Romanka a Ájinka

Dnes bych vám rád vyprávěl o tom, co se mi přihodilo krátce po mém nástupu do prvního zaměstnání. Bylo to nedlouho nato, co jsem skončil školu a mé ambice nebyly zrovinka nejmenší. Bohužel osud mi nepřál, a tak místo prestižní soukromé školy jsem skončil na jedné z předměstských škol v nejmenovaném větším městě.

Zpočátku jsem z toho tedy nebyl příliš nadšený, neboť tato škola nebyla vůbec podle mých představ, ale později se mi tam začalo líbit, protože zde byla spousta příležitostí jak se sexuálně vyřádit… A právě o tom bych vám rád vyprávěl.

Jednoho pozdního odpoledne, bylo to někdy z jara, za mnou přišly dvě studentky, abych jim otevřel učebnu, kde je k dispozici Internet. Nebyl jsem z toho zrovna nějak odvázaný, protože jsem se právě chystal vyrazit na chat (jo jsem milovníkem pokeců) trošku se eroticky rozptýlit z nějakou nadrženou kundičkou, které mne dokáží nadjiné roztoužit – ale nakonec jsem se nechal ukecat. Ono, když na vás ty sladké kočičky udělají smutný oči, to by jen málokterý chlap odolal, obzvlášť, když jsou ještě navíc k sexu nadjiné povolné. A to tyhle dvě rozhodně byly! Tedy alespoň pokud byla pravda to, co se o nich po celé škole šuškalo.

Navíc vypadaly naprosto suprově, takže bych se tomu ani nedivil. Není totiž chlapa, který by si to z hezkou ženskou rád nerozdal. Ale zpět k příběhu. Stály tam proti mě a já byl jako ve snách – Ájinka, svůdná černovláska s dlouhými vlasy, smyslnými rty a pořádně vyvinutým poprsím, které svůdně vykukovalo zpoza trička s velikým výstřihem a její kamarádka Romanka, která taky nebyla k zahození. Její ohnivě rudé vlasy a smyslný pohled ve mě vzbuzoval vášeň, a to ještě nemluvím o jejích kozičkách, které byly snad o číslo větší než ty Ájinčiny…

Odemknul jsem jim tedy učebnu a šel si do svého kabinetu udělat dobře nad nějakým erotickým časopisem, tak moc mě ty dvě roztoužily. Vytáhl jsem poslední číslo Lea a začal ho se zájmem prohlížet. Hned na začátku mne nadmíru zaujala krásná dlouhonohá plavovláska, kterou zpracovávali dva nadržení hřebečkové a její bloňdatá přítelkyně, která jí bez ustání olizovala bradavky. Hladově jsem hltal jeden obrázek za druhým a naprosto zapomněl na skutečnost, že bych měl zamknout učebnu a také jít domů.

Mé vzrušení narůstalo společně s tím, jak fotky fotoseriálu gradovaly. Teď už oba hřebečkové leželi na zádech a jejich překrásné samičky ve velkém tempu přirážely na výstavně nalité kůly a dělalo jim to zatraceně dobře! Pánové také vypadali spokojeně a na dalším obrázku už pumpovali své sperma do hladových pusinek svých partnerek, které je s chutí a potěšením polykaly…

Ani jsem si při tom všem nevšiml, že již hodnou chvíli v kabinetě nejsem sám. Romanka stála tiše v koutku a s vykulenýma očima mne pozorovala. Ztuhnul jsem hrůzou, ale protože už bylo pozdě zakrývat nalitý ocas, který vyzývavě trčel nad časopisem, nedalo se to nějak zahrát do autu, a tak jsem po krátkém přemýšlení řekl:“To neumíš klepat?“

Koktavě se omlouvala, protože jsem jí tím vším dostal asi do rozpaků. I když tedy pánové určitě už nebyla tak nevinná jak vypadala. Ono dneska na naivní kukuč nemůžete dát, neboť právě většinou taková samička, toho má za sebou víc, než by se mohlo zdát. A v Romančině případě tomu bylo přesně tak!

Stála tam a jen tupě zírala na můj vadnoucí ocas. Popravdě řečeno docela mě to dělalo dobře, když jsem si představil, že na mě ta sladká krasotinka kouká a tak jsem dostal odvahu a řekl: „Chceš se na něco podívat?“ „A na co jako,“ odpověděla přidrzle.

Posadili jsme se vedle sebe na pohovku, chytnul jsem jí kolem ramen a společně jsme začali listovat odloženým časopisem. Bylo na ní vidět, že jí to vůbec není proti srsti a její svítící oči dávaly tušit, že se jí to líbí. A tak jsem otáčel list za listem a poočku sledoval co ona na to.

Nejvíc jí ale očka začaly jiskřit v okamžiku, kdy spatřila dvě pořádně kozaté samičky mazlící se ve sprše. Nejdříve se jen tak hravě líbaly a objímaly, ale poté vzájemné hlazení začalo být vášnivější a jejich ruce nezbedně brouzdaly po kozičkách, hladily bradavky a kroužily kolem nich, aby pak pomalu klouzaly přes bříško až k roztouženému klínu…

Vzrušení začínalo pracovat a tak, protože jsem obvykle muž činu, aniž bych si to uvědomoval začal jsem Romance pomalu zajíždět rukou pod tričko. To, že nekladla žádný odpor mě začalo vzrušovat a já už se viděl jak si to s touhle dravou studentkou rozdávám.

Mezitím už ale Ájince začalo být divné, proč se Romanka tak dlouho nevrací a vydala se jí hledat. Samozřejmě kam jinam než ke mně do kabinetu. Když spatřila svou spolužačku, která už v tu chvíli ležela na půl nahá v mém náručí a jejíž bradavky jsem vášnivě sál, nejdříve se zarazila. Ale pak si řekla, že si takovou pěknou podívanou nemůže nechat ujít a nenápadně se schovala za závěs u dveří.

Začal jsem stále víc a víc dorážet na Romančin klín, protože můj nalitý kůl už mi činil velké potíže, ale byla jiného názoru. Vášnivě jsem se políbili a jako by mi četla myšlenky přemístila svou hladovou pusinku k mému klínu a začala ho něžně olizovat svým mrštným jazýčkem.

Ani Ájinka nelenila a protože už její prcinka náležitě celou tou podívanou zvlhla začala svou ručkou pomalu dorážet na roztouženou lasturku, zatímco druhá ruka něžně klouzala po jejích kozičkách.

Výmluvně jsem se na Romanku podíval a už můj tvrdý kůl mizel v její teploučké tlamičce. Bylo to rozkošné cítit doteky jejího jazyka, který usilovně dráždil uzdičku tvrdého ptáka, zatímco mé ruce hnětly její krásné prsa. Ájinka hltala každičký pohled a její prstík zajížděl do lasturky stále vášnivěji až jí začaly její bílé tanga překážet a musela si je odložit.

V tu chvíli už i Romanka byla bez kalhotek, protože jsme se oba přemístili do polohy 69 a já začal něžně cumlat a sát její poštěváček. Místností se tou dobou linuly zajímavé zvuky a vůně roztoužených těl. Ájinka za závěsem už v té chvíli divoce tekla a svou rukou pěkně natvrdo dráždila svůj poštěváček, až se zapomněla a hlasitě dala najevo své vzrušení.

Nijak nám to ale z Romankou nevadilo, protože jsme oba měli plnou pusu práce, a tak Ájinka neváhala a zcela bez ostychu se k nám přidala. Romance se to nejdřív příliš nelíbilo, když se o můj nalitý kolík musela s Ájinkou dělit, ale jeden vášnivý polibek holky udobřil a v dalším zpracovávaly můj kůl společně a musím říct, že jim to šlo báječně. Brzy mě v něm totiž začalo tepat a ozdobil jsem jejich mlaďoučce vypadající obličeje horkou bílou smetanou, kterou jedna druhé svým mlsným jazýčkem olízala.

Ale já neměl ještě dost. Když jsem viděl ty krásné voňavé prcinky připravené k akci přitáhl jsem k sobě Ájinku, přehnul jí přes koleno a divoce jí nabodnul. Sladce zasténala a zatímco jsem ji něžně hladil po celičkém těle, začala divoce přirážet mému kůlu v ústrety.

Vzrušovala mne čím dál víc, a tak jsem přirážel stále intenzivněji. Sténala vzrušením a divoce házela hlavou a bylo na ní vidět, že už mnoho nezbývá a bude na vrcholu blaha. Ale ani Romanka nezahálela a ležíc vedle nás tuhle vzrušivou podívanou pozorovala a masturbovala.

Její hbité prstíky rozehrávaly to nejkrásnější divadlo rozkoše a z jejích úst unikaly sladké steny, když to na nás s Ájinkou přišlo a za vydatného řevu jsem jí začal její uzoučkou kundičku plnit spermatem. Byla neskutečně sladká, když tam jen tak unaveně ležela, celičká nahá a její rozcuchané černé vlasy zčásti zahalovaly vyvinuté kozičky. Políbil jsem jí ještě na čelo a řekl: „Byla jsi sladká“.

Teď přišel ten pravý čas dodělat rozdělanou práci, a tak jsem se – ptáček jeden přelétavý – přemístil k Romance. Ta však ještě stále nedošla na vrchol, a tak jsem se pohodlně posadil a masírujíc svůj klacek rukou, pozoroval tu krásnou podívanou z dobrých třiceti centimetrů.

Její ručka hbitě zajížděla dovnitř a ven, zatímco její ústa vydávaly tlumené steny a víčka se jí chvěla vzrušením. Můj kůl byl napnutý k prasknutí a já už už toužil ho do té nádherné studánky zasunout, ale musel jsem ještě chviličku počkat, protože na Romanku to právě přišlo.

Prohla se v zádech jako luk a z jejích úst se vydral hlasitý sten, zatímco z jejího klína začaly vytékat šťávy. Pomaličku jsem k ní přilehl a začal jí líbat a hladit po celém těle za vydatné asistence Ájinky, která se mezitím vzpamatovala z našeho společného orgasmu a sexu evidentně přišla na chuť. Mé úsilí pak zcela jistě směřovalo k Romančinu klínu a všichni jsme to dobře věděli. „Buď něžný,“ šeptla ještě Romanka, když jsem ho do ní zasunul a jedním přírazem z ní udělal ženu.

Docela jsem se podivil, neboť jsem čekal, že tahle mezi kluky oblíbená samička už to má dávno za sebou. Ale asi to byly než kecy. Rozhodně mi to ale nevadilo, protože strašně rád bývám první – ale to snad asi každý chlap…

Lehl jsem si na záda a nechal Romanku pěkně vyhoupnout na koníčka. Ájinka jí zavedla můj nalitý kyj do kundičky a ta pravá jízda mohla začít. Romanka na mně začala divoce rajtovat, zatímco já se kochal pohledem na její velká prsa, která se v rytmu přírazů nádherně houpala. Ájinka pak zvyšovala naše společné vzrušení svým šikovným jazýčkem, když olízla tu můj kyj a tu Romančinu broskvičku.

Romanka byla talent od přírody a já brzy cítil, že to na mne přichází. Ale protože jsem ještě nechtěl stříkat rozhodl jsem se změnit polohu. Poručil jsem Romance, aby se postavila na všechny čtyři a vzal jí pěkně divoce zezadu. Koule jenom pleskaly o její zadeček, zatímco se Ájinčin jazýček s Romančiným proplétal ve vášnivém polibku.

To už jsem nevydržel. Vytrhl jsem svůj tepající kůl z Romanky a už jen stříkal a stříkal do hladových tlamiček, které obě dívky ochotně nastavily, přemýšleje nad tím, že si to budeme muset určitě ještě někdy zopakovat…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *