Fantastická trojka II.

Trochu mě překvapilo, když se hned vrhla k Petrovu penisu a začala mu ho kouřit, ale ani já jsem na nic nečekala, rychle jí několikrát přejela rukou stehna a zastavila se u teplé kundičky, která Lucce bleskově zvlhla a moje prstíky se do ní doslova propadly. Sedla jsem si obkročmo za ni, abych jí do kundičky dobře dosáhla a zatímco se pokoj plnil Petrovými, teď už netlumenými, vzdechy, tělo mé spolubydlící vláčnělo a doslova se mi rozpouštělo pod rukama. Najednou jsem chtěla ze všeho nejvíc vidět, jak ten obrovský klacek Lucku šuká k nepříčetnosti, takže jsem ji pevně objala, chytila ruce, aby se nemohla bránit a povalila ji zády na sebe.

Překvapením slabě vykřikla a začala se trochu bránit, ale dřív než mohla cokoliv udělat, dral se jí Petr penisem dovnitř a pronikal do ní hloub a hloub. Teď jsem zase nevěřícně koukala já, protože jeho obrovský penis zmizel Lucce v kundičce bez problémů úplně celý a náš spolužák do ní bez varování začal přirážet obrovskou rychlostí. Už to samo o sobě stačilo, aby rozkoší řvala jako pominutá a její tělo sebou házelo na všechny strany, ale mě to bylo málo. Klekla jsem jí na ruce, posadila se na Lucčiny velké kulaté kozy a rukou začala dráždit její nalitý klitoris.

Rychlými pohyby jsem přes něj jezdila ze strany na stranu, moje prstíky po něm klouzaly jako po másle a doháněly moji spolubydlící na pokraj orgasmu. Druhou rukou jsem se musela držet okraje postele, protože Lucka sebou házela jako nepříčetná a její výkřiky mě ohlušovaly a zároveň uváděly do extáze. Oba jsme s Petrem ucítili, že už je námi skoro znásilňovaná kamarádka kousek od vyvrcholení a vystupňovali své tempo na maximum.

A najednou to přišlo. Lucka vydala neskutečný výkřik, její tělo se i se mnou vymrštilo do výšky a z kundičky začaly téct proudy šťáv a stříkat Petrovi na břicho a hrudník. Ještě skoro minutu jsem rychlými pohyby na jejím klitorisu udržovala tento neskutečný orgasmus a ona znovu a znovu skrápěla překvapeného Petra až se její tělo nakonec bezvládně zhroutilo na postel a místností se neslo naše vzrušené oddechování.

V první chvíli mě napadlo, že je pro dnešek se sexem ve třech konec a zamrzelo mě to. O to větší ale byl můj údiv, když se Lucka po chvíli hbitě vysoukala z pod našich těl a začala mi hladit kozičky a lízat ouško. Dráždivě zašeptala: „Snad sis nemyslela, že bych ti to neoplatila?“ a dřív než jsem se zmohla na odpověď ležela jsem na břiše a Lucka vystrkovala můj kulatý zadeček proti Petrovu, teď už zase nádherně tvrdému, penisu.

Když do mě pronikl vykřikla jsem, a ruce kterými jsem svírala prostěradlo mi v křeči začaly modrat. Moje mladá kundička si ale i na takto velký penis za chvíli zvykla a napětí bylo vystřídáno nádherným horkem, které mi zaplavilo celé tělo. Zatímco do mě Petr jen pomalu zajížděl a roztahoval mi mou kundičku, věnovala se Lucka mé zadní dírce. Zkušenými pohyby okolo ní kroužila prsty, lízala mi ji svým vlhkým jazýčkem a plácala mě jako malé děcko. Začala jsem vzrušením stejně jako ona nahlas křičet a sténat, moje tělo se otřásalo nárazy obrovského penisu a stékaly po mě potoky potu.

Najednou jsem strnula a vydala překvapený vzdech, to když mi má spolubydlící do análku zarazila prst a okamžitě mi tam s ním začala přirážet. Bylo to pro mě něco úplně nového a v kombinaci s mohutným klackem v přední dírce jsem se začala neuvěřitelnou rychlostí blížit vrcholu. Stejně jako předtím to oba vycítili – Petr, který už také nebyl daleko od orgasmu do mě bušil stále rychleji a rychleji, až mi málem vyrážel dech a ani Lucka nezůstávala pozadu – prstíkem mi do zadečku přirážela pěkně rychle a krásně mi zadní dírku rozpalovala.

Vtom to na mě přišlo. Zatmělo se mi před očima, napjala jsem se k prasknutí, vzdáleně jsem slyšela, že nepříčetně křičím, od kundičky se mi do celého těla rozlilo horko orgasmu, které mě ochromovalo a pak jsem na chvíli ztratila vědomí. Když jsem se probrala ležela jsem na totálně promáčeném prostěradle, na zádech cítila chladnoucí sperma, za mnou slyšela Lucčin spokojený smích a na tváři horké polibky, kterými mě Petr probouzel zpátky k životu.

Potom mi oba popisovali co jsem všechno dělala – že prý jsem sebou asi minutu nepříčetně házela a sténala, z kundičky mi tekly proudy šťáv a mé tělo se potom v křeči zhroutilo na postel, kde jsem jen bezvládně ležela a oddechovala. Byla jsem naprosto vyčerpaná a než mi Lucka stačila převléknout prostěradlo, usnula jsem Petrovi v náručí jako batole. Když jsem se pak ráno vzbudila, uvítaly mě jejich spokojené úsměvy a já věděla, že tato naše společná noc určitě nebyla poslední…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *