Poprvé je to jen jednou

Coby vzorná studentka jsem se jen učila, na kluky neměla čas a tak se přihodilo, že jsem ještě v devatenácti byla panna. Moje spolužačky to měly už „dávno za sebou“ a na mě se začaly dívat jako na chudinku. Začalo mě to štvát. „Hned na další diskotéce si někoho narazím,“ umiňovala jsem si. A taky ano. Narazila jsem si kluka, ale byl tak opilý, že než mezi námi k něčemu došlo, usnul jako špalek. Potom všem jsem se rozloučila s vidinou někdy se zbavit své „přebytečné“ poctivosti.

Za nějakou dobu jsem potkala svého kamaráda z dětství. Dlouho jsem ho neviděla a ačkoli byl o dva roky mladší, měl ve svých sedmnácti postavu mladého boha. Hned jak jsem ho uviděla, buchtičkou se rozlétlo zvláštní mravenčení. „Hele, Dano, potřeboval bych doučit anglinu, pomůžeš mi?“ Podíval se na mě svýma sametově hnědýma očima a se mnou byl amen.

Když se přiblížil den D, hodina H, oblékla jsem se co možná nejvíc sexy, krátká minisukně a hluboký výstřih odhaloval skoro vše. Už při samotném pomyšlení na jeho svalnaté tělo dohněda opálené mě jímala závrať, srdce mi bušilo a v kalhotkách bylo podezřele mokro. Kamil to asi cítil stejně. Protože když jsem k němu přišla, na stole neležela ani učebnice angličtiny ani sešity, ale obložené chlebíčky a bílé víno. On sám byl oblečený v červené košili a černých kalhotách, což ho bruneta dělalo ještě víc přitažlivějším. Cítila jsem, že můj poštěváček je nalitý k prasknutí.

„Myslela jsem, že se budeme učit,“ zašeptala jsem nesměle, celá červená studem a vlastní nadržeností. „No tak, nebuď netykavka, už dávno si chci vyzkoušet tebe i tvoji lasturku.“ „Ale já… já… já jsem…“ vykoktala jsem ze sebe. Zakryl mi rukou ústa a kývl hlavou, jako že rozumí. „Budu něžný, neměj strach a uvolni se.“

Na připravené pochoutky jsem neměla ani pomyšlení a tak mi Kamil navrhl, abych se šla osprchovat, že on zatím všechno připraví. Jakmile na mé tělo dopadly první kapky, napětí ze mě spadlo a já se těšila na následující chvíle. Uslyšela jsem tiché zaklepání a Kamil vklouzl do koupelny. Vzal do ruky žínku a jemně mi začal omývat celé tělo. Delší dobu se pak zdržel jen na mých čtyřkových kozách a kundičce. Napětí v podbřišku se stupňovalo, začala jsem rychleji dýchat a tak mě Kamil vzal do náruče a odnesl do ložnice. Tam už bylo rozestláno, byly stažené rolety, hrála tichá hudba a na stolku hořel trojramenný svícen.

Kamil byl v mžiku svlečený a už se přisával svými ústy k mým. Pokračoval pak ve svých polibcích stále níž a níž až jsem náhle ucítila jeho horký dech v rozkroku. To mně dodalo odvahy a já náhle dostala ohromnou chuť zavést jeho penis ke své mokré dírce. Překvapením až ztuhnul. Pak se však vzpamatoval a pomalu mě začal šukat jedním prstem, pak dvěma, přičemž druhou rukou se střídal v masírování klitorisu a koz. Moje steny mu dokazovaly jak moc se mu povedlo mě vtáhnout do milostné hry a vybičovaly jeho choutky na maximum.

Náhle si nade mne klekl, podložil mi rukama zadeček a najednou vnikl do mé, zatím nezkušené svatyňky. Až jsem se prohnula bolestí i rozkoší zároveň. Zdálo se mi, že během nejbližších okamžiků mi jeho pták rozerve vnitřnosti. I přesto, že to bylo poprvé, byla jsem po několika jeho přírazech hotová. On však zůstal neukojený a tak mi navrhl, abych mu jeho těšitele začala lízat.

Zezačátku jsem nevěděla jak na to, ale on mi svými steny a tlakem ruky na zátylku ukázal tu správnou cestu. Začal mi ho rvát do pusy div mě neudusil. Před výstřikem se však vymanil z mého stisku a přikázal mi kleknout si na všechny čtyři. Vystrčila jsem na něj zadek. Jen co rozhrnul stydké pysky, už ho do mě rval znovu. Teď však pomaleji a víc důkladně, protože se nechtěl jen tak vzdát svého bílého pokladu pečlivě střeženého ve svých koulích.

Začala jsem opět vydávat tlumené steny. Čím důrazněji přirážel, tím víc se mi houpaly kozy a bradavkami se dřely o prostěradlo. Ted už jsem z toho měla mnohem větší požitek a kundička mě až pálila, s jakou zuřivostí v ní rajtoval. Jeho koule drtily už tak zubožený poštěvák a on mi přitom zasunul prst do prdelky. Třásla jsem se slastí a přála si, aby má extáze nikdy neskončila. „No tak, přidej! Znič mě! Vymrdej mi tu chlípnou kundu celou!“

Vtom však Kamil přestal, vytáhl ho ze mě a okamžitě nasadil k mé roztažené řitní dírce. „Ne, já nechci, au, to bolí!“ Ale on přirážel stále víc a vnikal stále hlouběji až jeho pták zajížděl do každičkého koutku mé prdelky. Zachvátila mě nevýslovná slast. Párkrát pořádně přirazil a já skoro omdlela rozkoší. Z kundy mi teklo jako z vodopádu a tělo se dál zmítalo v křečích jako smyslů zbavené.

Ještě pár přírazů a Kamil se udělal taky. Jeho horká šťáva zaplňovala všechny moje vnitřnosti. Vyčerpaně jsme vedle sebe ulehli a doznívání našich orgasmů jsme ještě umocňovali něžným mazlením. Po tomto odpoledni jsme se sešli ještě mnohokrát, vyzkoušeli nejrůznější polohy a způsoby, ale takové, jaké to bylo poprvé, to může být jenom jednou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *