Lolitka

Když jsem jí poprvé potkal bylo jí patnáct a mě skoro třicet… Já se vracel k rodině z nemocnice a ona, stejně jako spousta jejích vrstevníků odjížděla z domova na internát…

Sedla si tiše naproti mě a začala podřimovat, možná i proto jsem jí zpočátku nevěnoval příliš pozornosti a uniklo mi jaká je to krásná holka. Naštěstí jsme měli společný pořádný kus cesty, takže jsem později měl dostatek příležitosti tuto svou chybu napravit.

Krajina pomalu začala tonout v tmě a tak protože už venku nebylo nic zajímavého na koukání přesunul se můj pohled na mou spolucestující. Myslel jsem si, že to bude nuda – takové mladé kuře přeci nemůže být pro chlapa v mém věku zajímavé, ale už první pohled naznačoval, že jsem se velmi mýlil. To ptáčátko naproti mě totiž opravdu stálo za hřích a nějakým zvláštním způsobem mě přitahovalo.

Stále spala, takže jsem se bez ostychu dal do detailního zkoumání jejího krásného těla… Vlastně jsem ani nemusel být příliš dotěrný, protože mi vše důležité nevědomky nabízela k nakouknutí sama. Měla na sobě krátkou minisukni a dost průsvitné tričko, takže jsem spatřil jak její krásná prsíčka, která přestože nebyla příliš velká lákala k tomu, abych je polaskal, tak i černé tanga kalhotky za kterými se skrývala její jistě slaďoučká broskvička.

I její obličej byl fajn. Měla dlouhé černé vlasy, svázané vzadu do culíku a krásné plné rtíky… Prostě holka přesně podle mého gusta – možná jsem vám to ještě neprozradil, ale mám slabost na černovlásky…

Když jsem kouknul na její blažený výraz, začaly mne přepadat hříšné myšlenky a já měl stále nutkavější touhu po sexu. Chtěl jsem tu malou bohyni ukořistit jenom pro sebe a ukojit na ní své zvrácené vášně, dát jí poznat co je to mít v kundičce tvrdého a pulzujícího macka, či jak chutná vlastoručně našlehaná smetana pumpovaná do teploučké pusinky… Naštěstí však vlak právě zastavil a malá princezna se rozespalým pohledem rozhlédla, co se děje…

Vlastně už ani nevím, kdo poté, co se probudila první navázal konverzaci, ale to není důležité. Jisté je jedno, že jsme si po zbytek naší společné cesty bez přestání povídali a dozvěděli se jeden na druhého spoustu zajímavých věcí. Třeba i to, že se jmenuje Dana a chodí prvním rokem na zdrávku, že se právě rozešla s klukem, miluje diskotéky a sex…

Její otevřenost mě docela uvedla do rozpaků, ale jí to zcela zřejmě dělalo dobře a tak neváhala a přisedla si na sedačku ke mě. „Víte, připomínáte mi tátu,“ řekla po chvíli a rozvyprávěla se o tom jaké to bylo, když byla malá. Měla chudák smůlu, protože oba rodiče se jí zabili při autonehodě a teď žila jen s babičkou. Když mluvila o svém tátovi její černé oči jenom zářily, bohužel osud tomu chtěl jinak…a dnes jí její otec velmi chybí.

Když dovyprávěla svůj příběh po tvářích jí stékaly slzy a tak jsem jí objal a nechal vyplakat. Chviličku ještě tiše vzlykala, ale pak se uklidnila a pak řekla:“Můžu ti tykat?“. „Jo, proč ne,“ odpověděl jsem. „Tak fajn. Pověz mi i ty něco o sobě jo?“ naléhala.

Začal jsem vyprávět o mém pobytu v nemocnici o mém nevydařeném prvním manželství a tak vůbec, když se stalo něco naprosto neočekávaného. Danuška se schoulila do klubíčka a hlavou si lehla na můj klín. To by ani tak nevadilo, jenže v tu chvíli se projevila moje touha a velká náklonost k téhle malé víle a ona ucítila pod hlavou mého tvrdého ptáka, který na to divoce zareagoval…

„Ale, copak to tu máme!“ řekla s úsměvem a tvrdě ho zmáčkla. „Takovéhle „hračky“ já mám moc ráda. Koukám, že jsem tě vzrušila. Povídej, čímpak?“ Bylo mi v tu chvíli docela trapně, protože se mi zdálo, že říct jí pravdu se přeci jenom nehodí a potom co mi vyprávěla svůj příběh bych vypadal jako nějaký zvrhlík, který chce zneužít její chvilkové slabosti.

Vlastně jsem v hloubi duše po téhle dívence toužil, jenže rozum byl proti a obezřetně říkal: „ruce pryč od týhle holky, chlapče…“ „Chtěl by ses se mnou vyspat?“ změnila svou otázku a upřeně pozorovala mojí reakci. Dlouho jsem nic neříkal a ona na mě jen tak koukala těma svýma svůdnýma očima. Bylo to něco jako hypnóza. Jakoby chápala, že svádím svůj vnitřní boj a snažila se mne zhypnotizovat svým svůdným pohledem.

Když jsem hleděl do těch jiskřících očí, cítil jsem jak pomalu, ale jistě podléhám. Jak mě to kuře ovládá a směřuje mě k tomu na co má chuť a co jí můžu dát. Cítil jsem jak je její jeskyňka hladová po tom, abych v ní svým ptákem zakotvil, abych jí dopřál tu rozkoš, kterou si dosud musela ve většině případů zařizovat svou vlastní rukou. A chtěl jsem jí tu rozkoš dát…

Zamknul jsem naše kupé zevnitř, zatáhl záclonky a přesunul se k Danušce, která se mezitím hbitě zbavila trička a ležela tam jenom v kalhotkách. Byla nádherná! Její klubající se jahůdky se světlounce červenými dvorci , ale i její zcela vyholená prcinka, která prosvítala pod kalhotkami mne přiváděly k totálnímu šílenství. V tu chvíli jsem věděl, že pro tohle mládě udělám cokoliv!

„Pojď ke mě,“ dávala mi významně najevo svým prstíkem. A jen tak mimochodem mne trápila pohledem na její hbitý jazýček, kterým si nezbedně pohrávala.

Přilehl jsem k ní a začali jsme se divoce líbat. Bylo to tedy trošku nepohodlné, ale za ten zážitek to určitě stálo. Naše jazýčky se hbitě proplétaly zatímco její ruce zbavovaly mé tělo kalhot a jiných přebytečných svršků až jsem nakonec zůstal jenom v boxerkách.

Zatoužil jsem po tom pohrát si jazýčkem s jejími nalivšími se bradavkami a tak jsem pomaličku záplavu polibků směřoval na ouško, krk a pomaličku klesal až k těm mlaďoučkým kůzlátkům, jejichž ztuhlé bradavky můj jazyk začal cíleně zpracovávat. Jen tiše zakňourala, když jsem jednu z bradavek nasál a začal jí lehce zkousávat. Bylo vidět, že se jí to líbí a tak jsem si střídavě pohrával i s druhou bradavkou.

„Teď já,“ hlesla a začala se svými rty blížit k mým boxerkám, kde už na ní netrpělivě čekal můj tvrdý bojovník. Jen ho tak lehce přes látku líbala a hladila a já už už myslel, že se udělám jak nezkušený zajíc. Naštěstí rozpoznala možné nebezpečí a tak mého klacka osvobodila a nechala mě ho divoce zarazit do její teplé tlamičky.

Semeno vystříklo hned v zápětí a měla tak tak co dělat, aby ho všechno zvládla polykat, ale poradila si s tím bezvadně a poté, co z mého klacka, už nešla ani kapička, začala ho hbitým jazýčkem připravovat k obdělávání jejího rozpáleného klína.

Ani já jsem nelenil a přemístíc se do polohy 69, začal jsem rty pomalu stahovat její kalhotky a už už se nemohl dočkat až spatřím ten její skvostný poklad. Dočkal jsem se! Její prcinka, byla prostě božská! Dokonale vyholená a krásně voňavá jeskyňka byla prostě k zulíbání a tak jsem neváhal a začal jí pokrývat tisíci rozpálených polibků, které pomalu přecházely v masturbaci jazykem.

Nejdříve jsem jen dráždil její nalitý hrášek, ale pak jsem svůj jazyk zarážel stále hlouběji a hlouběji až jsme nakonec oba dospěli k názoru, že už je ten pravý čas zapojit do hry můj tvrdý nástroj.

Poručil jsem jí, ať se ke mě pěkně otočí zadečkem a poté co jsem se pokochal tím nádherným pohledem, zasunul jsem svůj nástroj do její zmáčené kundičky a vklouznul do ní jako po másle. Byla nádherně těsná a tak jsem neváhal a začal jí divoce píchat, jen my koule o její prdelku pleskaly.

Křičela blahem a i já jsem cítil, že už brzy budu a tak jsem ho z ní vyndal a zatímco Danuška vychutnávala doznívající orgasmus, ozdobil jsem její krásnou prcinku pěkně zvenku svým semenem.

Byl na ní božský pohled, ale protože se už blížila zastávka na které jsem měl vystupovat, rychle jsem se oblékl a s mou božskou Danuško se rozloučil vášnivým polibkem. „Byl jsi skvělej! Škoda, že už se asi nepotkáme,“ řekla ještě a já ač mi to rvalo srdce vystoupil.

Kdo ví, třeba si tohle někdy přečteš a pak se ozveš, Danuško…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *