Sex ve třech

Stalo se to v létě. Seděla jsem s přítelem a kamarádkou doma v pokoji. V pokoji bylo děsný horko, tak jsem se omluvila, že se jdu osprchovat, přítel mi řekl „můžu s tebou?“ „jasně“ řekla jsem.

Tak jsme spolu šli do koupelny – samozřejmě jsme se nezamkli – a začali jsme se líbat. Přítel mě začal vysvlékat z krátké minisukně a trička. Tak jsem zůstala stát jen v bílých tangách a krajkové podrpsence.

Začal mě líbat po krku a sjížděl k mým ňadrům a lehce je vysvobodil z podprsenky a začal je sát. Hlasitě jsem začala sténat a chtěla jsem víc.

Kamarádka se šla podívat co se děje a když vešla tak se dívala na nás jak si tam užíváme a řekla „a já nic?“ a začala mě vášnivě líbat až se mi zatočila hlava.

Mezitím se už přítel stačil vysvléct a stál tam s klackem pěkně v pozoru a začal si ho honit. Kamarádka mě zbavila posledního kousku oblečení a já tam stála a nechala jsem je aby mě pořádně ošoustali mou vyholenou buchtičku, která už celá tekla.

Kamarádka mi ji začala lízat a přítel mi strkal svého macka do pusy abych mu ho vykouřila. Začala jsem mu ho jemně lízat a sát kamarádka mě zatím pěkně vylízala a tak přítel ji taky pořádně jazykem projel její pičku.

Přestala jsem ho kouřit a nabodla jsem se na jeho ohon a začal mě pořádně mrdat. Kamarádka ze skříňky vytáhla vibrátor a lubrikant. Namazala si svoji broskvičku a začala se dělat.

Zvuk vibrátoru se ozýval celou koupelnou a já cítila jak se mě začíná zmocňovat první orgasmus. Přítel přirážel a přirážel a odkudsi vytáhl další vibrátor a zajel mi s ním do mýho zadečku a tak mě šukal.

Za chvíli jsem cítila jak mu v jeho kládě začalo škubat tak jsem přidala na tempu a už začal stříkat. Kamarádka už byla nejmíň dvakrát udělaná tak začala slízávat jeho sperma a moje milostné štávy.

Poté mě kamarádka začala líbat. Připadala jsem si jak lesba, ale najednou se mi to zalíbilo. Začala jsem ji líbat její vztyčené bradavky. Mířila jsem si to k její kundičce a začala ji pořádně lízat.

Vzala jsem si do ruky vibrátor a vrazila jsem jí ho tam-přítel si začal svou kládu honit a ještě mi stačil vrazit do kundy druhý vibrátor a já ho začala kouřit. Všichni jsem dorazili na samý vrchol….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *