Matčino splněné přání I.

Ani jsem si mámy nevšiml. Byli jsme s mojí ženou v nejlepším, svírala můj pyj mezi svými stále nádhernými prsy a s otevřenými ústy lačně čekala na mé sperma. To byl již tradiční závěr našeho manželského milování, závěr který jsem oba milovali a těšili se na něj. Všiml jsem si, že se oči mé ženy náhle stočily směrem někam za má záda, ke dveřím do našeho pokoje, vlastně pokoje který jsme obývali v době návštěvy u mé matky.

Jenomže v tom samém okamžiku jsem se již divoce vzepjal a s nádhernou úlevnou slastí jsem za hlasitého sténání plnil její otevřená ústa gejzíry semene. Poslední kapky ze mne manželka již tradičně vysála a konečně jsme spočinuli vedle sebe. Sladce znavení a šťastní, jak jsem po našem milování vždy byli.

„Tys jí také viděl?“ ptala se mně šeptem žena. „Koho jsem měl vidět?“ nechápavě jsem se otázal, nevěda o čem to vlastně Lenka, moje žena, mluví. „No přece Janu, tvojí mamku! Nakoukla sem, asi nám chtěla něco říci a my jsme neslyšeli její klepání. Co si o nás pomyslí, vždyť je odpoledne?“ pokračovala znepokojeně Lenka, celá nesvá z toho trapasu. „No a co, vždyť jsme manželé a můžeme se milovat kdy chceme!“ odpověděl jsem netrpělivě a hladil Lenčiny nádherné prsy. Začalo mně napadat, že bychom nemuseli ještě vstávat, stejně venku prší, děti jsou v kině a mamka už nás určitě rušit nebude..

„No počkej přece, teď už se to nehodí. Víš co, půjdu za ní a zeptám se co chtěla!“ rozhodla se náhle Lenka a k mému zármutku vyskočila s postele. Se žádostivostí jsem sledoval její pružnou postavu, s téměř ještě dívčím bříškem i po dvou dětech a hlavně stále ještě nádhernými pružnými prsy! Kdo by se mi divil, že když se na ně podívám, penis se mi zvedne jako na pérko!

Obratně se vyhnula mým lapajícím rukám, hodila na sebe dlouhé domácí triko a jen tak bez podprsenky a kalhotek, jak byla zvyklá a jak se mi líbilo, vyšla z pokoje za mamkou. Chvilku jsem ještě ležel, ale pak jsem se také oblékl a šel za ní. V obýváku nikdo nebyl, tak jsem prošel kuchyní,nakoukl do dětského pokoje a nakonec opatrně strčil hlavu do pootevřených dveří ložnice.

Lenka klečela u postele, hlavu mezi máminýma nohama a divoce lízala její pohlaví. Máma ležela na posteli nahá, tiše sténala a jednou rukou tiskla Lenčinu hlavu mezi své nohy. Ve druhé ještě svírala předmět, který jsem pak poznal jako umělý mužský úd. Došlo mi, že si takto mamka nahrazuje muže, otec zemřel před lety a mamka již 10 let žije sama. Všiml jsem si rovněž velkých matčiných prsů, které sice již nebyly tak pevné jako Lenčiny,ale určitě by dovedly každýho mužskýho správně rozrajcovat. „To nesmíš, to přece nemůžeme!“ šeptala, ale její tělo jí zrazovalo. Nemohl jsem se jenom tak dívat a raději jsem opatrně přivřel dveře a odešel.

Seděl jsem v obýváku u televize a netrpělivě čekal, až přijde Lenka. Po dlouhé době konečně přišla Lenka, ale než mi stačila cokoli říci, vrátily se rovněž děti z kina a bylo po idylce. Naštěstí i mamka již byla z ložnice venku a začaly společně s Lenkou chystat večeři a já s napětím čekal až bude nějaká příležitost, kdy mi konečně Lenka vysvětlí co se vlastně děje. Stačila mi však pouze šeptnout, ať dělám jako by nic, že mi později vše vysvětlí. Když se konečně děti odebrali na kutě, odešla Lenka s mamkou do koupelny vzájemně si umýt hlavu a mně nechaly sedět u televize. Po nekonečně dlouhé době přišly konečně do obýváku a milostivě mně dovolily také jít do koupelny.

Po důkladné očistě jsem se vrátil do obýváku a tam nikdo. Šel jsem tedy do našeho pokoje s vědomím, že žena už šla spát a tam rovněž nikdo nebyl. Tak mně napadlo nakouknout do ložnice. Opatrně jsem otevřel dveře a ve světle noční lampičky jsem uviděl podobný obrázek, jako odpoledne. Mamka ležela úplně nahá na posteli a mezi jejíma nohama klečela Lenka, pilně pracujíc jazykem v matčině klínu. Mamka se se zavřenýma očima poddávala jejímu laskání a již vůbec neprotestovala.

Chvíli jsem jen tak stál a cítil, jak se můj penis nalévá a roste vzrušením. Díval jsem se na svojí ženu jak zkušeně uspokojuje mojí matku a zatoužil jsem se tohoto představení zúčastnit. Nemohl jsem odolat a klekl jsem si za Lenku. Zezadu jsem se k ní přitiskl a rukou zajel zespoda pod její zadeček. Ucítil jsem její vlhkou a vzrušením již rozevřenou kundičku a začal jí laskat svými prsty.

Lenka tiše zasténala a přitiskla se klínem na mojí ruku vyzývajíc mně tak k pokračování. Jedna její ruka se natáhla dozadu a jistě našla můj tvrdnoucí pyj. Okamžitě sevřela vlhký žalud do dlaně a kroužkem utvořeným z prstů začala dráždit mé nejcitlivější místo přechodu žaludu v šourek. Přitom ani na vteřinu nepřestala jazykem lízat a sát pohlaví mé matky, která zatím vůbec nic nezpozorovala. Naše mazlení se stávalo divočejší jak stoupalo vzrušení z laskání našich pohlaví. To jsem již druhou rukou laskal Lenčiny prsy,pohupující se našimi pohyby. „Já chci do sebe!“ zašeptala nedočkavě Lenka a ještě více roztáhla svoje nohy. Rukou držící můj penis mně přitáhla mezi své nohy a nasadila jej na kraj své zcela mokré roztoužené kundičky.

Byl jsem rozdrážděný na nejvyšší míru a jenom silou vůle jsem se ovládal. Pomalu jsem zajel do nádherně připravené kundičky až se Lenka slastně protáhla a začal jsem plynule jezdit sem a tam. Netrvalo dlouho a Lenka začala hlasitým sténáním dávat najevo stoupající vzrušení a slast. To už přimělo mamku otevřít oči a já viděl, jak se jí zděšením rozšířili. Snažila se něco říci, ale Lenka jí přitiskla na ústa svojí dlaň a ještě důkladněji zarejdila jazykem v její kundičce. Mamka toho už asi moc nepotřebovala, protože sebou začala náhle divoce kroutit a házet a svýma rukama pevně tiskla Lenku mezi své nohy. Stisknutím rtů bránila svému hlasitému sténání, prozrazujícímu příchod jejího orgasmu.

Vzrušeně jsem pozoroval matčino tělo svíjející se pod účinkem Lenčina jazyka a ještě rychleji jsem protahoval zezadu Lenčinu kundičku cítíc,že se blíží i můj vrchol. Naštěstí na tom byla Lenka stejně, ještě se mamka nezklidnila a již začala sténat Lenka. To jsem již ucítil na svém pyji známé stahy její těsné kundičky a věděl, že budeme již tradičně vrcholit společně. Lenka měla výtečnou schopnost dohnat mně stahováním své kundičky rovněž k orgasmu a tak jsme se k tomuto nádhernému okamžiku řítili společně. Ještě pořád to bylo jako výbuch atomové bomby, jako by to byla naše poslední chvíle a tak jsme to také prožívali. Mamka shlížela nevěřícíma očima na to, jak se naše těla prohýbají a prolínají ve sladké křeči orgasmu. Vždy jak z mého pyje vytryskl gejzír semene a dopadl na dno Lenčiny kundičky, reagovala Lenka hlasitým výkříkem slasti a divokým vzepjetím svého klínu, nic se neohlížejíc na mamku.

Konečně jsme padli znaveni na mamčino tělo a já se poprvé dotkl její nahé pokožky. Bylo to jako by mnou projel elektrický proud. Náhoda tomu chtěla, že jsem ležel hlavou na mámině břiše, spíše téměř v klíně a viděl před svýma očima matčino ještě široce rozevřené pohlaví, s vystouplým velkým poštěvákem, tak odlišným od Lenčina hrášku! Teprve teď jsem uviděl, že je mamka vyholená po Lenčině vzoru a došlo mi, že to bylo součásti společné chvíle v koupelně! Pohled na pohlaví mé matky byl dráždivý a nezvykle vzrušující svým incestním zabarvením. Jako ve snu jsem sjel hlavou mezi dosud rozevřené matčiny nohy a vsál vystouplý a ještě tvrdý poštěvák mezi rty.

Odpovědí mi bylo matčino zasténání a vzepjetí jejího klína. Současně však zvolala „To přece nemůžeme, vždyť jsem tvoje matka!“ protestovala slovně, ale její klín mi vycházel vstříc. Poprvé jsem ucítil vůni matčina pohlaví a začal jsem jazykem pátrat v místech, odkud jsem přišel na svět. Věděl jsem, jak ženy reagují na dráždění poštěváku a pilně jsem toho využíval. Během chvíle přestala mamka reptat a z jejích úst se linuly pouze vzdechy slasti. Lenka nechtěla zůstat na ocet a k mému úžasu přistrčila před matčina ústa svůj klín a mamka zcela bez zábran začala oplácet Lence její mazlení. Ta se překulila tak, že jsem všichni leželi na boku ve tvaru velkého trojúhelníka a laskali ústy pohlaví toho druhého.

Naše laskání nebralo konce, až náhle začala mamka nesměle škemrat, abych jí miloval normálně! Vzrušilo mně to ještě víc, představa, že budu strkat svůj pyj do pochvy své matky! Hlavou mně proběhla otázka, zda budu moci do matky i stříkat bez obav, že jí udělám dítě. Jako by mi četla myšlenky, zvolala, „Neboj se, můžeš mně milovat, už se nemusím bát!“ z čehož jsem pochopil, že mohu klidně stříkat do ní.

To mně šíleně vzrušilo, představa jak stříkám své semeno do vlastní matky a moje žena mi přitom asistuje byla nepředstavitelně vzrušující a dráždivá, ale asi pro nás pro všechny. Nedočkavě jsem klesl mezi matčiny široce roztažené nohy a její chvějící se ruka uchopila můj pyj. Bál jsem se, že do ní vystříknu, tak mně to vzrušilo, cítit jak mně matčina ruka svírá a zkoumá mimoděk hmatem velikost a tuhost mého pyje.

„Panebože to je kus!“ vyklouzlo obdivně z jejích úst a její ruka mně nedočkavě tlačila na kraj své pochvy. Konečně jsem poznal jaké to je v matčině lůně! Bylo to něco neuvěřitelného a zcela jiného,ačkoliv se ženská pohlaví od sebe zase tak moc neliší. Ale myšlenka na to, že jezdím pyjem v pochvě své matky byla šíleně vzrušující. Cítil jsem tu jedinečnost a mimořádnost. Pomalu jsem tlačil penis do matčiny pochvy a cítil jak se rozevírá a obepíná jej horkým dráždivým sevřením. Zcela jsem jí vyplnil až mamka slastně vzdechla tím nádherným pocitem plnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *