Asijská rozkoš II.

Tahle příhoda se mi stala asi dva měsíce po té s Yukiko. Byl jsem na půl úvazku zaměstnán jako překladatel u jedné menší firmy a často jsem měl různé pracovní schůzky s jejím ředitelem. Nicméně víc než peníze byla na té práci příjemná ředitelova sekretářka…

Jmenovala se Naomi a byla to studentka na baletní škole. Byla vysoká, opálená, měla dlouhé modelingové nohy a slušná prsa. Měla dlouhé, krásné vlasy, smyslné rty a hluboká, šikmá očka. Ale nejsmyslnější byl na Naomi její úžasný zadeček.

Byl nádherně pevný, krásně tvarovaný a ona s ním svůdně pohupovala při chůzi kdykoli jsem jí viděl. Letmo jsme se znali, a ona po mně neustále svůdně pokukovala, ale kdykoli jsem jí chtěl něco říct, ta mrška Naomi dělala jakoby nic. Ale to skončilo, jakmile si nás jednou šéf pozval na neformální poradu do jedné restaurace…

Bylo léto, schůzka nebyla formální, a já na sobě měl kraťasy a lehké tričko, sportovní boty. Zasedl jsem za stůl a čekal. Po chvilce vstoupil ředitel v obleku a za ním ta krásná Japonečka, v kraťoulinkém tričku odhalujícím její opálené bříško a bílé sukýnce. Opálené nohy měla holé a obuté v sandálech s vyzývavým podpatkem.

Ředitel si sedl do čela stolu a ihned se zahleděl do nějakých spisů. Naomi si sedla naproti mně, asi dva metry od šéfovy židle. Chvilinku jsem se snažil poslouchat šéfovy řeči o obchodní strategii, a pak jsem se zahleděl na Naomi: dívala se mi do očí a svůdně se usmívala.

Stále se na mě dívala a jemně si olízla rty. Já uhnul pohledem a dělal, že poslouchám šéfovo monotóní breptání. V tu chvíli jsem ucítil, jak mě cosi jemně pohladilo po lýtku. Mrknul jsem pod stůl, a zjistil, že Naomi si zula nožičky ze sandálů. Po chvilce hlazení po nohách jsem ucítil, jak se její nožka zabořuje do mého rozkroku. Měla malinké chodidlo s pěstěnými, na černo nalakovanými nehty…

Třela nohou můj rozkrok sem a tam a při tom se naoko zaujatě dívala na šéfovy spisy. Já už ho měl dokonale tvrdého a umíral vzrušením. V té chvíli Naomi zajela nožičkou pod nohavici mých trenýrek a posunovala pomalinku své chladivé doteky dál a dál. Já pod trenýrkama nic neměl a tak jsem brzy ucítil,jak mi masíruje ptáka. Kroutila chodidlem jako had a já přivřel oči a začal se klepat.Potom ohnula palec a sevřela tak mou uzdičku a zaryla svůj nehet do mého žaludu. Já málem vykřikl bolestí a rozkoší zároveň, naštěstí byl šéf stále naprosto zaujatý svou prednáškou o japonském trhu cenných papírů.

Naomi se stále dívala na šéfovy papíry, jen občas se potutelně usmála a hodila směrem ke mě svůj spiklenecký pohled. Po chvilce zasunula druhou nohu do druhé nohavice a sevřela tak můj penis mezi chodidly. Převalovala ho mezi nimi a kroutila s ním a já stěží ovládl rozkoš v utajitelných mezích. Točila se mi hlava a Naomi stále znovu masírovala mou kládu chodidly. Penis byl zduřelý k prasknutí a každý její sebemenší dotek ve mně vzbuzoval nepopsatelnou rozkoš…

Po pár minutách šéf přerušil přednášku a mrzutě oznámil, že si musí dojít do nedaleké kanceláře pro svůj laptop, a tak ať na něj počkáme… „Mile rád,“ pomyslel jsem si a konstatoval, že teď přišla moje chvíle. Kakmile šéf zmizel za rohem, prudce jsem vstal, Naominy nožky vyklouzly z mých trenýrek a já jí popadl za ruku a táhl jí na toaletu. Ani mi tehdy nevadilo, že můj obrovitý rozkrok vidí půlka restaurace, jenom jsem jí dovedl do první kabinky….

Vklouzli jsme do kabinky. Já se otočil ke dveřím a zamkl, a když jsem se otočil zpět k Naomi, čekal mě pohled na její úžasný zadeček, vyšpulený směrem ke mně. Nesměle jsem ho pohladil a ona se opřela rukama o mísu a prohnula v pase jako kočička. Jezdil jsem jí rukama po stehnech a přitiskl se k ní. Začala vrnět a otáčet zadečkem do kola a třít se tak o můj rozkrok. Já vytáhl její sukýnku a hladil jí po bocích. Stále se kroutila jako had a já jí přetáhl tričko přes hlavu a rozepl sukni. Zatímco jsem se svlékal sám, ona jednou rukou nahmatala můj kyj a masírovala ho prsty…

Potom se opět opřela rukama a vyšpulila na mě svůj úžasně opálený zadeček. Já chytil do ruky svůj ocelový penis a pomalu se přibližoval k její vyholené kundičce. V tom prudce přirazila proti mně a tak ihned zabořila moje péro dovnitř až na doraz. Vyjekla a já s ní. Potom jsem se začal rytmicky pohybovat dopředu a dozadu a bořil svuj klacek až nadoraz do ní. Byla vlhká jako nikdy a hlasitě sténala. Už jsem ucítil, jak to na mě jde, když ho ze sebe rukou vytáhla a řekla japonsky: „Kdepak, ješte jsi mi neprotáhl zadeček!“.

Pomalu zaklekla. Teď klečela na kolenou, rukama se přidržovala mísy a její zadek se pomalu vyzývavě pohyboval ze strany na stranu. Já nezaváhal a taky jsem šel na kolena. Rukou jsem jí přidržoval zadeček a druhou jsem otíral penis o její dírku. Ona vrněla a nedočkavě kroutila zadkem. Tak jsem pomalu zatlačil a pronikl žaludem dovnitř. Vyjekla, ale já pokračoval hlouběji…

Nacpal jsem svůj zduřelý klacek až nadoraz do její prdelky a pomalu začal přirážet. Jednou rukou jsem jí hladil po zadečku a zádech, druhou jsem jí mnul její kundičku. Ona skučela rozkoší a mnula si jednou rukou bradavku. Po pár minutkách se začala v pase divoce kroutit a kroužit zadečkem jako arabská tanečnice. Já řval rozkoší a motal se jako v zimnici.

Cítil jsem, že se blíží orgasmus, když mě náhle chytla rukama za zadek a pevně ho k sobě tiskla. Já se nemohl ani pohnout a ona nakrucovala prdelku rychleji a rychleji. Začala rozkoší křičet a přitiskla si mě k sobě jak mohla a stáhla ocelově zadek. Já začal divoce stříkat a kropit semenem její střeva.

Pták se mi svíral v divokých křečích a pulzoval jak o život. Ona se chvěla a stále mne držela za zadek u své prdelky a svaly svého úžasného zadečku mi drtila ptáka. Mně se motala hlava a asi desetkrát jsem jí sříknul do prdelky. Po chvilce povolila a jemně mi ručkou vytáhla penis ze svého zadečku. Pomalu se otočila ke mně a přikrčila se k mému rozkroku.

Vzala můj mohutně naběhlý penis do pusinky a jemně jej sála. Potom, když její tlamička spolykala všechno moje semeno, vzala penis do ruky a něžně ho pohladila. Pak se mi zadívala do očí a vděčně se usmála. Ovinula se mi rukama kolem krku a hladila mě…Takhle jsme zůstali asi ještě pět minut, pak jsme se oblékli a vrátili se do restaurace.

Po chvilce přišel šéf a mi se zaujatě vrhli do rozboru ekonomického potenciálu japonského hospodářství….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *