Zprzněná II.

Vyšli si na večírek. Manželka se od něj brzy oddělila a dala se do řeči s kolegyněmi. On zasedl k baru, kde k němu zakrátko přisedl neznámý chlap. Dobře oblečený, sportovní postava, sebevědomý úsměv. Dali se spolu do řeči a zakrátko už hodnotili ženy v sále.

Hodnocení se brzy zvrhlo v důvěrně perverzní charakteristiky přítomných dam. Najednou maník kývnul směrem k jeho ženě. „Tamté v tom modrém jsem se promrdal až do prdele. Její manžel je nějaký intelektuál.“ Rudá mlha před očima se rozplynula až za okamžik a celý brunátný se upřeně podíval na toho frajera. Ten si jeho pohled vyložil jako výzvu ke sdělení dalších podrobností.

„Ona se dlouho tvářila jako světice, ale nakonec jsem jí naprcal kundu až po okraj. Se vdanýma to máš stejně nejlepší. Většinou něco berou a když ne, stejně je to jenom jejich problém. Takže to do nich klidně můžeš pustit. Nějaký šprcky nebo přerušovačky není nic pro mě. Ještě tak vystříkat se jim do krku nebo do prdele, to jo. To je jiná. Prostě to musí jít dovnitř! No – tahle dlouho dělala fóry. To víš, nakonec jsem jí musel trošku domluvit. Lehce jsem jí proliskal a hned byla naměkko! A já natvrdo!“ smál se tomu jako skvělému vtipu.

„Měls vidět, jak bulela, když jsem to do ní poprvé pustil. Kráva. Musel jsem před tím dřepět dvě hodiny na nějaké divadelní cipovině a vysolil jsme majlant za večeři. Celou dobu jsem přitom civěl na ty její kozy a nemohl jsem se dočkat, až ho do ní vrazím. A ona dělala příšerný drahoty. Nakonec stejně podržela. Co jí taky zbylo, že,“ zase se smál.

„Ale vypadalo to chvíli bledě, člověče. Potom se mnou vůbec nemluvila a myslím, že manželovi snášela modré z nebe, jako pokání, chápeš. Prostě kráva. Taky má na to vemena. Člověče, to jsou kozy!“ Chvíli se odmlčel a sledoval jeho ženu. „Říkal jsem si, že už pro ty kozy stojí za to naprcat jí znovu. Tak jsem jí nakonec přefik v lese. A bylo to tvrdý. Skoro jsem vypustil duši. Nejdřív jsem jí napíchl zezadu a ta mrdna mě tak rozdělala, že i když jsem to do ní za chvíli pustil, neměl jsem dost. Tak jsem jí ho ještě vrazil do prdele a to je člověče nějaký afrodiziakum nebo co. Ještě se mi to nestalo. Normálka hned po tom, co jsem se do ní vysemenil, hustil jsem do ní dál a jak říkám, bylo to o zdraví. Ale stálo to za to. Holka do té doby dělala fórky, vždycky jsem jí musel domluvit nějakou tou fackou, ale teď se udělala spolu se mnou a byla jako šílená. Snad to bylo tím, že jsem nikdy předtím tak dlouho nemrdal. Potom ti čumím na hodinky a já ji šukal, no nekecám, přes dvě hodiny! Však jsem pak měl taky čuráka dva dny opuchlýho. A ona taky nebyla tak načinčaná jako teď!“

Majetnicky si prohlížel jeho ženu, která už zaznamenala, že se spolu u baru baví a silně zrudla. „Podívej se! Takhle přesně vypadá, když se jí to dobře dělá. Vždycky je celá rudá. A docela dobře přitom voní. Stačí, když jí cítím a už mi čurák tvrdne. No prostě, od té chvíle, co jsem se jí promrdal do prdele, je už hodná holka. Drží jako kobyla a udělá všechno! A když říkám všechno, myslím to doopravdy!“ Významně na něj mrkl, kývnutím hlavy se rozloučil. Pomalým krokem se vydal k jeho manželce. Omámeně pozoroval, jak se k ní sklání, něco jí šeptá, ona poplašeně pohlédla na svého manžela a ruměnec jí zalil tváře. Chlap se vydal směrem k toaletám a ona ho celá roztěkaná po několika sekundách následovala.

Cítil, jak se mu prudce rozbušilo srdce a chvílemi, jako by naopak vynechávalo. V krku se mu udělal knedlík a oči zvlhly slzami. Přemýšlel, jestli má jít za nimi, ale příliš se toho hrozil. Nakonec se odhodlal a mátožným krokem zamířil také k toaletám. V předmístnosti uslyšel slabé, ale velice frekventované bušení. Pootevřel dveře na záchody a uslyšel to mnohem výrazněji spolu s tlumeným sténáním a rychlým pleskáním. Prchnul odtamtud úplně vyděšený a se studem a zhnusením si uvědomil, že mu penis mohutně ztvrdnul a vlhnou mu slipy.

Vrátil se k baru a rychle do sebe naklopil pár panáků. Po těle se mu rozlila horkost a v hlavě otupělost. Za chvíli se objevil zase ten chlap, na tváři odporně sebevědomý a spokojený úsměv. Přemýšlel o tom, jestli ten maník ví, že je její manžel a jenom si s ním perverzně hraje, nebo jestli ho má vážně za úplně cizího člověka. Chlápek se usadil zase vedle něj, poručil si pití a důvěrně se k němu naklonil. „Tak jsem jí ojel. Má to tam, děvka. Až po okraj. Nikdy si s tím moc hlavu nelámu. Jen blbci se nějak snažej, aby si ženská užila. Já většinou jedu, co to dá a jim se to asi líbí, ne? Protože jinak by příště nedali, ne?“

Snažil se ovládat, aby mu jednu nevrazil a přinutil se mlčet. Zíral do své sklenice, pak jí exnul a poručil další. Ohlédl se na svou ženu, která se už zase vesele bavila s kamarádkami, červené skvrny na tváři. Vzpomněl si, jak zaznamenal na jejím těle modřiny a jak se vždycky na něco vymluvila. Před očima měl ty chvíle štěstí, když přišla nečekaně pozdě domů a byla celá vášnivá. Se studem si vybavil i to, že v poslední době si oblíbila, když jí nejdřív vylízal. A on měl radost, jak krásně teče. A fascinovalo ho, že se už při ližbě vždycky udělala, což dříve nebývalo. A teď si s ponižující jistotou uvědomoval, že to, co jí nejvíc vzrušovalo, bylo cizí sperma, které její manžel oddaně vylízával z její promrdané pičky a ve zvláště perverzních chvilkách i z řiťky. S potupou v duši si uvědomil, že mu těmito představami opět ztvrdl ohon.

„Vidím, že na ní můžeš oči nechat, kámo! Jestli máš chuť ji taky přeříznout, můžu ji říct! Vona udělá všechno, co jí řeknu!“ Samolibě se uchichtl. „Všichni moji kámoši už jí měli. Udělal jsem z ní excelentní mrdnu. Rekord má padesát pichů za víkend. Vzali jsme jí na konferenci, jak vždycky říká manželovi, na chatu. Bylo nás v ní pět, ale tu padesátku jsme zvládli tak tak. Načnul jsem jí už cestou na chatu a dorazili jsme jí až na cestě domů!“

Jasně si na tu její „konferenci“ vzpomínal. Přijela tehdy, kruhy po očima, celá rozbolavěná, prý to bylo náročné a ještě že upadla ze schodů. Jak on o ni tehdy pečoval! Měla i horečku, prý nějaká chřipka! Ale všiml si, jak měla zduřené a zarudlé pohlaví. Prý od oholení!

Ten maník ho chytil pod paží a táhl ho k jeho vlastní ženě. Potácel se jako ve snu. Rozmazaně viděl manželčin překvapený obličej, pak záblesk děsu v očích. Pak už najednou byl v nepoužívané zabedněné šatně, opřený o pult, kalhoty rozepnuté a spuštěné ke kolenům. Před ním byla v předklonu jeho žena a kouřila ho jako nikdy.

Ten chlap stál za jeho ženou, vyhrnul jí šaty na záda a obnažil tak její krásné bílé nohy v samodržících punčochách. Hbitě rozepnul její body a odkryl celý zadek. „Můžu být sebevyšťavenější, ale tahle prdel mě vždycky rozrajcuje.“ Roztáhl jeho ženě půlky, naslinil jí rýhu a cukavými pohyby jí do zadku protlačil svůj tuhnoucí ohon. Začal jí šoustat do prdele.

S jeho tvrdými přírazy zajížděl i manželův penis hluboko do krku jeho ženy, která se vždy zarážela až čelem o jeho podbřišek. Fascinovaně hleděl na manželčinu prdel, ve které se zběsilou frekvencí mizel obrovský čurák toto chlapa. Zahanbeně zhodnotil, že ho má mnohem většího. Mohutná varlata pleskala do její kundy. Byl nesmírně vzrušený. Viděl, jak ten maník zaklání hlavu, prsty zaryté do roztažených půlek a jak s chroptění zřejmě už stříká hluboko do cukající se řitě jeho ženy. Při této podívané se také mohutně udělal do její pusy a dlouho cukající penis postříkal i její obličej.

Vysílení se mlčky upravili, muži zamířili opět k baru a ona se vrátila ke svým kamarádkám. Ten sebevědomý chlap si nakonec podrobil i jeho. Fascinovaně naslouchal zážitkům s jeho manželkou a skoro si při tom ejakuoval do kalhot. Svoji definitivní porážku si pak s palčivosti uvědomil, až když své ženě pozdě v noci pokorně vylízal její vymrdanou kundu i řiť a zažil při tom takový orgasmus, jako nikdy předtím. Manželka tomu maníkovi už patřila a i její muž to teď s cizím spermatem na svém jazyku s perverzním potěšením úplně vzdal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *