Léto u Vltavy

Bylo horké léto a já byl zatím bez holky. Mě bylo 16 a „ještě“ jsem byl panic. Užíval jsem si prázdnin na chatě s kamarády, ale skoro každý, až na mě tam měl nějakou holku.

Jednoho dne, když sem si myslel, že to bude zase jeden z těch normálních dnů na koupališti či na fotbálku, se to stalo. Na chatu kde bydlel jeden z mých kamarádů přijela místo něho nějaká cizí paní a měla s sebou dceru (16 let , blond vlasy, no a míry přibližně 85/60/80 – no prostě kus). Samozřejmě jsme s klukama začali kroužit okolo jak mlsný kozlové. Náhle vyšla. Chvilku na nás kouká (asi jsme vypadali dost vylízaně), a pak povídá: „Já jsem Mirka !“……….chvíli ticho …….. „Jó, čau já jsem Petr, to je Láďa tady Marek a to je Michal (ukázal na mě). Já jsem z ní byl úplně mimo, takže jsem ani neposlouchal jak nás Petr představoval.

Podívala se na mě a usmála se. Možná že se usmála na každého z kluků, ale já měl představu, že jenom na mě. Po představování nám řekla že Martin (to je ten kluk co v tý chatě normálně bydlí), vlastně jeho maminka jim na měsíc půjčila tu chatu a že tu teda bude trávit prázdniny. Nikoho tam neznala a tak že se přidá k nám.

Uplynulo pár dnů kdy se jí snažilo dostat pár kluků včetně mě. Chodili jsme na koupaliště a tak různě. Ona si nikoho z nás nevšímala nijak víc než těch ostatních. Až jednou….. To jsme byli zase u Vltavy na Ždáni a mě napadlo, že bychom si mohli půjčit loďku. Nakonec jsme jeli jenom já a Mirka, protože kluci, že si daj raději to pivko. Tak jsme vyrazili. Jako chlap jsem se ujal vesel a Mirka si sedla čelem ke mně. Měla v těch bílých plavkách tělo krásně opálené, ještě jí po hrudi stékalo pár kapek a ona přivřela oči a opalovala se, takže jsem měl dost času si jí celou prohlédnout.

Pomalu jsme se blížili k druhému břehu, kde byly nad vodou větve stromů a jinak nikde nikdo. Přestal jsem pádlovat a loďka pomalu zajela pod větve. Vesla jsem zaháknul do kořenů stromů u břehu tak, aby loďka zůstala tam kde je. Mirka se na mě podívala, usmála se a v očích se jí zajiskřilo. „Tak co Míšo co tady budem dělat?“ povídá. „No myslel jsem že bychom si tu jen chvilku třeba povídali.“ „Hmm… a není to trošku nuda? Co kdybys si radši sednul vedle mě?“

Srdce se mi rozbušilo a já ucítil zatím jenom nepatrný tlak v plavkách. Přisednul jsem a pomalu vzal Mirku okolo boku. Chvíli jsme se na sebe dívali a pak mě políbila. Nejdřív krátce otevřela oči aby se podívala co já na to a já samozřejmě souhlasil a políbil ji sám znovu. Srdce mi bušilo a nejednou jsem si uvědomil, že mi v plavkách stojí jak klacek. Mirka měla jednu ruku na mém stehně a pomalu mě hladila.

Já jsem se osmělil a pomalu jsem z boku sjížděl rukou níž a níž a jsem jí hladil po zadečku. Ona už zpozorovala moje plavky. Pomalu mi po stehně jela rukou nahoru až se jemně přes plavky dotkla penisu. To mi v něm vzrušením škublo a ona poznala, že se mi to moc líbí. Začala mi ho přes plavky hladit a já se zatím věnoval jejímu zadečku.

Za chvíli jsem jí pomalu jel rukou nahoru k zapínání plavek. Snažil jsem se jí jednou rukou rozepnout podprsenku a zároveň čekal jestli neucukne. Ale neucukla. Mě se po chvíli podařilo podprsenku rozepnout a já uviděl její krásná zakulacená a hebká prsa. V tom samém okamžiku mi zajela rukou pod plavky a pevně ho stiskla.

Já jí začal hladit prsa a přitom jsem jí líbal na krku. Jí se to líbilo a tak jsem jazykem jel pomalu níž a níž až k prsům. Začal jsem jí jazykem kroužit přes bradavky a ona chvíli nechala můj penis, zaklonila se a jenom krásně vzdychala. Střídal jsem jazykem jedno prso s druhým a pomalu začal sjíždět níž. Ona zakloněná si nechala všechno líbit, takže jsem pokračoval v dráždění jazykem směrem ke klínu.

Už jsem byl u plavek a tak jsem jí vzal za boky a chtěl jí pomalu plavky stáhnout. Nevěděl jsem co udělá, ale k mému údivu se jenom lehce nadzvedla, abych jí mohl plavky lehce stáhnout. Učinil jsem tak a přede mnou se objevila kundička přímo k nakousnutí, po stranách krásně vyholená a nad poštěváčkem směrem k pupíčku jenom tenká chlupaťoučká čárka. Dlouho jsem se nerozmýšlel a pokračoval jazykem tam kde jsem přestal. Kroužil jsem jazykem stále níž a ona jemně roztáhla nohy. Začal jsem se jazykem blížit ke štěrbince.

(I Když jsem to nikdy nedělal, viděl jsem spousty erotických filmů a tak si myslím, že jsem byl skvěle připraven). Čím blíž jsem byl její jeskyňce, tím víc měla nohy od sebe a tím víc vzdychala. Jazykem už jsem se dotýkal stydkých pysků a mířil na poštěváček, Jemně a pomalu jsem ho začal dráždit a přitom jí hladil po vnitřní straně stehen. Občas jsem zajel jazykem dovnitř abych tam vysál šťávičku, která z ní tekla. Netrvalo to dlouho a ona začala vzdychat stále rychleji a rychleji, takže i já jsem přidával na intenzitě, až vykřikla slastí a udělala se. Ihned jsem zajel jazykem do štěrbinky a vylízal všechnu její šťávu. Vstal jsem od jejího rozpáleného klína a sedli si opět vedle ní. Přitulila se a řekla: „To bylo to nejkrásnější co jsem kdy zažila.“

„Ale teď mě nech ať se podívám co to trčí pod tvýma plavkama.“ Přikývnul jsem. Pomalu mi zajela rukou pod plavky a přitom mě krásně líbala. Můj penis byl už zase tvrdý jak kámen. Začala mi hladit penis a varlata a pomalu se sunula do kleku mezi moje nohy. Stáhla mi plavky a můj pták se vytrčil. Vzala ho jemně do jedné ruky a pomalu začala přetahovat kůžičku. Vyloupnul se žalud a ona ho začala honit. Jednou rukou ho honila a druhou mi zlehka masírovala varlata.

Po chvilce jsem ucítil teplo a zjistil, že ho má skoro celýho v puse. To už jsem byl skoro na vrcholu blaha a málem vystříknul. Ona to poznala a ihned přestala se slovy, že to chce udělat ještě delší. Chvíli si sedla vedle mě a jenom mě něžně líbala. Po chvíli věděla, že se může pokračovat. Opět ho vzala do úst a já cítil jak jazykem přejíždí po předkožce a po okrajích žaludu.

Chvílemi mi ho sála a chvílemi s ním jezdila tam a zpět. Netrvalo dlouho a já jsem stačil jenom říct: „Jóó už budu, už už už ááách….“ Vystříkal jsem jí to do pusinky a ona polykala a polykala. Vysála mé mlíčí do poslední kapičky a žalud olízala dočista. Sedla si vedle mě a zeptala se jak se mi to líbilo. Já byl samozřejmě na vrcholu blaha a sotva jsem mohl mluvit, takže jsem jenom řekl: „Miluji tě.“ Vrátili jsme se na břeh a kamarádům bylo za chvíli vše jasné.

Milovali jsme se ten měsíc, co tam byla, snad každý den a pro mě to byly ty nejkrásnější prázdniny mého života.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *