Jak jsem byla indisponována

Je mi 21 let a žiji ve svém útulném bytečku na jednom sídlišti. Vedle mne bydlí osamělý starší pán a někdy spolu posedíme na balkoně. Jednoho dne se mě stala takováto věc. Při věšení záclon jsem spadla ze štaflí a zlomila si obě ruce v zápěstí, čímž se mi obstojně změnil můj dosavadní život. Obě ruce jsem měla v sádře, takže jsem toho nemohla moc dělat. Nejhorší to bylo na toaletě a při sprchování, nabo koupeli. Ale to se mělo od základu změnit.

V této pro mne nepříjemné situaci mi nabídl soused, že by mi sčímkoli pomohl. Já jsem s radostí souhlasila a na oplátku jsem ho pozvala k sobě na kafe. Po kávičce jsme si povídali, a jelikož bylo už k večeru, tak mi nabídl, že udělá něco k večeři. Ta byla skvělá a ještě lepší bylo, když zašel do svého bytu pro lahvinku vína. Večer se vydařil, mě už se pomalu začala točit hlava a chtěla jsem si lehnout. Jenže v tomhle stavu bych se ani nesvlékla, a tak jsem požádala souseda, kterého jsem znala jako slušného člověka, který by žádné situace nezneužil.

Na sobě jsem měla takové přilehavé šaty vzadu na knoflíky. Soused se nejprve zdráhal, že se to nesluší, ale když pochopil, že sama bych to nezvládla, tak mě začal pomalu svlékat. Nejprve mi rozepnul knoflíčky na šatech a začal je přes ramena pomalu stahovat ze mě dolů. Shodou okolností jsme při tom stáli naproti zrcadlu, takže hned viděl, i když stál za mnou, že jsem neměla podprsenku.

Jak mi šaty sklouzávaly po bradavkách, tak se mi tak ztopořily, že i by si toho všimnul i slepý. Soused se při pohledu na moje bojovně vztyčené prsa a vyšpulené bradavky zprvu začervenal, ale potom pokračoval v klidu dál.

Šaty mi uvízly na bocích, jelikož byly akorát na tělo. Soused si proto musel kleknout, aby je mohl stáhnout až dolů. Při tom jeho nenechavý pohled skončil na mých kalhotkách, které byly zlehka průhledné i na místě, kde jsem měla svůj bohatý, tmavě laděný venušin pahorek.

Když odložil šaty, tak chtěl už odejít, ale já jsem mu naznačila, že rozdělané dílo se musí dokončit.. Takže znovu poklekl a oběma rukama mi začal z boků stahovat mé kalhotky. V tu chvíli jsem měla takové nádherné mrazení, že mi ani nevadilo, že stojím před klečícím sousedem úplně nahá.

Potom jsme šli spolu do koupelny, kde soused napustil vanu a udělal hodně pěny. Já jsem si vlezla do vany a slastně natáhla nohy. Soused, tentokrát již bez říkání vzal molitanovou houbičku a začal mě omývat. Nejprve mě namydlil záda, ale postupně musel přejít i na jiné partie mého těla, na což jsem se strašně těšila.

Když domyl záda, počal něžně omývat moje ramena a postupně sjížděl rukama až k mým prsům. Pomalu začal kroužit kolem nich a já pocítila druhé mrazení, přičemž jsem měla bradavky jako dva dudlíky. Dělalo mu to asi dobře, protože dlouze hnětl moje rotoužené prsa a někdy nepotřeboval ani houbičku. Když se pokochal u těchto dvou styčných bodů, pokračoval dál v mytí, tentokrát přešel ke konečkům prstů u mých nohou.

Každý prst mi omýval a bylo vidět, jak se v tom vyžívá. Potom sjížděl pomalu ke kolenům a dále pod vodu, kde se stočil více k vnitřní straně mých pevných stehen. To už jsem měla třetí mrazení a začala jsem něžně vzdychat. Když mi zajel houbičkou mezi nohy, tak jsem se slastí prohnula v bocích a ještě více roztáhla nohy.

Dlouho mi masíroval moji jeskyňku, takže moje rozkoš stále stoupala. Když mě domyl a usušil, vzal mě do náruče a odnesl jako malé dítě do postele. Zde mě položil úplně nahou, s lehce roztaženýma nohama a jednou nohou pokrčenou ven, přesně tak aby viděl, jak se moje vlhká štěrbinka na něho usmívá.

Přisedl vedle mě a počal mě hladit po stehnech. Já jsem měla zavřené oči a čekala co bude dál. Začal líbat moje nohy od konečků prstů a sjížděl hlavou až k mému pahorku, kde na něj čekala moje roztoužená komůrka. Nejprve nasál tu podmanivou vůni mého klína a potom začal svým hbitým jazykem prozkoumávat moji štěrbinku. Ta už byla celá dychtivá a zcela otevřená v očekávání velkého vzrušení.

Soused něžně kousal můj dlouhý poštěváček a jazykem zajížděl hluboko do mé jeskyňky. Potom mě jednou rukou hladil v rozkroku, druhou masíroval moje vztyčené bradavky a prsty zajížděl hlouběji do mé vlhké komůrky. Já už jsem se rozkoší tak prohýbala, že už to nevydržel a také se svékl.

Potom jsem mu za dobře vykonanou práci dovolila vniknout do mého nitra a i přes svůj věk jsme si dlouho do noci užívali tento dar přírody. Od té doby už delší čas nemám sádru, ale soused stále mě chodí umývat a dál pokračujeme v milostných předehrách a dohrách…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *