Narozeniny I.

Stalo se to před lety, ale nikdy na to nezapomenu… Byl sobotní podvečer a u nás bylo kupodivu živo. Zapříčinily to dvě věci. Jednak mi právě toho večera bylo šestnáct a konala se malá oslava. Hodně malá, protože jsme byli jen tři. Já, moje matka a teta Katka, matčina mladší sestra. A to byl druhý důvod. Tetě tehdy bylo dvaatřicet, byla o tři roky mladší než máma. A byla strašně fajn, odjakživa jsem ji měl moc rád. Hrávala si se mnou, když jsem byl ještě moc malý, věnovala mi dost času i později. Navíc mi byla pokaždé vzácná, protože bydlela daleko od nás a vídal jsem ji tak jednou za dva měsíce. A to jsem si ji snažil vždycky užít.

A teď byla u nás zase po delší době. Její pořád veselá nálada se přenesla na mne i na mámu. Bylo to fajn odpoledne a potom i blížící se večer. Nebylo kam spěchat. Byla přece sobota a teta navíc u nás měla přespat a domů jet až v neděli odpoledne. A tak čas zvolna ubíhal. Nakonec se máma zvedla a odešla do koupelny, aby se osprchovala, převlékla a mohla jít spát. Zůstal jsem na chvíli s tetou a povídal si s ní. Moc jí to toho večera slušelo, ostatně jako vždycky.

Drobnější štíhlá tmavovláska…vždycky se mi líbila a asi i proto jsem ji měl tak rád. Vzpomínal jsem si, jak jsem na ni tajně koukal, když jsem byl u ní na prázdniny a šli jsme na koupaliště. Vidět ji v plavkách byl v mých tehdejších třinácti letech příjemný zážitek. Tehdy jsem ji i jedinkrát v životě špehoval, když se doma převlékala ve své ložnici. Byla vlastně první žena, kterou jsem viděl jen v krajkovém spodním prádle. Srdce mi bušilo, když si sundávala podprsenku. Jenže stála přitom zády ke mě a já její prsa ani nezahlédl.

Najednou se teta zvedla, že půjde už taky spát. Odešla taky do koupelny a já zůstal sám. Šel jsem se napít do kuchyně a když jsem procházel kolem koupelny, uslyšel jsem rozhovor své matky a tety. I přes puštěnou sprchu jsem ho zaslechl. „… ale jako dárek by ho to myslím potěšilo,“ říkala teta Katka. „To věřím, ale je to přece jen hrozně šílený nápad. Možná že kdyby nešlo o tebe, souhlasila bych, ale tohle přece nejde. Nemůžeš ho to učit,“ vymlouvala jí něco matka. „A proč ne? Vždyť o nic nejde. Nikdy se to nikdo nedozví. On dostane co určitě chce. A upřímně řečeno, i mě to láká. Dělala bych to i kvůli sobě. Je mladý, hezký…,“ odpovídala teta. „Já nevím. Myšlenka, že budu ležet v posteli sama a vědět, co se odehrává vedle v pokoji…neumím si to představit. Hlavně proto, že jde o vás dva,“ řekla matka, teď trochu klidněji.

Začalo mi docházet, že se baví o nějakém muži. Máma byla rozvedená, a nevěděl jsem o tom, že by zrovna měla přítele. A teta byla sice vdaná, ale bylo mi jasné, že nemluví o manželovi. Začalo mi docházet, že moje teta má na někoho zálusk a máma jí to rozmlouvá. „Teď možná řeknu něco ještě šílenější….ale proč bys u toho nemoha být taky? Jednou jsme o tom přece mluvily. Já vím, že jsme měli v sobě dost vína, ale myslím že sis nevymýšlela…,“ řekla po chvilce mlčení teta. „Ty ses zbláznila. Já přece…to nejde, nemůžu i kdybych chtěla,“ vyjekla máma.“Pro jednou by se nic nestalo. A pro něj by to byl opravdu dárek, na jaký by do smrti nezapomněl,“ říkala teta. Vlastně ji k tomu přemlouvala.

Na chvíli rozhovor ustal. Stál jsem u dveří a poslouchal. „Představit si to dovedu…ale mám strach že se to někdo dozví,“ řekla tiše moje máma. „Umyla bys mi prosím tě záda?“ Došlo mi, že máma je pořád ve vaně a teta je vedle vany. „Jasně, podej mi houbu,“ odpověděla. „A neboj, ani já nechci, aby se to někdo dozvěděl. Ale jestli budeš chtít, zařídím to tak, že se toho nemusíš bát. A můžeme to s ním zkusit obě. Může to být fajn, určitě něco nového…“ pokračovala. „Tak dobře. Máš volné ruce. A já do toho půjdu s tebou. Ale mám podmínku. Když to nebude jak by to být mělo, jdeme od toho. Ale obě. Buď to uděláme obě dvě, nebo ani jedna.“

Teta chvíli byla zticha. Asi přemýšlela. „Souhlasím. Já to rozjedu, a kdyby to vypadalo špatně, zahraju to nějak do autu a necháme to být,“ řekla teta a já v poslední chvíli uskočil, jak otevírala dveře. Vyšla do předsíně. Byla pořád oblečená. Vrtalo mi hlavou, o čem se to spolu bavily. Napadalo mě jediné. Obě mají zájem o nějakého muže a než aby ho jedna druhé přebrala, rozhodly se užít si s ním spolu. Muselo to být ono…

Prošel jsem beze slova kolem tety do kuchyně a ona šla do ložnice, kde měla spát s mámou.. Ani ji nenapadlo, že jsem jejich rozhovor slyšel. Sprcha v koupelně se zastavila. Po chvilce z ní vyšla máma. Tmavé vlasy měla volně rozpuštěné, sahající na ramena, na sobě jen dlouhou bílou noční košili s ramínky. Sahala jí až na kotníky, ovšem tenká ramínka a hluboký výstřih odhalovaly její paže, ramena a prsa. Byla ohromně sexy, vypadala náramně. Když jsem kolem ní procházel, krásně voněla. Máma vypadala vždycky hezky, líbila se mi….ale byla to moje máma.

Vklouzl jsem do koupelny, a chtěl zavřít. „Počkej, pusť ještě tetu,“ řekla mi máma. Už jsem chtěl poslechnout, když jsem uslyšel tetu, jak volá z ložnice, ať se klidně umyju, že ona nespěchá. Máma tedy za mnou zavřela dveře. Svlékl jsem se a vlezl si do vany. Začal jsem se sprchovat.

Po chvilce někdo zaklepal na dveře. Ani jsem nestačil nic říct, když se otevřely a v nich se objevila tetina hlava. „Až se osprchuješ, napusť mi prosím tě horkou koupel i s pěnou, ano?“ řekla. Přikývl jsem trochu zmatený, trochu stydlivý, protože jsem byl nahý. Věděl jsem, že teta od dveří nic vidět nemohla, ale i tak… „Nechceš umýt záda,“ zeptala se najednou. Než jsem odpověděl, vklouzla dovnitř a zavřela dveře. Až teď jsem si všiml, že sice má na sobě pořád halenku, ale sukni už ne. Halenka jí sahala ani ne do půli stehen, která jinak byla odhalená. Když se otočila, aby zavřela dveře, uviděl jsem bílé krajkové kalhotky. Vypadala jen tak polooblečená moc hezky a já si uvědomoval, že se nejspíš neubráním trapasu.

Dělal jsem co jsem mohl a dovedl, ale bylo to silnější. Když se teta naklonila nad vanou a vzala do ruky houbu, odhrnul se jí výstřih a já ještě navíc v něm zahlédl bílou podprsenku obepínající její ňadra. Mé vzrušení narostlo bleskově a s ním i můj penis. Všiml jsem si tetina úsměvu, ale neřekla ani slovo. Nemohlo jí to ale uniknout, i když jsem ruce držel v klíně tak, aby pokud možno nic nespatřila.

Když skončila, řekla abych jí podal sprchu, kterou jsem přidržoval ve svém klíně. Chtěla si umýt ruce, na kterých zůstala mýdlová pěna. Natáhl jsem ruku a podal ji. Její pohled neskrývaně sklouzl do mého rozkroku, který jsem zakrýval jen jednou rukou. Držel jsem svůj penis v dlani a cítil, že nabyl opravdu maximální velikosti. „Vůbec se nestyď, nemáš za co,“ šeptla teta. „Jsi krásný mladý kluk. Mít tě dneska u sebe doma, asi bych tě něco naučila a dala ti ještě jeden dárek,“ šeptala mi teď už přímo do ucha. Pak se zvedla. „Jenže nejsme ani u mě doma ani sami.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *