Nový brácha VI.

„Prijdu zítra odpoledne. Iv. Dočetl jsem zprávu. Sakra a kdy ? V pátek ráno by to bylo lepší. Mohu si vzít dovolenou, dnes je středa. „Ivane, nemůžu, promiň, čekám Tě v pátek ráno po šesté.“

Za pět minut mi to píplo. „Přijdu již v půl šesté. Zazvoním telefonem“ Takže dobře. Pátek přilítl jak voda. Bylo něco po půl, když mě ze spánku zbudil cinkot.

Probral jsem se a kouknu z okna. Ivan. Seběhnu schody a zvu ho dál. „Nevadí tak skoro ? Ráno jsou u nás všichni tak ochrápalí, že ani nezaregistrují, kdy jdu do školy. Mám na osmou.“

Již když jsem jej viděl stát dole, hormony začali účinkovat a já toporním. Přes pyžamo to musí být vidět. Sedám si vedle Ivana a je mi chládek. Ivan poposedává, neví co dál. Vytahuje z tašky dyvydy “ Pustiš to ?“ Zavrtím hlavou. „Je mě chládek. Ještě si lehnu.“ Ivan na mě koulí oči a já : “ Pak si to pustíme, ne ? “ Asi fakt budu muset udělat prvý krok.

Přisednu si blíže k němu. “ Zkus Ivane jak je studený. Natahuji nohy a můj erektus se zam pěkně zarýsuje. „Koukni , zkus “ beru jeho ruku a pokládám ji na své hnízdečko rozkoše.

„Tak si to sundej, ne ? a popotáhnu za jeho košlili a kalhoty. Svléká se. Ve slipech vypadá nádherně. Ale boule se již zakrýt nedá. “ Pojd“ a jdu do své postýlky. On za mnou. Zavírám dveře a dívám se na něho.

Svlékám si košili a pomalu si stahuji pyžama. Můj čert vyskočí. “ Popotáhnu jej za slipy s tichou otázkou. Sundá si je. Přesně co tuším. Jeho úd vyskočí a vztyčí se je své kráse. Hlavičku má ještě polozakrytou. Odhrnuji peřinu a on ulehává. Já vedle něj.

Hodím na nás deku. „Pojď blíž, ještě, ještě“ Jeho tělo se začíná dotýkat mého. Jen ty naše kolíky tomu nepřejou. Chytnu je a narovnávám. Pak chytám Ivana za sedínku a přisunu si ho až se mě celým tělem začíná dotýkat. Ruku mu dám pod hlavu a druhou jej obejmu kolem zad. Hlavu mu dávám na jeho rameno. Je mě báječně. Pěkný, štíhlý kluk a se mnou nahatý v posteli.

Prohrábnu mu vlasy Svou nohou jej obtáčím a ještě více k sobě tisknu. Hladím mu vlasy, líčka, popotahuji uši, pak přecházím na bok a jeho sedínku. Nahmatám jeho půlky a tisknu ji. Dělám to stejně, jak jsem byl zvyklý s děvčaty.

Ivan neví co s očima. Později se mi přiznal, že o něčem takovém snil. Vždy chtěl být svalnatý a hezký. Dívám se mu do očí. „Ivi, pokud by Ti někdo ubližoval, řekni mi to. “

Hmatám jeho tvrdý stromek. Trochu se odtahuji, aby bylo více místa. „Lehni si na záda. Stahuji z nás deku a beru jeho kladívko do ruky. Tak, jak on dvěma prsty jej honím. On silně dýchá a něco šeptá.

Pomalu přibližuji svou hlavu k jeho klínu. Prstíky mu honím kůžičku na hlavičce, pomalu a jemně. Pak se sehnu k jeho žaludu, a v posledním tahu mu jej celý odkrývám. Jeho ocásek se napíná, já přikládám ústa a vsávám pomalu žalud a jdu dále.

Vejde se mi do pusy snad z větší poloviny. On silně vydychne, ještě jednou a nazvedává zadeček. Já si dávám záležet, saji jej jak nejlíp umím, jazýčkem objíždím hlavičku. Přetahuji mu opět kůžičku přes žalud, opět silně nasávám a kůžičku pomalu stahuji dolů.

Ivan již slyšitelně vzdychá, pokládám mu tlapu na břicho a posouvám ji na jeho prsa. Chytne ji do své ruky. „Už ne, dost, ne.“ Rukou se mi snaží odtlačit neuměle hlavu. Vím co bude následovat, zrychluji pohyby, Ivan vykřikne a jeho zadeček začíná pulsovat.

Cítím jeho semínko v ústech, jak šumí. Ještě dva krát potáhnu a nechám mu to doznívat. Jeho ohýnek lásky polykám. Zvedám hlavu z jeho klína a uléhám opět k němu. Ocas mi stojí jako topůrko a na dírce vidím kapičky vzrušení.

Hladím jeho vlasy i tvář, hladím mu prsa, stehna a zadeček a je mi báječně. „Pomož mi od toho.“ A cvrnknu si na svůj topol. Ivan natáhl ruku, chytl jej a začal jej honit.

Obrátil sem tvář až k jeho uchu a zašeptal. “ Ivi skus mi to naslínit jak já Tobě.“ Mlčel. Čekal jsem ještě chvilku. On se váhavě posadil a dal tvář k mému ocásku. Viděl jsem, že má zavřené oči. Otevřel ústa a pomalu, jakoby nechtěně začal polykat hlavičku. Já se třásl rozkoší jak v horečce.

„Ivi, sevři rty a nasávej, jak já tobě.“ Nevím, možná že to chtěl mít rychle za sebou, začal pohybovat hlavou tak rychle, jak si to dělal poprvé rukou u mne. Pomáhal si rukou a u mne to bohužel vzalo rychlý konec. Byl jsem zvyklý na pomalé stupňování rozkoše, s Ludvou jsme si to dělali tak, abychom měli konec společný. Prostě rychlovka – já cítil jak na mě už přichází orgasmus, vyletělo to ze mě a dávka začala plnit Ivovi pusinku.

Necukl to ne, ale povolil sevření a všechno mi začlo vytékat na můj toporník a pak dole na břicho i chloupky. Nemám jich moc, dost často si to stříhám, protože když používám podtlakovou pumpu, tak dochází přes netěsnosti k nasáváni vzduchu z okolí.

Ivan vyskočil z lůžka a otevřel dveře. „Do koupelny – zamumlal. Já za ním. V předsíni jsem ukázal na správné dveře. „Já sám.“ – a vešel. Šel jsem tedy do obývačky, hodil jsem na sebe pyžamo a proklínal ten svět. Sedl jsem si na sedačku a zavřel oči.

Ivan vyšel za chvíli ven. Oblékl se a bez pozdravu odešel. Měl jsem po náladě. Nic se mi ten den nedařilo. Ani zítra. Proklínal jsem ten všivý zasviněný svět. Šel jsem na něj příliš rychle. Mě to trvalo skoro rok, než jsem šťávu lásky polkl.

Chtěl jsem si lehnout, nemůžu usnout. Jdu odpoledne do posilovny. Tam tluču do pytle aspoň hodinu a pořád mám na sebe vztek. Ve sprše na sebe pouštím studenou vodu. To nic, to přejde.

Večer doma mi nic nechutná. Praštím sebou na postel a je mi do breku. Za týden mě to přešlo. Další týden v úterý Ivi přišel ráno v šest ke mě, bez ohlášení, nevím, co jej to napadlo. Vyšli jsme nahoru, on zhasnul světlo, poslavil se vedle mě a rozbulil se. Sakra, sakra, do p… a to se musí stát jen mě.

Přistoupil ke mě a dal mi hlavu na prsa a já věděl, že mám teď velký problém. Mohutný, a zase mohutny. Bulil dlouho, mluvil ale já moc nerozuměl. Pořád promiň, něco o domovu, že nic nemůže.

Pak jsme si sedli na sedačku a kecali jsme o všem možném. O škole, co dělám, vím že jsem mu něco říkal o holkách, kde chodím plavat a posilovat. O sexíku nepadlo ani slovo.. Pak šel do školy. Bylo mi zase blbě. On se do mě zabouch. Jako holka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *