Zakázané ovoce opravdu chutná

Karel se spokojeně uvelebil na sedací soupravě ve svém novém pronajatém pokoji. Díval se na obrazy, pozoroval květiny a vychutnával si ten opojný pocit úspěchu. Konečně našel v Praze solidní bydlení za slušnou cenu. Byl to malý rodinný domek na kraji hlavního města, dobré dopravní spojení z okolí a jestli správně pochopil majitele domu, bude v přízemí úplně sám. Postarší pán s šedivými vlasy obývá horní část dvougeneračního domku společně se svojí manželkou. Ještě chvilku odpočíval, potom se zvednul a šel si do kuchyně udělat topinky. Někde v domě vrzly dveře. Na okamžik přerušil krájení chleba a odešel se podívat, jestli správně zavřel hlavní vchodové dveře do přízemí. Dveře byly zavřené a on se jenom mimoděk podíval kukátkem.

Před dveřmi domu byla malá zídka a na ní seděla mladá dívka s dlouhými vlasy, listovala si zřejmě nějakým dívčím časopisem a byla jím velice zaujatá. Otevřel dveře.

„Ahoj, hledáš někoho?“
„Čau, ty seš ten novej kluk, co tady bydlí?,“ zeptala se místo odpovědi. Přikývnul.

Seskočila ze zídky. „Já jsem Katka. Chodím sem za babičkou a dědou,“ řekla a usmála se. Byla to štíhlá brunetka s dobře vyvinutými ňadry. Na sobě měla přiléhavé modré tričko s delfínem, krátké kalhoty a na nohou sandále. „Dělám topinky a jestli máš hlad, rád se s tebou rozdělím,“ odpověděl Karel a pokynul dívce, aby jej následovala. Katka chvilku váhala. Její dědeček jí zakazoval chodit k podnájemníkům. Ale ten nový kluk se jí líbil, takže se dlouho nerozmýšlela a přikývla. Oba vešli do kuchyně, ona se posadila na židli ke stolu a on pokračoval v krájení chleba.

„Co studuješ za školu?,“ zvědavě se ptal Karel.
„Jsem v prváku na střední. Je mi teprve šestnáct let,“ přiznala nesměle.
„Teprve? To je ten nejlepší věk,“ pobaveně odvětil .
„No já fakt nevím. Naši mě skoro nikam nechtějí pustit,“ postěžovala si smutně.
Odložil chléb, přistoupil k dívce a pohladil její vlasy.
„Jsi krásná a oni se o tebe bojí,“ vysvětlil jí tařka otcovským tónem. Cítila, že se asi začne červenat.

Díval se jí dlouze do očí a ona jemu. Náhle jí vtisknul na její rty dlouhý polibek. Byla v sedmém nebi. Vzal jí za ruku a z kuchyně se přesunuli do jeho pokoje na pohovku, kde se začali opět líbat. Rukou jí zajel pod její modré tričko s delfínem a jemně hladil její prsa. Pomalu jí přes hlavu sundal tričko. „Já…,“ špitla, ale on se nenechal odradit a jazykem začal dráždit její bradavky. Veškerý stud z ní spadnul, rukou si zajela do svých kalhotek a začala dráždit svůj poštěváček. O něčem podobném vždycky po večerech tajně snila. Cítila, že je úplně vlhká.

„Ještě nikdy jsem to s nikým nedělala,“ zašeptala upřímně a upřela své modré oči na staršího kluka, který se jenom chápavě usmál. „Já jsem ještě nikdy nepotkal dívku, jako jsi ty,“ odvětil a políbil jí na rty, bradu, krk a najednou ucítila, jak jí opatrně sundavá kalhotky a líbá jí na pupík. Jeho jazyk prouzkoumával okolí poštěváčku mladé dospívající šestnáctileté studentky. Začala vzdychat slastí. Svlékl si tričko a zbavil sebe i ležící dívku zbytku šatů. Za okamžik se jejich nahá těla propletla a spojila.

Jemně přirážel svým penisem v její vlhké a nenasycené vagíně, jejíž mlaskavé zvuky ani jeden z nich nevnímal. „Ách, ách, ách…,“ zpívali oba milostnou melodii vrcholu fyzické lásky. Zaklonila hlavu dozadu a cítila, jak se do jejího tajemného zákoutí vlévá životodárná tekutina. Jeho mužné tělo se zachvělo, vydechnul vypětím a začal znovu přirážet. Její orgasmus dosáhnul maximální hranice. Chtěla by zastavit, vyskočit z toho rozjetého vlaku. Jenže on nepřestával. Již dávno přestala vzdychat, její bradavky zduřely vzrušením a ona sama se zmohla jenom na slabé sténání.

Uběhlo pár minut a oba stále odpočívali. Jejich těla ležela vedle sebe, ruce si spletli dohromady a dívali se na strop. „Jsi krásná a bylo to s tebou jako kdybych stoupal do nebe,“ řekl. Ona se jenom tiše usmála a pevně stiskla jeho ruku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *