Teta II.

Když mi máti řekla, že si teta koupila novou poličku a že si s ní neví rady, trochu mě to zaskočilo. „Jakou poličku,“ říkal jsem si pro sebe. „Co ta ženská zase blbne?“ Potom mě to začalo vrtat hlavou. „Jo já tam zajdu,“ řekl jsem jakoby v mrzutosti.

V mojí hlavě se pomalu začínala probouzet moje fantazie. Už jsem zase viděl tetino tělo zmítající se ve včerejším orgasmu. Moje představy se naplnily, když mi teta přišla otevřít jen v župánku s ručníkem kolem hlavy se slovy, že mě tak brzo nečekala, při kterých se jen lehce ušklíbla. Můj penis byl v tu ránu jako z kamene. Rychle jsem vešel dovnitř, aby si sousedi ničeho nevšimli, se slovy: „Tak kde máš tu poličku?“

Dveře za mnou cvakly a teta se na mě usmála. Shodila ze své hlavy ručník a její polosuché kadeře se rozvlnily v pohybech její hlavy. Srdce jsem měl až v kalhotech. Mezitím si shodila i župan se slovy: „Péťu jsem hodila ráno k babičce“ a já viděl tu ženskou, jak ji pámbů stvořil, nevnímaje její slova. Hlavou mi jen problesklo, že bratránek není doma.

Musela být asi pěkně rozrajcovaná, protože se na mě vrhla a začala mě svlíkat. Moc práce jí to nedalo, protože jsem na sobě měl jen šortky a tričko. „Včera jsi byl sladký, ale dneska se o mě musíš pěkně postarat.“ Chytla mě za trčící péro a vedla si mě do koupelny. Ne, že bych tam nikdy nebyl, ale teď mi připadala ta rohová vana nějak erotičtěji.

Vlezla si dovnitř a já vešel za ní, stále se koukající na její pevné půlky. Když jsme byli ve vaně, přitiskl jsem rty k jejím ňadrům a otřásl jsem se vzrušením. Jednou rukou mě začala vískat ve vlasech a jemně mě navigovala hlavu ke svému klínu. Rád jsem sjížděl přes její bříško ke středu její bytosti. Byl to slastný pocit dotýkat se takového skvostného těla. Rukama jsem jí hnětl prdelku a sjížděl jimi na zadní stranu stehen.

Odtáhl jsem se od ní, abych si prohlédl její lasturku, nádherný pohled na ten její bochánek uprostřed rozdělený na dvě poloviny. Vzal jsem ji do dlaně a začal na ni tlačit. Zavrněla blahem. Můj prostředníček si našel cestu mezi ty plátky rozkoše a začal pomalu a jemně zkoumat její rychle vlhnoucí dírku. Vůně jejího vzrušení prostupovala malým prostorem v koupelně a mě bušilo v klacku jak v kovárně.

Jednou rukou jsem ji hladil podbřišek a v druhé jsem jemně masíroval její mušličku. Můj prostředníček zkoumal okolí vchodu a palcem jsem si razil cestu k jejímu oříšku lásky. Když jsem se ho dotkl, teta roztáhla kolena od sebe. Podíval jsem se nahoru a viděl, jak si mačká prsa a bradavky. Já jsem k mým rukám přidal i jazyk, ale jakmile jsem se dotkl poštěváčku teta ucukla. „Děláš to pěkně, ale nejdřív si připravím já tebe,“ dusila v sobě své vzrušení.

Pustila vodu a začala mě oplachovat vlažnou vodou. Vzala do ruky žínku, nalila na ni mýdlo a začala mi jezdit po ramenech. Přiblížila se ke mně, až se můj těšitel dotkl jejího stehna. Mydlila mi prsa a dávala si záležet i na bradavkách. Moje vzrušení nabývalo na obrátkách. Pak se dostala i mezi moje nohy a začala si s ním rukou hrát. Hladila ho, přetahovala předkožku přes žalud a to všechno pomalu a s menším tlakem v prstech. Začal jsem sténat a ona viděla co to se mnou dělá.

Najednou se zase sehnula a jako by nic pokračovala s umýváním mých stehen, trčícího klacku si nevšímaje. Trochu se mi ulevilo, protože jsem byl fakt na krajíčku. Pak vzala sprchu a začala ze mě ty mydlinky smývat. Cítil jsem, jak ta voda chladí mé rozpálené tělo, ale když omyla můj penis i s žaludem a hned vzápětí ho políbila, vzrušení opět naběhlo na bod varu.

Vzala ho do pusinky a začala sát. Viděl jsem, jak jí zajíždí do úst a jak se její rty špulí kolem něj. To už jsem nevydržel, podlomily se mi kolena a já stříkal a stříkal. Plnil jsem tou tekutinou tetě pusu a ta ji polykala jako ten nejlepší značkový likér. Byl to úžasný pocit, ale cítil jsem, že taky potřebu to tetě nějak oplatit. Čupl jsem si k jejímu klínu, ale zarazila mě, že si to mám nechat až do ložnice.

Osušili jsme se a šli do ložnice, kde jsem viděl chladící se láhev na stolku. Vzala láhev otevřela ji a podala mi nalitou skleničku. Cítil jsem se trochu nesvůj, ale po přípitku to ze mě spadlo a já jsem před sebou viděl jen tetino nahé tělo. Lehla si na velké letiště a pokynula mi, abych šel za ní. Její nahé tělo teď leželo přede mnou v celé své kráse a já jsem se dal s obrovskou chutí do práce. Klekl jsem si obkročmo přes její nohy a začal si hrát s jejími kůzlátky. Mnul jsem je, tisknul a hladil, hrál jsem si jazykem s bradavkami, které se začaly znovu nalívat.

Teta se dostala celkem rychle do varu, protože už v koupelně byla pěkně rozdělaná. Přesídlil jsem do jejího rozkroku. Jazykem jsem si hrál s jejími plátky, rejdil kolem vchodu a sem tam zajel i na klitoris. Kmital jsem jazykem co nejrychleji, abych jí oplatil tu něhu z koupelny. Slyšel jsem její vzdechy, což bylo znamení, že si počínám dobře.

Prsty jsem rozhrnul její velké pysky a přisál se jí na poštěváček. Její sténání mě bičovalo ještě k intenzivnějšímu rejdění po té sladké třešničce. Dvěma prstama jsem do ní pronikl a ona se vzedmula do oblouku. „Ano jsi hodný, tak to dělej svojí tetě. Ano už jsem to dlouho neměla. Jo potřebuji to! Chci tě! Pojď do mě! Chci to, chci tě!“

Trochu mě to zaskočilo, ale chtěl jsem tetě udělat všechno co budu moci. Klekl jsem si s rozkročenýma nohama k jejímu široce rozevřenému klínu. Špičkou žaludu jsem jí přejel její štěrbinkou až k jejímu vchodu. Dala mi nohy na ramena a já jí ho tam vsunul snad až po koule. Zajíkla v sílícím vzrušení a vyšla mi klínem vstříc. Poprvé můj klacek objímala ženská pochva a ten pocit byl úžasný.

Pomalu jsem jím jel ven a plně si vychutnával pohyb předkožky po mém žaludu. Tetu to taky pěkně vzrušovalo, mnula si prsa a hlasitě vzdychala slastí. Znovu jsem do ní rychle vrazil a rozjel trochu divočejší jízdu. Narážela na mě a pohybovala pánví proti mě ve stále zvyšujícím se tempu. Snažil jsem se vydržet to zběsilé tempo a protože jsem už byl hotový v koupelně. Tentokrát si moje vyvrcholení dalo na čas.

Poprvé v životě jsem šukal a byla to zběsilá jízda. Pronikal jsem do ní snad až na její dno a teta se pode mnou svíjela v přicházejícím vrcholu. Kroutila se pode mnou, narážela na mě a sténala. Byl na ni úžasný pohled. Najednou se prohnula a tlumila výkřik: „Áááno… Óóh“ Svíjela se jako kočka a já do ní stále narážel. „To je ono, to je nádherný. Ty jsi nádherný. Jo jo, jo, je to skvělý.“

Zpomalil jsem svoje tempo a už i já jsem byl pěkně rozrajcovaný. Sotva si teta jen trochu odpočala, klekla si na kolena a vyšpulila na mě prdelku, že ji chce taky protáhnout. Roztáhla si půlky a já ho nasadil na její kakaovou dírku. Trochu s obtížemi se mi podařilo překonat odpor svěračů, ale jak byl žalud uvnitř, šlo to lépe. Byla mnohem těsnější než kundička a to mě pěkně rajcovalo.

Jednou rukou jsem tetě mnul prso a ona si rejdila jednou rukou v rozkroku. Asi ji to hodně vzrušovalo, protože začala zase pěkně sténat a to už bylo na mě moc. Narazil jsem jí ho tam co nejhloub a cítil, jak mi v něm cuká. Ten pocit se rozléval do celého mého těla a tetu to tak dostalo, že se sotva držela na kolenách při jejím dalším vrcholu. Já jsem stříkal a plnil tak tetinu řiťku a ta se pode mnou svíjela v jejích slastných pocitech.

Po doznění našeho společného orgasmu jsem si lehl vedle ní a nevěřícně jsem si uvědomoval, že jsem prožil zatím nejintenzivnější sexuální zážitek. S mojí tetou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *