odešel na průmyslovku, nechávali nás rodiče často sami doma. Sestra už byla tři roky na ekonomce.

Měla pěknou štíhlou postavu, hnědé dlouhé vlasy a pevné zakulacené trojky. Často jsem ji tajně pozoroval klíčovou dírkou v koupelně. Ne že by jsme se před sebou styděli, chodili jsme často po bytě nazí. Ale velice mě vzrušovalo ji tajně pozorovat, když si umývala hustě zarostlou kundičku a prstem občas zajela do dírky. Určitě o mé čumendě věděla, protože když se pak vrátila pohladila mne a řekla, že si taky brzo najdu holku. Dva roky už chodila se spolužákem a byla do něho pořádně udělaná.

Bylo před vánocemi a já si v pokojíku četl knihu do povinného čtení. Moc mě to nebavilo, tak jsem se zvedl a šel huknout na sestru, která se dívala na zamilovaný film. Potichu jsem se přiblížil a opatrně jsem nahlédl do obýváku. Dana seděla schoulená v křesle, ruku mezi nohama a koukala se nepřítomně do neznáma. Udivilo mě, že je ticho a ona sedí jako socha. Pak jsem si všiml, že po tvářích ji stékají velké slzy a lehce posmrkává.

Zaklepal jsem na futra a vstoupil jsem do obýváku. Přisedl jsem k Daně na opěradlo a objal ji kolem ramen. „Co se ti stalo.“ Zeptal jsem se. „Rozešla jsem se s Michalem,“ zavzlykala. „Už jsem ho párkrát viděla s nějakou holkou, a dneska jsem je chytla jak se muchlují. Tak jsem to ukončila.“ Chvíli jsem ji hladil po vlasech a pak jsem se naklonil k jejímu uchu, a pošeptal ji. “ Neboj, brzo si najdeš jiného.“ Kývla hlavou, a po chvilce pochopila, odtrhla se, a trochu se na mne obořila. “ Vždyť toto ti říkám já.“ Mrkl jsem na ni a schoulila se mi na rameno. Vytáhl jsem s kapse kapesník a utřel ji slzy a pod nosem.

Všiml jsem si, že má přizvednutou košilku a ruku má stále v kalhotkách. “ Na co myslíš,“ zeptal jsem se a hlavou kývl k jejímu klínu. “ Jo. S Michalem už jsme skoro měsíc nesouložili.“ Vytáhla ruku z kalhotek a pohladila mě s ní po tváři. Uchopil jsem ji a přisunul si ji k ústům. Několikrát jsem ji políbil a pak jazykem olízl její navlhčený prst.

„Neblbni,“ odtrhla ruku, ale hned mne zase pohladila. “ Ale jestli chceš, můžeš se na mne dívat.“ A kývla na druhé křeslo. “ Co když to nevydržím.“ Zkusil jsem se přitvrdit. “ Tak si ho vytáhneš a uděláš se sám.“ Já jsem zjistila, že když si ji honím ve vaně, tak ty se pak doděláš v pokoji. Nemuseli bychom se u toho před sebou stydět.“

Sundal jsem si pyžamové kalhoty a sedl do křesla naproti sestry. Kalhotky už měla dole a rukou si rozhrabovala hnědé chloupky. Prsty si začala jezdit ve štěrbince, druhou si vykasala košilku a hladila se po kulatých ňadrech. V jejích obrovských koláčích se hrdě tyčily tvrdé, velké bradavky. Seděli jsme jenom při malé lampičce, tak jsem se zeptal, jestli bych nemohl víc rozsvítit. Souhlasila a já rychle oběhl celý obývák, a všude rožnul.

Sotva jsem dosedl zpět vzal jsem do ruky svého osmnácticentimetrového čuráka a pomalu si začal stahovat kůžičku. Dana si několikrát vjela prstem do dírky, pak přidala další, nechala je uvnitř a rychlými pohyby prstů si v kundě rejdila. Druhá ruka ji sjela z ňader dolů na poštěváček a mezi prsty si ho mačkala. Střídavě se naše zraky potkávaly při lačném pozorování našich pohybů. Obývákem se nesly hlasité vzdechy a oznamovali, blížící se vyvrcholení. Dana už na poštěváku rukama prudce trhala a mě to začalo škubat v ocasu. Horké kapky semene mi dopadly na břicho a zbytek mi stékal po prstech. Dana byla už taky hotová a mým kapesníkem si otírala šťávu ze stehen a mokré kundy. Z křesla vytáhla svůj, sedla si ke mně na opěradlo a také mi otřela semeno z rukou a břicha. Podala mi můj od její šťávy a ponechala si svůj, od semene.

„Jdeme spát.“ Řekla. “ Já to odzvoním.“ Odpověděl jsem, a prstem jsem ji lehce zatlačil na ztvrdlou bradavku. Usmála se a políbila mi rty. Nahý jsem ležel ve své posteli a stále jsem se v myšlenkách vracel k právě prožitým chvilkám se svou sestrou. Bylo to něco jiného než koukat klíčovou dírkou. Poprvé jsem byl tak blízko nahé vzrušené dívky a vůbec mi nevadilo, že to je má sestra. Při těch myšlenkách se mi opět postavil pták a jako na zavolanou bez klepání vstoupila Dana. “ Kouknem ještě? Já nějak nemohu usnout. Jen si vzpomenu jak jsme proti sobě seděli a dráždili se, zvlhnu a začne mi silně svrbět.“ “ Tak pojď.“ Dodal jsem rychle a zády se opřel o čelo postele.

Dana rozsvítila a sedla naproti k druhému čelu postele. Jako v transu jsme si zajeli rukama ke svým klínům a začali si je intenzivně honit. Po půlhodině tvrdého onanování odešla unavená, ale spokojená.

Ráno, když jsem se umýval, se o mne lehce otřela a dodala. “ Bylo to perfektní. Musíme to brzy zopakovat. Do Vánoc jsme byli ještě několikrát sami doma a vůbec jsme nelenili.. Zkoušeli jsme to všude kde se dalo. V obou pokojích, v kuchyni, na chodbě, na záchodě, v koupelně a dokonce i ve sklepě. Náš vztah se ještě víc upevnil a byli jsme k sobě víc a víc upřímnější. A to jsme se navzájem na svých nejintimnějších místech ani nedotkli. Jen jsme se občas pohladili a políbili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *