Děvkovatění

Manžel je takový obyčejný chlap. Nejsme spolu nijak dlouho, ale už se mi občas zasteskne, že můj život sňatkem s ním příliš brzy a příliš neslavně skončil. Do divadla ani jinam do společnosti nechodíme a už ani na procházky někam ven se mu se mnou moc nechce. Raději na fotbal nebo za kamarády do hospody.

Zase někam vypadl, ani se nenamáhal se rozloučit, tak jsem se pěkně oblékla a na procházku si sama vyšla. V parku jsem potkala přítele mého muže. Srdečně mne zdravil a hned taky za paži bral. Nu, dvakrát příjemné mi to nebylo, ale muž mi vždy vyčítal, že jsem k jeho přátelům málo srdečná, tak jsem se tvářila přešťastně. Ale když mne kolem ramen pevně chytil a na postranní cestičku táhl, to už se mi pranic nelíbilo a důrazně jsem se s ním rozloučila.

On mne ale nepustil, naopak mnohem těsněji tisknul. Do ucha mi takové sprosťárny šeptal, že jsem byla jako omráčená. Přítel mého muže! Vytrhla jsem se mu, ale znovu mne chytil. Nafackoval mi, až jsem se, tváře celé rozpálené, rozplakala. On mi pak ke tvářím čuchal. Rozčilený chytil mě za kozy a tvrdě mi je mačkal. Připadlo mi, že mne chce snad podojit. Pak za ně táhl směrem dolů a mně nezbylo, než se sklonit a posléze i dřepnout.

On rozepnul poklopec a vytáhl zvadlého šulina. Přejel mi s ním po obličeji a já cítila, jak tuhne. Tlačil ho proti mým rtům. Já je rozevřít nechtěla. Tak on chytil mi nos a pevně ho sevřel, že jsem se musela nadechnout a on mi přitom rychle tvrdnoucí šulin do huby strčil. Hlavu mi přitlačil k němu, abych ucuknout nemohla. Já vnímala, jak se mi v puse zvětšuje a když mi nos znovu sevřel, dusila jsem se. Nepovolil mi, dokud jsem nezačala jeho ocas cucat a sát.

Jeho chlupy mne šimraly v nose a cítila jsem silné pižmo jeho přirození. Měkké horké koule jsem měla přitlačené na bradě. Moje pusa byla plná slin a jeho slizkých šťáv. Slyšela jsem, jak ztěžka heká a vzdychá. Pocítila jsem, jak mi na spodním rtu něco pulsuje a vzápětí se mi udělal do huby.

Stříkal mi to až do krku a já ani nestačila polykat a po bradě mi to teklo. Vytáhl ho a otíral mi ho o tvář, až byl suchý a já celá upatlaná, rúž i oči rozmazané. Pak mne odstrčil a já, jak už celá bolavá čupěla, jsem spadla na zem. Šaty se mi vyhrnuly a nohy rozlétly do stran. On se zasmál a zasunul nohu do mého rozkroku a špičkou boty mi masíroval kundu.

Snažila jsem se odsunout. Pevně mě chytil za kotníky a táhl mě po trávě hlouběji do křoví. Zmítala jsem se, tak mne zprudka přetočil, že jsem ležela na břiše a on dál za kotníky táhnul. Moje velké kozy se bolestivě třely o zem, až konečně zastavil. Pustil nohy, zvedl mě za kyčle tak, že jsem před ním jako fena klečela. Šaty mi přehodil přes záda a prudkým trhnutím obnažil mou vystrčenou prdel.

Naříkala jsem a prosila a on mi na to narval stržené kalhotky do huby. Punčochami mi svázal ruce za zády a nemaje tak žádné‚ opory, zabořil se mi obličej do trávy. Pak mi holou prdel lískal a prsty mi hrubě do kundy vrážel a já zcela proti své vůli potupně z toho zvlhlá byla. Cítila jsem jak oblé půlky od sebe tlačí, jako by roztrhnou je chtěl. Jeho šulin mou rýhu zjezdil, až tvrdý byl, pak zprudka do mojí roztažené píči vjel.

Zarazil ho až po kořen a chvíli ho podržel až u samého dna, pak začal rovnoměrně a důkladně šukat. Projížděl mou díru až to čvachtalo a prdel mi přitom držel roztaženou. Nemohla jsem se udržet a začala jsem pšoukat a cítila jsem, jak moje vyšpulená řiť sebou cuká. Jeho prsty se mi zarývaly do masa a palce se dobývaly do zadku. Nedokázala jsem zabránit, aby je oba nestrčil dovnitř a on pak s nimi pohyboval, jako by i mou prdel šukal.

Držela jsem mu jako čubka. Pramínky potu mi stékaly z podpaží, obličej jsem měla odřený a pomačkaný a pro kalhotky v puse se mi špatně dýchalo, ale vyplivnout se mi je nepodařilo. Má ponížená duše lkala, ale zrádná kunda sebou škubala a udělání bylo blízko. Slyšela jsem čvachtavé pleskání a svoje vlastní funění a hekání, a pšoukání mé doširoka rozevřené řiťky. Vymrdaná píča se už svírala v orgasmu a jeho ohon do mne stále bušil.

Asi mu moje mokvající díra přišla až příliš roztažená, proto ji opustil a vzápětí svůj horký ohon tvrdě vtlačil do mé roztažené prdele. Rozmazával mi po zadku moje vlastní šťávy a mrdal mě zezadu jako o život. Napichoval mne na svůj ocas a já ryla nosem zem. Konečně sebou zprudka zaškubal, vrazil ho nejhlouběji a doslova vybuchl v mé prdeli.

Jeho semeno se mi vlévalo do útrob. Nos jsem měla zabořený v hlíně a on mi stále pumpoval do řitě. Pak ho pomalu vytáhl, pustil mne a já klesla na břicho. Rozvázal mi ruce a vytáhl promáčené kalhotky z pusy. Otočil mne na záda a rozkopnul kolena do stran. Rozšířenýma očima se díval na moji rozchlíplou lesknoucí se kundu a na semeno vytékající z mé chvějící se řitě. Stál nade mnou, křečovitě se usmíval a botou masíroval moje cecky.

Pak přitlačil, jako by mi chtěl stoupnout na hrudník. Já jsem prosila, že to bolí, a on mi přikázal otevřít pusu. Tak jsem pod ním ležela a viděla jsem, jak na mne z výšky míří svým čurákem. Hubu jsem měla otevřenou, až mě bolela a tušila jsem, co přijde. Začal chcát a já to nestačila polykat. Ústa jsem měla plná a stékalo mi to po bradě. Chytil mne za vlasy a zvedl k umrousanému šulinovi, abych mu ho pusou očistila. Pak mě shodil zase na zem, a že pozdravuje pana manžela, odešel. Já tam zůstala ležet, cítila jsem divnou chuť v puse a slizké vlhko v rozkroku.

Cestou domů jsem si slibovala, že sama na procházky už chodit nebudu, ale současně mne ovládal dekadentně příjemný pocit vzrušení z toho ponížení, kterého se mi dostalo. Zvrácenou radost jsem také měla, že mému muži jeho přítel takto parohy nasadil.

Manžel už byl doma a já měla strach, že se začne ptát, co se mi stalo. Ale on byl, jako všichni muži, celkem nevšímavý, jenom hudral, že má hlad. Já jsem se chtěla nejdříve osprchovat, ale on s tím nebyl srozuměn. Ptal se, jestli jsem opravdu tak hodně zpocená, pak mu zasvítily oči, přitlačil mě ke sporáku a vysadil mě na stůl.

Rukou mi šátral pod sukní a když zjistil, jak jsem vlhká, nebyl k zadržení. Chudák myslel, že to z něho jsem tak zvlhla. Musela jsem zadek nadzdvihnout, aby ze mne mohl stáhnout dnes už jednou zubožené punčocháče a kalhotky, pak mi stehna roztlačil do stran a prdel mi posunul až na kraj stolní desky. Nedočkavě zarazil svůj ocas do mé čerstvě vymrdané píče a zběsile ji jebal. Celý vzrušený mi strkal jazyk do pusy a mačkal mi hýždě a přirážel, jako by mne chtěl promrdnout skrz na skrz.

Já jsem přitom myslela, jak brutálně jsem byla před chvílí vyšukána v parku. Velice mě rajcovalo to, že ohon mého muže jezdí po cizím semenu, které mi při tomhle znovu vytékalo z řitě, a manželův nadržený jazyk cítím ve své vystříkané puse, která i chcánky musela polykat. Na toto myslela, silně jsem přišla a přešťastný manžel současně do mě se udělal. A bylo to mohutné.

Škubající píča ho vymačkávala a z něho vyteklo toho moc. Když ho vytáhl a otřel o moje bílá stehna, chtěl hned večeři připravit. Prý za to, že mne tak dobře opíchal. Byla jsem naštvaná, že mne do sprchy nepustil, tak když jsem mu chleba mazala, hrábla jsem si do kundy a pod máslo mu jeho vlastní mlíčí dala.

Když jsem pak viděla, jak se tím cpe, umínila jsem si, že tomuhle chlapovi už více věrná nebudu a snila jsem o tom, že mu dám, jenom když mne už předtím nějaký jiný chlap přeřízne. Neboť dnes jsem v tom nalezla rozkoš dříve nepoznanou, takovou, že mi ani uvěřit nelze, že něco takového na světě je.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *