Romantika u krbu

Jednoho dne, jsem šel navštívit mou přítelkyni, která vypadala velice nádherně, vskutku líbila se každému, koho jsem znal. Tedy samozřejmě i mě. Tak tedy už jsem stál před jejím barákem ona zrovna vykukovala z okna. Měla na sobě velice nádherný bílý župánek, v okně vypadala jak andílek, co se schovává ve své skrýši a nakukuje, co se děje kolem něho. Byla asi tak 17 hodina a tak ji zdravím a optám se jí, jestli nemá chvilku, že bych něco potřeboval. Ona že ano, že se i vcelku nudí. Jmenuje se LUCKA a znám ji tak necelý rok.

Tak se vydávám po schodech k jejímu obydlí, zazvoním a otevřou se dveře. Koukám jak jojo, když ji vidím. Župánek a pod ním se skrývá nádherné prádýlko, usoudil jsem podle podprsenky, která zlehounka vykukovala z pod županu. Pozve mne dál a dává mi najevo, ať si udělám pohodlí. Nabídne mi něco k pití a já toho hned využívám a ať si dá se mnou, aby nezůstávala pozadu. Usadí se na gauči a připijeme si. Chvilku si povídáme a já se jí zadívám do krásných modrých očí, jak tůňka, které se stýská po rybkách. Je mi zřejmé, že je jaksi pořád sama a chce se nějak odreagovat. A tak se odhodlám a přistoupím k ní a přisednu si, ona leží tak zlehounka na gauči a vypadá neskutečně skvěle.

Dívám se jí do očí a zlehounka se k ní nahnu, jako že ji chci něco pošeptat. Nejdříve zašeptám krásná slůvka a olíznu ji ouško. Laskám ho a pomalinku líbám tvář až se ocitnu na jejích rtech. Jsou jak poupátko, co právě rozkvétá a chutnají jak malinová šťáva. Mé dlaně se ocitnou na jejich ňadrech a zlehounka je mačkám. Ona líbezně laská mne a její ruce se vznášejí po mém těle. Prsty uchopím její župánek a svlékám jí ho. Zjevují se přede mnou pahorky pokryté sněhem a někde dole i rozkošná pláňka.

Začínám se čím dál více rozpalovat a laskám ji na šíji, postupuji níže, líbám bříško, mé ruce se stále věnují, jejím vlasům, ňadrům … Oba už to nemůžeme vydržet a svlékám jí bílou pokrývku ňader, abych uviděl ty nejpevnější bradavky a ňadra. Jsou krásně do mé ruky a palcem je přejíždím a dlaněmi hladím …. Stále se vášnivě líbáme, vstane a sundá si kalhotky, je přede mnou celá nahá …

Laská mne a začne pracovat také na mně, sundává mi jednu věc za druhou, až jsem též nahý. Člověk se na to už strašně těší a vyčkává trošku. Pak ji navrhnu, jestli by se nešla osprchovat a ona není proti. Vejdeme do sprchy a voda jí začne stékat po těle, její vlasy jsou vlhké a po ňadrech se valí proud vody, jak když řeka narazí na třpytivé oblázky. Je ještě nádhernější, třpytí se jako hvězda co jsem nikdy neviděl a jsem z ní úplně hotový.

Sama mi chytne můj penis do ruky a cítí, že jsem napjatý a tak mne nenechá čekat a vsune ho k sobě, do teplíčka zlehounka, je ke mne zády…. Pomalu na ni přirážím, čím dál více a více a rychleji, pak ustanu a navrhnu ji, jít ke krbu, kde bude oběma neskutečné teplo. Jdeme, lehne si na zem a já na ní, laskáme se, přejíždím ji rukama po ňadrech a zabrouzdám i dolů k mýtince, k jeskyňce. Poté si na ni lehnu a začneme se milovat, milujeme se celou noc a oheň v krbu nám je svědkem !!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *